Účinný krém proti vráskam

TOP 10 ÚČINNÝCH PLEŤOVÝCH KRÉMOV A FLUIDOV PRE REDUKOVANIE VRÁSOK

Aby bol váš "krém proti vráskam" na vrásky naozaj účinný musí obsahovať látky, ktoré na vrásky naozaj pomáhajú. Ponúkame Vám zoznam toho najlepšieho. Krém proti vráskam je vhodné si vyberať aj podľa veku. Aby krém na vrásky naozaj účinkoval je potrebná vytrvalosť a pravidelná aplikácia. 

V boji s vráskami je potrebné zrýchliť tempo regenerácie buniek, pretože toto tempo obnovy buniek sa pribúdajúcim vekom a vplyvom mnohých faktorov znižuje a podporiť tvorbu stavebných prvkov kože - kolagénu. Kolagénové vlákna sa starajú o stabilitu kože a elasténové vlákna o pružnosť kože. S pribúdajúcim vekom je potrebné ich podporiť používaním kvalitnej kozmetiky s kvalitným výberom účinných látok v správnych koncentráciách. 

Účinný krém proti vráskam by mal obsahovať účinné látky proti vráskam:

Peptidy - Collagen Booster

Peptidy sú látky, ktoré stimulujú tvorbu rastového faktoru, kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elasténu. Účinný krém proti vráskam s obsahom peptidov by mal obsahovať niektorý z týchto peptidov: Matryxil 3000, Vinci 02, Syn-Coll tripeptid, Regu-Age.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je veľmi účinná proti vráskam. A nie len injekčne. Kvalitný a účinný krém s kyselinou hyaluronovou musí obsahovať kombináciu nízkomolekulárnej, vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, prípadne lipozomálnej kyseliny hyaluronovej, aby prenikla do pokožky čo najhlbšie a tam sa rozvinie naviazaním vody, vypne pleť a vyrovná vrásky. Pre hlbšie vrásky je vhodné zvoliť krém s obsahom kyseliny hyaluronovej v kombinácii s peptidmi. 

Novinka 2021 - Wellmaxx Hyaluron5 ponúka hydratačný krém Absolute rich s 5x kyselinou hyaluronovou ako aj jemný pleťový fluid s 5x kyselinou hyaluronovou. 

Matrigenics - Collagen Booster

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spiace gény na reštrukturalizáciu extracelulárnej matrice. 
Matrigenics 14G reštrukturalizuje extracelulárnu matricu pre celkové omladenie pleti. Zamračené čiary a nazálne brázdy sa korigujú za 2 týždne, zatiaľ čo vráskové ryhy sú vyplnené a hustejšie.

Kaviár a morské účinné látky

Kombinácia výživného kaviárového extraktu s ďalšími vysoko účinnými aktívnymi morskými zložkami je pre pleť to pravé. Aktívne zložky z mora sú symbolom čistoty a dokonalej výživy. Tieto účinné látky boli vyvinuté na základe výsledkov moderného vedeckého výskumu a disponujú obrovským potenciálom na pomoc v boji proti predčasnému starnutiu pleti. Okrem toho zlepšujú výživu pleti a prinášajú dokonalejšiu regeneráciu pokožky

Antioxidanty:

Vitamín E 

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi a starnutím. Má ochranný účinok. 

Ibišťek 

Peptidový extrakt z ibišteka funguje ako prírodný Botox. Prírodnou cestou bez veďlajších účinkov sa pleť viditeľne vypne. Prírodný botox napnutím pleti minimalizuje kontrakcie jemných svalov a dochádza k odstraňovaniu mimických vrások. 

Mandlový olej

Mandlový olej je nesmierne hodnotný pre jeho vysoký obsah vitamínu E a A, nenasýtených mastných kyselín, proteínov, draslíka, zinku a množstva ďalších vitamínov a minerálov. Pomáha hydratovať pleť a prečisťovať póry. Používa sa na liečbu psoriázy, dermatitídy a enzýmov. Odstraňuje kruhy pod očami. Mandlový olej poskytuje aj ochranu proti voľným radikálom. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín stimuluje syntézu kolagénu a vyhladzuje vrásky.

Najúčinnejšie sú kombinácie účinných látok v kréme proti vráskam:

Účinný krém proti vráskam by mal obsahovať kombináciu najlepších účinných látok napr.  kyselina hyaluronová + vitamín E, peptidy + kyselina hyaluronová + vitamín E, kyselina hyalurónová + kaviár. 

