Panel používateľa

Účinný krém proti vráskam

Účinný krém proti vráskam

účinný krém proti vráskamAby bol váš "krém proti vráskam" na vrásky naozaj účinný musí obsahovať látky, ktoré na vrásky naozaj pomáhajú. Ponúkame Vám zoznam toho najlepšieho. Krém proti vráskam je vhodné si vyberať aj podľa veku. Aby krém na vrásky naozaj účinkoval je potrebná vytrvalosť a pravidelná aplikácia. 

V boji s vráskami je potrebné zrýchliť tempo regenerácie buniek, pretože toto tempo obnovy buniek sa pribúdajúcim vekom a vplyvom mnohých faktorov znižuje a podporiť tvorbu stavebných prvkov kože - kolagénu. Kolagénové vlákna sa starajú o stabilitu kože a elasténové vlákna o pružnosť kože. S pribúdajúcim vekom je potrebné ich podporiť používaním kvalitnej kozmetiky s kvalitným výberom účinných látok v správnych koncentráciách. 

Účinný krém proti vráskam by mal obsahovať účinné látky proti vráskam:

Retinol

Retinol alebo vitamín A je antioxidant. Retinol v kréme je naozaj účinný proti vráskam, pretože zlepšuje obranyschopnosť a pomáha stimulovať výrobu kolagénu. Pleť môže na retinol zo začiatku reágovať očervenaním, ale to po pár dňoch zmizne.  Určite to nevzdajte. Krém s obsahom retinolu je naozaj účinný krém proti vráskam. Vytrvajte a uvidíte ten rozdiel.

Peptidy - Collagen Booster

Peptidy sú látky, ktoré stimulujú tvorbu rastového faktoru, kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elasténu. Účinný krém proti vráskam s obsahom peptidov by mal obsahovať niektorý z týchto peptidov: Matryxil 3000, Vinci 02, Syn-Coll tripeptid, Regu-Age.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je veľmi účinná proti vráskam. A nie len injekčne. Kvalitný a účinný krém s kyselinou hyaluronovou musí obsahovať kombináciu nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, aby prenikla do pokožky čo najhlbšie a tam sa rozvinie naviazaním vody, vypne pleť a vyrovná vrásky. Pre hlbšie vrásky je vhodné zvoliť krém s obsahom kyseliny hyaluronovej v kombinácii s peptidmi alebo s retinolom. 

Matrigenics - Collagen Booster

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spiace gény na reštrukturalizáciu extracelulárnej matrice. 
Matrigenics 14G reštrukturalizuje extracelulárnu matricu pre celkové omladenie pleti. Zamračené čiary a nazálne brázdy sa korigujú za 2 týždne, zatiaľ čo vráskové ryhy sú vyplnené a hustejšie.

Celldetox

Celldetox je účinná látka, ktorá stimuluje proces autofágie - pomáha stimulovať detoxikačné procesy a prečisťovať a normalizovať kožné bunky. Detoxikáciou pleti sa normalizujú bunkové aktivity, zvyšuje sa životný cyklus buniek a oddialuje sa starnutie pleti. 

Antioxidanty:

Vitamín E 

Vitamín E je silný antioxidant, ktorý ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi a starnutím. Má ochranný účinok. 

Zelený čaj 

Ďalší antioxidant - zelený čaj. Komplex čajov alebo extrakt zeleného čaju je účinný na aknóznu alebo zapálenú pleť. Je to silný antioxidant, preto sa pridáva do krémov proti vráskam. Najlepšie sú pleťové koncentráty zeleného čaju alebo rôznych čajov vo forme ampuliek. Obsahujú silnú koncentráciu z extraktu čajov bez zbytočných ďalších prídavných látok, ktoré sa dávajú do krémov. Preto pôsobia okamžite.

Ibišťek

Peptidový extrakt z ibišteka funguje ako prírodný Botox. Prírodnou cestou bez veďlajších účinkov sa pleť viditeľne vypne. Prírodný botox napnutím pleti minimalizuje kontrakcie jemných svalov a dochádza k odstraňovaniu mimických vrások. 

Argánový olej

Argánový olej obsahuje množstvo významných látok. Jeho samotné zloženie ho robí jedinečným prostriedkom proti vráskam. V organickej kvalite poskytuje prírodné látky, ktoré pleť potrebuje. V kombinácií s inými olejmi a účinnými látkami je na vrásky nesmierne účinný.

účinný krém proti vráskam

Najúčinnejšie sú kombinácie účinných látok v kréme proti vráskam:

Účinný krém proti vráskam by mal obsahovať kombináciu najlepších účinných látok napr. Retinol + kyselina hyaluronová + vitamín E, peptidy + kyselina hyaluronová + vitamín E.

Veľké porovnanie krémov proti vráskam:

devee hyaluron pletovy krem ucinny krem proti vraskam1. Devee Hyaluron denný a nočný krém proti vráskam - hydrokoncentrát

Hydratačný krém

Krém je vhodný na všetky typy pleti. 

Hodnotenie: Najpredávanejší krém z kozmetiky Devee a Wellmaxx. Krásne vonia. Pleť je dlho po nanesená vláčna na dotyk, žiarivejšia, svieža a krém zabraňuje vysúšaniu pleti, ktoré urýchluje stárnutie pleti. Výborný krém na každý deň. Denný aj nočný v jednom obsahuje krásne voňavé oleje ale pleť neostáva mastná na dotyk, iba vláčna a živšia. Krém nedokáže vyrovnať hlboké mimické vrásky a linky, ale hravo si poradí s jemnými vráskami a oddiaľuje tvorbu ďalších vrások.

Krém dopĺňa kyselinu hyaluronovú, vyhladzuje účinne jemné vrásky a pomáha oddialiť starnutie pleti.

wellmaxx collagen fluid ucinny krem proti vraskam2. Wellmaxx Collagen 24hod. fluid 

Omladzujúci pleťový krém stimlujúci obnovu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a elasténu

Krém je vhodný na všetky typy pleti.

Hodnotenie: Pleť je po nanesení krému kompaktnejšia a pevnejšia na pohľad aj na dotyk. Krém má krásnu kvetinovú vôňu. Pri pravidelnom používaní ráno a večer dokáže účinne redukovať aj hlbšie vrásky. Po nanesení na pleť pokožku nedráždi ako "čistý" retinol na predpis od lekára a v kombinácii s kyselinou hyaluronovou a olejmi je pokožka hydratovaná a regenerovaná. Pokožka sa na dotyk javí prekrvenejšia - akoby "pracovala" na svojej obnove. 

Krém kombinuje kyselinu hyaluronovú s unikátnym komplexom Matrigenetics. 

Krém stimuluje tvorbu kolagénu, dopĺňa kyselinu hyaluronovú, vyhladzuje aj hlbšie vrásky a pomáha oddialiť starnutie pleti.

3. Devee Retinol nočný krém proti vráskam

Omladzujúci krém

Nočný krém má rovnaké zloženie ako denný krém, ale obsahuje ak kombináciu účinných regenerujúcich olejov na pleť. 

účinný krém4. Wellmaxx Hyaluron denný a nočný fluid proti vráskam

Anti-aging fluid 

Krém je vhodný na normálnu a zmiešanú pleť.

Hodnotenie: Zákazníci túto kozmetickú radu milujú, pretože je to dotyk hodvábu. Po nanesení na pleť sa na pleti vytvára akoby taký jemný a krehký hodvábny film, ktorý udržuje hydratačný účinok. Tento fluid udržuje hydratáciu najdlhšie - až na 24 hodin a preto je starnutie pleti intenzívne spomalené. 

Krém dopĺňa kyselinu hyaluronovú a má účinný hydratačný základ proti vráskam a zároveň aj zjemňujúci účinok. Pleť ostáva hodvábna na dotyk.  

5. Wellmaxx Hyaluron denný a nočný krém Absolute rich proti vráskam

Anti-aging hydratačný krém

Krém je vhodný na suchú pleť.

Hodnotenie: Krém je mierne mastný a preto je vhodný na suchú až extrémne suchú pleť. Mastnej pleti môže vadiť. Podobné zloženie ako fluid, ale obohatený o viac olejov. Po nanesení na pleť udržuje pleť dlho hydratovanú a sviežu. U mastnejšej pleti môže vyvolať potenie. Preto sa na mastnú pleť neodporúča. Ale zákazníčky so suchou pleťou ho milujú, lebo ich pleť je opäť oživená a hebká - nie je viac drsná, šupinatá alebo hrboľatá. Najobľúbenejší produkt nemeckých kozmetických salónov proti vráskam, ktorý je naozaj účinný.

Krém dopĺňa kyselinu hyaluronovú a má neuveriteľný hydratačno-premasťovací a zjemňujúci účinok. Pleť ostáva hodvábna na dotyk a je aj dobre vyživená vďaka kombinácii niekoľkých druhov olejov, ktoré majú regeneračný a upokojujúci účinok a dopĺňajú nenasýtené mastné kyseliny.

účinný krém

6. Wellmaxx Cellular lift peptidový denný krém proti vráskam

Omladzujúci krém High-Tech (Krém na mimické vrásky)

Krém je vhodný na všetky typy pleti. 

Hodnotenie: Po nanesení na pleť je pleť hydratovaná na dotyk - vláčnejšia a u niektorých sa môže objaviť pocit mravenčenia alebo hrejivosti - akoby krém na pleti "pracoval". Už pri prvom použití je pleť jemnejšia a kompaktnejšia, pri pravidelnom použití redukuje aj hlboké vrásky a výrazne sa mení vzhľad pleti - pleť je žiarivejšia a mladšia. S týmto krémom treba spájať "omladnutie pleti".

Krém vďaka peptidom má omladzujúci účinok, stimuluje prirodzené procesy omladnutia - tvorbu stavebných prvkov kože intenzívnejšie vďaka peptidom - poslom pokožky. 

7. Wellmaxx Cellular lift peptidový nočný krém proti vráskam

Omladzujúci krém High-Tech

Nočný krém má rovnaké zloženie ako denný krém, ale obsahuje aj kombináciu účinných a regenerujúcich olejov na pleť.

 

účinný krém8. Wellmaxx Organics Denný a nočný zvlhčujúci krém s argánovým olejom

Prírodný organický krém

Krém je vhodný na všetky typy pleti.  

Tento krém kombinuje hydratačné systémy ako kyselina hyaluronová, Aquaxyl so vzácnymi olejmi v organickej kvalite – argánový olej , olivový olej, mandlový olej a bambucké maslo.

Tento organický krém je prírodný produkt na redukovanie vrások. Pleti zabezpečuje potrebnú výživu a hydratáciu.

 

účinný krém9. Wellmaxx Organics Denný a nočný fluid s argánovým olejom

Prírodný organický fluid

Krém je vhodný na všetky typy pleti. 

Tento krém kombinuje hydratačné systémy ako kyselina hyaluronová, Aquaxyl so vzácnymi olejmi v organickej kvalite – argánový olej , šípkový olej, extrakt z tekvicových semiačok,a bambucké maslo.

Tento organický krém je prírodný produkt na redukovanie vrások. Pleti zabezpečuje potrebnú výživu a hydratáciu.

účinný krém10. Wellmaxx Detox Denný fluid

Omladzujúci krém High-Tech

Krém je vhodný na všetky typy pleti. Odporúčame ho všetkým.

Tento detoxikačný fluid odporúčame naozaj všetkým aspoň raz do roka. Detoxikácia pleti by sa nemala zanedbávať. Nahromadené poškodené proteíny a tuky bránia bunkám, aby fungovali správne. Nahromadením odpadov v koži sa skracuje životný cyklus buniek a bunky predčasne umierajú. Dochádza k predčasnému starnutiu. Detoxikáciou pleti pomocou patentovanej látky Celldetox sa bunky prečisťujú. Len zdravé bunky nezaťažené odpadmi dokážu fungovať správne. Morský plankton ochraňuje bunky pred ďalším poškodením z vonkajšieho prostredia. Aquaxyl hydratuje pleť na 24 hodín.

11. Wellmaxx Detox nočný fluid

Omladzujúci krém High-Tech

Tento fluid má rovnaké zloženie ako denný fluid, ale je obohatený o extrakt z ibišteka, ktorý má omladzujúci účinok.

účinný krém s kaviárom12. Devee Caviar fluid s kaviárom

Luxusný fluid (krém) s dotykom mora

Luxusný krém nádherne vonia a po nanesení na pleť zanecháva pleť jemnú a hebkú. Krém obsahuje výdatný komplex z mora - prémiový kaviár, tyrkysové riasy, bretónský morký fytoplanktón, hnedé riasy, morský kolagén a naviac je obohatený o kyselinu hyaluronovú. Krém je bohatým zdrojom mastných kyselín a hydratačných zložiek. Morský planktón ochraňuje pokožku pred poškodzovaním voľnými radikálmi, čo je hlavnou príčinou, prečo pokožka starne rýchlejšie. Tento luxusný krém je výživný a hydratačný s účinkom proti vráskam. Krém je vhodný pre všetky vekové kategórie. 

 

 

devee caviar nocny krem13. Devee Caviar luxusný nočný krém proti vráskam

Maximálna regenerácia pre všetky typy pleti.

Nesmierne bohatý nočný krém, ktorý kombinuje najluxusnejšie ingrediencie ako prémiový kaviárový extrakt, mikro riasy, morský planktón, Bretónsky planktón, ktoré dodávajú pleti hodnotné proteíny, minerály a stopové prvky. Hydratačný komplex pozostáva z nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, bambuckého masla, makadámiového oleja, jojobového oleja a vitamínu E, ktoré počas noci dodajú pleti ďalšie výživné látky. Celá formula je vyvinutá tak, aby pleť regenerovala. Vypína pleť, redukuje vrásky, zlepšuje hydratáciu.

skineffect krém14. Devee Skineffect denný fluid

Medical beauty (medicínsky orientovaná rada) – symbióza dermatológie a kozmetiky!

Ľahká textúra krému je takmer okamžite absorbovaná do pleti. Ochranný filter chráni pleť pred UV žiarením. Dôkladne vyberané rastlinné extrakty s prírodnými dipeptidmi a olejmi je vynikajúca kombinácia nie len na redukovanie vrások, ale pomáha redukovať začervenanie, podráždenie. Prináša pleti rovnováhu, hydratáciu, elasticitu. Pleť bude pôsobiť svieže a zdravšie. Pokiaľ vás trápi citlivá pleť, začervenania, pigmentové škvrny, nevyvážená a unavená pleť, tak Skineffect produktová rada je vhodná práve pre vás.

skineffect krém proti vráskam15. Devee Skineffect nočný fluid

Medical beauty (medicínsky orientovaná rada) – symbióza dermatológie a kozmetiky!

Anti-stresový program zbaví pleť stresu počas noci a revitalizuje pleť. Stimuluje bunkovú aktivitu, aktivuje vlastné obranné systémy pleti. Výsledkom bude svieža pleť počas celého dňa.

Výsledky testov Wellmaxx Cellular lift, Wellmaxx Detox, Wellmaxx Shape, Wellmaxx Hyaluron a Devee Retinol nájdete tu. 

 

 

účinný pleťový krém  účinný pleťový krém  účinný pleťový krém

Odporúčame:

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.