Najlepší očný krém proti vráskam

Veľké porovnanie očných krémov

Najlepší očný krém proti vráskam by mal obsahovať najlepšie účinné látky proti vráskam. Pokožka v okolí očí je veľmi citlivá a stárne oveľa rýchlejšie. Stárnutie sa väčšinou prejaví najskôr v okolí očí jemnými vráskami, ktoré sa pribúdajúcim vekom prehlbujú. Zvýšenou starostlivosťou o pleť v okolí očí sa dá proces starnutia oddialiť. Experti spoločností Devee a Wellmaxx starostlivo vyberali účinné látky pre citlivé okolie očí. Kvalitný očný krém proti vráskam musí byť prísunom hydratácie a zároveň zmierňovať opuchy, ochraňovať jemnú a krehkú pokožku pred slnečným žiarením a voľnými radikálmi, zmierňovať zápalové procesy a odstraňovať vačky a stimulovať syntézu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a kolagénu. Devee a Wellmaxx sú nemecké spoločnosti, ktoré dlhé roky pôsobia v kozmetickom priemysle a vyrábajú produkty s cieľom bojovať proti vráskam a oddialovať proces starnutia pleti. 

očný krém

1. Devee Hyaluron Eye Lifting Fluid concentrate

Liftingový očný fluid

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, konopný olej, thajský zázvor, hesperedín, bio slnečnicový olej

Účinky: Liftingový očný krém prináša pleti dostatok hydratácie a ochranu pred stratou vlhkosti. Nenásytené mastné kyseliny a vitamín E sú nesmierne dôležité pre výživu, hydratáciu a ochranu pleti. Konopný olej a bio slnečnicový olej sú ich bohatým zdrojom. Opuchy okolo očí zmierňuje účinný hesperedín. Thajský zázvor zlepšuje prekrvenie, má liftingové účinky a pomáha významným spôsobom oddialovať starnutie pleti. 

Pre koho je vhodný? Tento očný krém proti prvým vráskam a proti hlbším vráskam je určený pre dámy 30-45-ročné. 

očný krém

2. Devee Caviar Luxury Eye Cream

Omladzujúci očný krém s morským komplexom

Zloženie: Kaviárový extrakt, morský kolagén, planktónový extrakt, extrakt z modrých rias, nízko a vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, ricínový olej, bambucké maslo, extrakt z perzského hodvábneho stromu, skvalén, vitamín E

Účinky: Jedinečné zloženie účinných látok na všetky typy pleti, zvlášť na suchú pleť. Očný krém prináša lifting pleti, hydratáciu a odstraňovanie opuchov okolo očí. Očný krém vďaka jedinečnému zloženiu zlepšuje syntézu kolagénu a  elasténu, zásobuje hydratáciou a zabraňuje strate vlhkosti, má anti-oxidačnú ochranu a zmierňuje zápalové reakcie, ktoré vedú k opuchom v okolí oči a vačkom pod očami. 

Pre koho je vhodný? Očný krém je vhodný na stredne hlboké a hlboké vrásky.

očný gél

3. Wellmaxx Anti-Age day & night perfect eye gel

Anti-age očný gél

Zloženie: Kyselina hyaluronová, hydratačný systém Aquaxyl, anti-aging hydratačný systém Proteasyl, extrakt očianka rostkovová

Účinky:Hydratačný očný gél dodáva pleti hydratáciu, tlmí zápalové procesy a odstraňuje opuchy očí. Očný krém ukludňuje pleť, odstraňuje jemné vrásky a pomáha oddialiť tvorbu jemných vrások a predchádzať predčasnému starnutiu pleti v okolí očí. 

Pre koho je vhodný? Tento očný krém proti vráskam od 30 rokov (30+) je vhodný na jemné vrásky. Gél pomáha oddialiť proces starnutia a vznik vrások.

očný krém

4. Wellmaxx Cellular Lift age defense eye contour cream

Omladzujúci očný krém High-Tech

Zloženie: Peptidy Vinci 02, peptidy Matrixyl 3000, Regu-Age

Účinky: Liftingový očný krém vďaka výberu správnych peptidov stimuluje tvorbu vlastného kolagénu vysielaním signálu mozgu o tom, že chýba kolagén. Peptidy Regu-Age pomáhajú odstraňovať opuchy a kruhy pod očami. Očný krém je vhodný pre hlboké vrásky. 

Pre koho je vhodný? Očný krém proti vráskam nad 50 rokov (50+)  je vhodný na stredne hlboké a hlboké vrásky. 

očný gél

5. Wellmaxx Skineffect lifting eye gel

Liftingový očný gél

Zloženie: Extrakt guľôčka srdcovolistá, Extrakt z rastliny zmŕtvychvstanie, Prírodné dipeptidy, Pentavitín

Účinky: Skvelý a jemný očný gél určený na najcitlivejšiu pokožku na tvári pomáha regenerovať poškodenú pleť práve okolo očí. Pokožka okolo očí sa stáva pevnejšou, žiarivejšou, hladšou a elastickejšou. Tento očný gél nielenže ochraňuje pokožku, ale ju aj regeneruje. Gél znižuje hĺbku vrások a redukuje začervenanie pleti a to ovplyvňovaním životnosti buniek, ktoré produkujú stabilizovaný kreatín. Práve vďaka revitalizovaným bunkám, pleť získava novú regenerovanú štruktúru pleti s lepšou elasticitou a lepšou hydratáciou. 

Pre koho je vhodný? Tento očný gél proti prvým vráskam a proti hlbším vráskam je určený pre akýkoľvek typ pleti, obzvlášť ho odporúčame dámam, ktoré majú citlivú pleť, začervenanú a suchú pleť, pigmentové škvrny. Pokiaľ je pleť nevyvážená a unavená v okolí očí tak je tento gél určený práve vám.