Veľké porovnanie krémov proti vráskam:

devee hyaluron hydratačný krém1. Devee Hyaluron Premium 24h Moisture Cream Concentrate

Hydratačný denný a nočný krém proti vráskam hydrokoncentrát s 3x kyselinou hyaluronovou a olejmi

Krém je vhodný na všetky typy pleti a odporúčame ho pre vekovú kategóriu 30+ 40+

Hodnotenie: Najpredávanejší krém z kozmetiky Devee a Wellmaxx. Krásne vonia. Pleť je dlho po nanesená vláčna na dotyk, žiarivejšia, svieža a krém zabraňuje vysúšaniu pleti, ktoré urýchluje stárnutie pleti. Výborný krém na každý deň. Denný aj nočný v jednom obsahuje krásne voňavé oleje ale pleť neostáva mastná na dotyk, iba vláčna a živšia. Krém nedokáže vyrovnať hlboké mimické vrásky a linky, ale hravo si poradí s jemnými a viditeľnejšími vráskami, pleť hydratuje a vyživuje a oddiaľuje tvorbu ďalších vrások.

Wellmaxx Collagen fluid2. Wellmaxx Collagen velvety skin firming booster 24h fluid

Omladzujúci pleťový krém stimlujúci obnovu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elasténu

Krém je vhodný na všetky typy pleti pre vekovú kategóriu 40+ 50+ 60+

Hodnotenie: Pleť je po nanesení krému kompaktnejšia a pevnejšia na pohľad aj na dotyk. Krém má krásnu kvetinovú vôňu. Pri pravidelnom používaní ráno a večer dokáže účinne redukovať aj hlbšie vrásky. Po nanesení na pleť pokožku nedráždi. Vďaka kombinácii kyseliny hyaluronovej, formule Matrigenics, minerálom a amino je pokožka hydratovaná, regenerovaná. Zloženie tejto formule stimuluje syntézu kyseliny hyaluronovej, kolagén a elastén. Pokožka sa na dotyk javí prekrvenejšia - akoby "pracovala" na svojej obnove. 

Krém kombinuje kyselinu hyaluronovú s unikátnym komplexom Matrigenetics. 

Krém stimuluje tvorbu kolagénu, dopĺňa kyselinu hyaluronovú, vyhladzuje aj hlbšie vrásky a pomáha oddialiť starnutie pleti.

Wellmaxx Hyaluron ľahký 24hod fluid s kyselinou hyaluronovou a olejmi3. Wellmaxx Hyaluron anti-age day & night Fluid concentrate

Anti-aging fluid s 24hod. účinkom 

Krém je vhodný na normálnu a zmiešanú pleť. Ideálny fluid na pravidelnú dennú a nočnú starostlivosť. 

Hodnotenie: Zákazníci túto kozmetickú radu milujú, pretože je to dotyk hodvábu. Po nanesení na pleť sa na pleti vytvára akoby taký jemný a krehký hodvábny film, ktorý udržuje hydratačný účinok. Tento fluid udržuje hydratáciu najdlhšie - až na 24 hodin a preto je starnutie pleti intenzívne spomalené. 

Krém dopĺňa kyselinu hyaluronovú a má účinný hydratačný základ proti vráskam a zároveň aj zjemňujúci účinok. Pleť ostáva hodvábna na dotyk.  

Wellmaxx vyvinul novinku 2021: Tento istý krém má inovatívnejšie zloženie. Obsahuje 5x kyselinu hyalurónovu. 

Wellmaxx hyaluron hydratačný krém absolute rich4. Wellmaxx Hyaluron anti-age day & night absolute CREAM rich

Anti-aging hydratačný krém

Krém je vhodný na suchú pleť.

Hodnotenie: Krém je mierne mastný a preto je vhodný na suchú až extrémne suchú pleť. Mastnej pleti môže vadiť. Podobné zloženie ako fluid, ale obohatený o viac olejov. Po nanesení na pleť udržuje pleť dlho hydratovanú a sviežu. U mastnejšej pleti môže vyvolať potenie. Preto sa na mastnú pleť neodporúča. Ale zákazníčky so suchou pleťou ho milujú, lebo ich pleť je opäť oživená a hebká - nie je viac drsná, šupinatá alebo hrboľatá. Najobľúbenejší produkt nemeckých kozmetických salónov proti vráskam, ktorý je naozaj účinný.

Krém dopĺňa kyselinu hyaluronovú a má neuveriteľný hydratačno-premasťovací a zjemňujúci účinok. Pleť ostáva hodvábna na dotyk a je aj dobre vyživená vďaka kombinácii niekoľkých druhov olejov, ktoré majú regeneračný a upokojujúci účinok a dopĺňajú nenasýtené mastné kyseliny. Tento krém ne nevyčerpateľný zdroj hydratácie. 

