Panel používateľa

Krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke)

Krém proti vráskam 40+

Krém proti vráskam 40+

Vekom pokožka stráca svoju vlhkosť. Pleť si vyžaduje zvýšený prísun vody zvnútra a zvonku. Preto musí byť hydratácia pleti zabezpečená. Krém proti vráskam s hydratačným a protivráskovým základom by mali voliť ženy aj muži po štyridsiatke. Krém proti vráskam 40+ by mal stimulovať látky, ktoré zlepšujú elasticitu (pružnosť) pleti - kyselinu hyaluronovú a ostatné stavebné zložky kože - kolagén a elastén. S vekom sa spomaľuje tempo, s ktorým sa bunky v epiderme regenerujú a obnovujú. Po štyridsiatke je pleť suchšia ako pred 10 rokmi. Suchá pleť je oveľa viac náchylnejšia k prehlbovaniu existujúcich vrások a k vzniku nových. 

Zdravý životný štýl by mal byť prioritou, pretože ovplyvňuje stav pokožky zvnútra. Nedostatočný pitný režim dlhodobo niekoľko rokov nepoškodzuje len pleť, ale predovšetkým celkové zdravie. Stav pleti je preto odrazom aj vnútorného prostredia.

Pokiaľ je hydratácia pleti zvnútra zabezpečená pitným režimom, musí byť zvonku doplnená správnym hydratačným krémom. Po štyridsiatke je potrebné pleti dodať hydratáciu, ošetriť vrásky a doplniť výživu.  Výber správnej kozmetiky môže výrazne dopomôcť k redukcii vrások spevnením pleti  a pravidelnou hydratáciou. Krém na pleť po 40-tke by mal byť u dám v tomto veku samozrejmosťou. 

Zoznam látok, ktoré by mali byť súčasťou krému proti vráskam po štyridsiatke: 

krém proti vráskamVysokomolekulárna kyselina hyaluronová

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová dodáva pleti hydratáciu v nižších vrstvách pokožky.

Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová

Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová dodáva pleti hydratáciu v hlbších vrstvách pokožky. 

Aquaxyl

Patentovaná látka, ktorá dodáva hydratáciu všetkými vrstvami pokožky (3D) a stimuluje tvorbu vlastnej kyseliny hyaluronovej.

Matrigenics 14G

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spiace gény na reštrukturalizáciu extracelulárnej matrice. 
Matrigenics 14G reštrukturalizuje extracelulárnu matricu pre celkové omladenie pleti. Zamračené čiary a nazálne brázdy sa korigujú za 2 týždne, zatiaľ čo vráskové ryhy sú vyplnené a hustejšie.

Pro retinol Vitanol Bio

Pro retinol Vitanol Bio je extrakt z lucerny siatej (Medicago Sativa) z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Ochraňuje a napráva dermis – zapšu. Stimuluje syntézu kolagénu I. 99.5 percent ingrediencií sú prírodného pôvodu a z organickej výroby. Retinol je celá molekula vitamínu A. Takže je to vlastne ekvivalent ku vitamínu A, ktorý Vám je dobre známy.  Retinol sa rozkladá na retinoidy – jednou z nich je Retin A, ktorý je považovaný za „zlatý“ štandard v kozmetike proti starnutiu pleti.  Práve Retinol alebo vitamín A vo forme Retinu A je látka, ktorá sa používa ako liečivo na pleť. Retinol napráva pH pleti do normálu a zvyšuje jej elasticitu alebo pružnosť.  Pokožka sa zjemňuje, hĺbka pórov sa zmenšuje a vrásky sa redukujú. Strácaním kolagénu sa vrásky prehlbujú a retinol napomáha stimulovať tvorbu kolagénu. Starnutie sa nedá oddialiť, je to prirodzený proces, ale dá sa jednoznačne výrazne spomaliť. 

Retinol palmitát 

Retinol palmitát je chemická látka Retinol s kyselinou palmitovou. Retinol palmitát sa rozkladá na Retinol a ten ďalej na retinoidy. Významný retinoid pre kozmetický priemysel a medicínu je Retin A. Je potrebné väčšie množstvo retinolu palmitát-u, aby sa rozložením získalo rovnaké množstvo Retinu A v porovnaní s rozkladaním Retinolu. Pri vyššej koncentrácii retinolu palmitátu sa získa rovnako účinná látka proti vráskam. V zložení INCI nesmie byť retinol palmitát na posledných miestach, ale mal by sa vyskytovať v prvej tretine.

Makadamový olej, Jojobový olej, Bambucké maslo

Obsahujú dôležité vitamíny, minerály, nenásytené mastné kyseliny a pridávajú sa do krémov ako výživa pre pleť.

Vitamín E

Vitamín E pôsobí proti voľným radikálom a ochraňuje pokožke pred starnutím vplyvom voľných radikálov.

Enzým papaín z papáje

Enzým papaín sa používa na odstraňovanie starej odumretek kože.

Extrakt z očianky rostkovovej (Svetlík lekársky)

Používa sa pri opuchoch a zápaloch očí. Má proti zápalové účinky.

1. Odporúčame krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke) s obsahom retinolu

RETINOL KRÉM

Devee Retinol nočný krém obsahuje: Pro Retinol Vitanol Bio, Retinol palmitát, vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vitamín E, aquaxyl, jojobový olej, olej z makadamových orechov, bambucké maslo

Výsledky testov Devee Retinol nájdete tu. 

2. Odporúčame krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke) s obsahom MatriGenetics pre obnovu kolagénu

COLLAGEN KRÉM

Wellmaxx Collagen 24hod fluid: špeciálna zmes MatriGenics, jojobový olej, výťažky z hrozna, kyselina hyaluronová, vitamín E

devee retinol nocny krem  wellmaxx collagen fluid s Matrigenics pre obnovu kolagenu  

 

Krém proti vráskam 40+ : Odoberajte naše novinky a dozviete sa v pravý čas o akciách a novinkách!

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.