SUPER koncentráty na pleť 

Želáte si vidieť reálne anti aging výsledky v boji proti vráskam, ktoré môžete okamžite nielen vidieť, ale aj cítiť? Ak áno, potom objavte svet koncentrátov a ampuliek! Tieto malé a výkonné pleťové shoty obsahujú vysoko koncentrované esencie cenných aktívnych zložiek, ktoré zaisťujú okamžité viditeľné výsledky.

Obohaťte svoju dennú rutinnú starostlivosť o Vašu pleť o vybrané koncentráty alebo použite ampulky na týždennú kúru a zažijete intenzívny účinok koncentrovanej sily účinných látok! Vyberte si jedinečnú ampulku podľa potrieb vašej pleti. Tieto elixíry krásy obsahujú dôkladne vyberané účinné látky, ktoré pleť revitalizujú, napínajú, chránia, posilňujú a zjemňujú. Malé, praktické a presvedčivo efektívne – to sú koncentráty od spoločnosti WELLMAXX! 

UŽITE SI OKAMŽITÝ ÚČINOK: VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY V KRÁTKOM ČASE VĎAKA VYSOKO KONCENTROVANÝM ZLOŽKÁM.

Luxusné koncentráty sa nanášajú na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Množstvo koncentrátu v ampulke je dostatočné na jednu aplikáciu. Podľa individuálnych potrieb sa môžu používať na každodennú starostlivosť alebo aj ako týždenné ošetrenie. Vysoko koncentrované pleťové ampulky sú vyrábané podľa prísnych hygienických požiadaviek. Koncentráty sú určené na jednorázové použitie. V ampulkách si uchovávajú svoju čerstvosť a sviežosť. Spotrebujte ich bezprostredne po otvorení, pretože obsahujú minimum konzervačných látok.


30 žien testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

30 žien testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

Prečítajte si skúsenosti 30 žien, ktoré 4 týždne testovali výrobky Wellmaxx Hyaluron5 - fluid, krém, sérum a očný gél.

Dané produkty používali 2x denne (ráno a večer). Chcete vedieť, ako rýchlo na sebe spozorovali prvé pozitívne zmeny?

Ich skúsenosti zverejnili na facebooku, instagrame alebo zanechali recenziu na našej stránke. Tu je sumár. 


TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

TOP Exkluzívna žehlička na vrásky s rollerom, ktorá prináša reálne výsledky

Patríte medzi tích, ktorí práve zistili, že môžete pre krásnu pleť urobiť oveľa viac ako len používanie kvalitnej kozmetiky? A patríte medzi tích, ktorí sa práve stratili v sortimente a funkciách a neviete si vybrať?

Pokiaľ hľadáte top žehličku s reálnymi výsledkami, tak odporúčame Exclusive žehličku s rollerom.


Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Pri starostlivosti o pokožku by sa nemalo zabúdať aj na konzumáciu pestrej stravy, ktorá by mala obsahovať potraviny bohaté na kolagén, kyselinu hyalurónovú, kremík a siroké spektrum vitamínov a minerálov. Mnohokrát naša strava pri optimánom kalorickom prijme neobsahuje všetko to, čo naša pokožka potrebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovú sériu doplnkov výživy vo forme chutných ovocných sirupov, vďaka ktorým získate toľko aktívnych látok, koľko pokožka potrebuje v dennej dávke. 


Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pre ešte lepšie účinky! Táto kozmetická séria obsahuje 5 rôznych druhov kyseliny hyalurónovej, čo jej umožňuje preniknúť do vrstiev, ktoré doteraz boli nedosiahnuteľné kozmetickými výrobkami, tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky - enormné zlepšenie, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov. Máte sa načo tešiť!