Wellmaxx vyvinul novinku 2021: Tento istý krém má inovatívnejšie zloženie. Obsahuje 5x kyselinu hyalurónovu. 

peptidový krém na mimické vrásky5. Wellmaxx Cellular Lift age defense day fluid SPF15

Omladzujúci DENNÝ fluid High-Tech (Peptidový Fluid na mimické vrásky)

Krém je vhodný na všetky typy pleti a pre výrazné, mimické vrásky pre dámy 40+ 50+ 60+

Hodnotenie: Po nanesení na pleť je pleť hydratovaná na dotyk - vláčnejšia a u niektorých sa môže objaviť pocit mravenčenia alebo hrejivosti - akoby krém na pleti "pracoval". Už pri prvom použití je pleť jemnejšia a kompaktnejšia, pri pravidelnom použití redukuje aj hlboké vrásky a výrazne sa mení vzhľad pleti - pleť je žiarivejšia a mladšia. S týmto krémom treba spájať "omladnutie pleti".

Krém vďaka peptidom má omladzujúci účinok, stimuluje prirodzené procesy omladnutia - tvorbu stavebných prvkov kože intenzívnejšie vďaka peptidom - poslom pokožky. 

6. Wellmaxx Cellular Lift age defense night fluid

Omladzujúci NOČNÝ krém High-Tech (Peptidový krém na mimické vrásky)

Nočný krém má rovnaké zloženie ako denný krém, ale obsahuje aj kombináciu účinných a regenerujúcich olejov na pleť.

luxusný denný fluid s kaviárom7. Devee Caviar Luxury Skin Fluid - prémiová rada DENNÝ

Luxusný fluid (krém) s dotykom mora

Luxusný krém nádherne vonia a po nanesení na pleť zanecháva pleť jemnú a hebkú. Krém obsahuje výdatný komplex z mora - prémiový kaviár, tyrkysové riasy, bretónský morký fytoplanktón, hnedé riasy, morský kolagén a naviac je obohatený o kyselinu hyaluronovú. Krém je bohatým zdrojom mastných kyselín a hydratačných zložiek. Morský planktón ochraňuje pokožku pred poškodzovaním voľnými radikálmi, čo je hlavnou príčinou, prečo pokožka starne rýchlejšie. Tento luxusný krém je výživný a hydratačný s účinkom proti vráskam. Krém je vhodný pre všetky vekové kategórie. 

Jemná a skvostná denná emulzia, hebká na dotyk s nádychom luxusu vyhladzuje pleť počas celého dňa. 

výživný nočný krém8. Devee Caviar Luxury Skin Night Cream - prémiová rada NOČNÝ

Maximálna regenerácia pre všetky typy pleti.

Nesmierne bohatý nočný krém, ktorý kombinuje najluxusnejšie ingrediencie ako prémiový kaviárový extrakt, mikro riasy, morský planktón, Bretónsky planktón, ktoré dodávajú pleti hodnotné proteíny, minerály a stopové prvky. Hydratačný komplex pozostáva z nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, bambuckého masla, makadámiového oleja, jojobového oleja a vitamínu E, ktoré počas noci dodajú pleti ďalšie výživné látky. Celá formula je vyvinutá tak, aby pleť regenerovala. Vypína pleť, redukuje vrásky, zlepšuje hydratáciu.

Výživný, regeneračný, hydratačný nočný krém s nádychom luxusu pre mladistvý vzhľad pokožky. 

Perfektný de'ńy fluid9. Wellmaxx Skineffect perfection day fluid SPF 15 - denný fluid

Medical beauty (medicínsky orientovaná rada) – symbióza dermatológie a kozmetiky!

Ľahká textúra krému je takmer okamžite absorbovaná do pleti. Ochranný filter chráni pleť pred UV žiarením. Dôkladne vyberané rastlinné extrakty s prírodnými dipeptidmi a olejmi je vynikajúca kombinácia nie len na redukovanie vrások, ale pomáha redukovať začervenanie, podráždenie. Prináša pleti rovnováhu, hydratáciu, elasticitu. Pleť bude pôsobiť svieže a zdravšie. Pokiaľ vás trápi citlivá pleť, začervenania, pigmentové škvrny, nevyvážená a unavená pleť, tak Skineffect produktová rada je vhodná práve pre vás.

perfekt nočný fluid10. Wellmaxx Skineffect perfection night fluid - nočný fluid

Medical beauty (medicínsky orientovaná rada) – symbióza dermatológie a kozmetiky!

Anti-stresový program zbaví pleť stresu počas noci a revitalizuje pleť. Stimuluje bunkovú aktivitu, aktivuje vlastné obranné systémy pleti. Výsledkom bude svieža pleť počas celého dňa.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk