Panel používateľa

Najlepší očný krém proti vráskam

Najlepší očný krém proti vráskam by mal obsahovať najlepšie účinné látky proti vráskam. Pokožka v okolí očí je veľmi citlivá a stárne oveľa rýchlejšie. Stárnutie sa väčšinou prejaví najskôr v okolí očí jemnými vráskami, ktoré sa pribúdajúcim vekom prehlbujú. Zvýšenou starostlivosťou o pleť v okolí očí sa dá proces starnutia oddialiť. Experti spoločností Devee a Wellmaxx starostlivo vyberali účinné látky pre citlivé okolie očí. Kvalitný očný krém proti vráskam musí byť prísunom hydratácie a zároveň zmierňovať opuchy, ochraňovať jemnú a krehkú pokožku pred slnečným žiarením a voľnými radikálmi, zmierňovať zápalové procesy a odstraňovať vačky a stimulovať syntézu kolagénu, kyseliny hyaluronovej a kolagénu. Devee a Wellmaxx sú nemecké spoločnosti, ktoré dlhé roky pôsobia v kozmetickom priemysle a vyrábajú produkty s cieľom bojovať proti vráskam a oddialovať proces starnutia pleti. 

Krém proti vráskam okolo očí

Alternatíva 1:

Názov: Wellmaxx Cellular lift peptidy očný krém (peptidový očný krém)

Omladzujúci očný krém High-Tech

Zloženie: Peptidy Vinci 02, peptidy Matrixyl 3000, Regu-Age

Účinky: Liftingový očný krém vďaka výberu správnych peptidov stimuluje tvorbu vlastného kolagénu vysielaním signálu mozgu o tom, že chýba kolagén. Peptidy Regu-Age pomáhajú odstraňovať opuchy a kruhy pod očami. Očný krém je vhodný pre hlboké vrásky. 

Pre koho je vhodný? Očný krém proti vráskam nad 50 rokov (50+)  je vhodný na stredne hlboké a hlboké vrásky. 

Alternatíva 2:

Názov: Wellmaxx Hyaluron očný gél (hydratačný hyaluronový očný gél)

Anti-age očný gél

Zloženie: Kyselina hyaluronová, hydratačný systém Aquaxyl, anti-aging hydratačný systém Proteasyl, extrakt očianka rostkovová

Účinky:Hydratačný očný gél dodáva pleti hydratáciu, tlmí zápalové procesy a odstraňuje opuchy očí. Očný krém ukludňuje pleť, odstraňuje jemné vrásky a pomáha oddialiť tvorbu jemných vrások a predchádzať predčasnému starnutiu pleti v okolí očí. 

Pre koho je vhodný? Tento očný krém proti vráskam od 30 rokov (30+) je vhodný na jemné vrásky. Gél pomáha oddialiť proces starnutia a vznik vrások.

Alternatíva 3:

Názov: Devee Retinol očný krém (hyaluronový a retinolový očný krém)

Omladzujúci očný krém 

Zloženie: Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vitamín E, extrakt z očianky rostkovovej

Účinky: Jedinečné zloženie účinných látok. Očný krém prináša lifting pleti, hydratáciu a odstraňovanie opuchov okolo očí. Očný krém zlepšuje syntézu kolagénu a  elasténu - základných stavebných látok kože, zásobuje hydratáciou a zabraňuje strate vlhkosti, má anti-oxidačnú ochranu a zmierňuje zápalové reakcie, ktoré vedú k opuchom v okolí oči a vačkom pod očami. 

Pre koho je vhodný? Očný krém proti vráskam s kyselinou hyaluronovou a retinolom je vhodný pre dámy 40+ alebo na stredne hlboké a hlboké vrásky.

Alternatíva 4:

Názov: Devee Hyaluron očný krém (liftingový hyaluronový očný krém)

Liftingový očný fluid

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, konopný olej, thajský zázvor, hesperedín, bio slnečnicový olej

Účinky: Liftingový očný krém prináša pleti dostatok hydratácie a ochranu pred stratou vlhkosti. Nenásytené mastné kyseliny a vitamín E sú nesmierne dôležité pre výživu, hydratáciu a ochranu pleti. Konopný olej a bio slnečnicový olej sú ich bohatým zdrojom. Opuchy okolo očí zmierňuje účinný hesperedín. Thajský zázvor zlepšuje prekrvenie, má liftingové účinky a pomáha významným spôsobom oddialovať starnutie pleti. 

Pre koho je vhodný? Tento očný krém proti prvým vráskam a proti hlbším vráskam je určený pre dámy 30-45-ročné. 

Alternatíva 5:

Názov: Wellmaxx Organics očný krém (organický očný krém)

Prírodný, organický očný krém 

Zloženie: Argánový olej, hydrosystém Aquaxyl, kyselinu hyalurónovú, šípkový olej, sezamový olej, bambucké maslo, glycerín, vitamín E

Účinky: Tento očný zázrak bol špeciálne vyvinutý na starostlivosť v okolí očí a na odstraňovanie jemných a mimických vrások v tejto oblasti. Kombinuje kyselinu hyalurónovú s hydrosystémom hydroxyl, čo je úplná špička na dosiahnutie maximálnej vlhkosti. Okrem toho posiľnuje bariéru pokožky okolo očí a pomáha odstraňovať kruhy pod očami.

Pre koho je vhodný? Organický očný krém je vhodný na jemné a hlbšie vrásky.

Alternatíva 6:

Názov: Wellmaxx Detox očný fluid (detoxikáčný krém na pokožku okolo očí)

Zloženie: Celldetox, extrakt z morského plantónu, peptidový komplex, extrakt z očianky rostkovovej (euphrasia extract), popol kôry

Účinky: Celldetox detoxikáciou normalizuje metabolické a iné procesy v tele. Zbavovaním odpadov sa pleť rýchlejšie regeneruje. Morský planktón je vynikajúca ingrediencia proti UV žiareniu a škodlivým vplyvom. Efektívne ich blokuje a redukuje oxidačný stres. Ďalšie škodlivé molekuly nemajú šancu akumulovať v bunkách.  Peptidový komplex obsahuje výber kvalitných peptidov, ktoré vysielajú mozgu signál, aby doplnil chýbajúci kolagén. Extrakt z očiansky rostkovovej a popol kôry spolu efektívne redukujú zápalové procesy okolo oči a zmierňujú kruhy a opuchy. 

Pre koho je vhodný? Tento detoxikačný očný fluid je vhodný na jemné a hlbšie vrásky. 

Alternatíva 7:

Názov: Devee Caviar očný krém (luxusný očný krém)

Omladzujúci očný krém s morským komplexom

Zloženie: Kaviárový extrakt, morský kolagén, planktónový extrakt, extrakt z modrých rias, nízko a vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, ricínový olej, bambucké maslo, extrakt z perzského hodvábneho stromu, skvalén, vitamín E

Účinky: Jedinečné zloženie účinných látok na všetky typy pleti, zvlášť na suchú pleť. Očný krém prináša lifting pleti, hydratáciu a odstraňovanie opuchov okolo očí. Očný krém vďaka jedinečnému zloženiu zlepšuje syntézu kolagénu a  elasténu, zásobuje hydratáciou a zabraňuje strate vlhkosti, má anti-oxidačnú ochranu a zmierňuje zápalové reakcie, ktoré vedú k opuchom v okolí oči a vačkom pod očami. 

Pre koho je vhodný? Očný krém je vhodný na stredne hlboké a hlboké vrásky.

Alternatíva 8:

Názov: Wellmaxx Skineffect očný gél (liftingový očný gél)

Liftingový očný gél

Zloženie: Extrakt guľôčka srdcovolistá, Extrakt z rastliny zmŕtvychvstanie, Prírodné dipeptidy, Pentavitín

Účinky: Skvelý a jemný očný gél určený na najcitlivejšiu pokožku na tvári pomáha regenerovať poškodenú pleť práve okolo očí. Pokožka okolo očí sa stáva pevnejšou, žiarivejšou, hladšou a elastickejšou. Tento očný gél nielenže ochraňuje pokožku, ale ju aj regeneruje. Gél znižuje hĺbku vrások a redukuje začervenanie pleti a to ovplyvňovaním životnosti buniek, ktoré produkujú stabilizovaný kreatín. Práve vďaka revitalizovaným bunkám, pleť získava novú regenerovanú štruktúru pleti s lepšou elasticitou a lepšou hydratáciou. 

Pre koho je vhodný? Tento očný gél proti prvým vráskam a proti hlbším vráskam je určený pre akýkoľvek typ pleti, obzvlášť ho odporúčame dámam, ktoré majú citlivú pleť, začervenanú a suchú pleť, pigmentové škvrny. Pokiaľ je pleť nevyvážená a unavená v okolí očí tak je tento gél určený práve vám. 

retinol očný krém

Krém proti vráskam okolo očí: Odoberajte naše novinky a dozviete sa v pravý čas o akciách a novinkách!

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.