Krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke)

Krém proti vráskam 40+Vekom pokožka stráca svoju vlhkosť. Pleť si vyžaduje zvýšený prísun vody zvnútra a zvonku. Preto musí byť hydratácia pleti zabezpečená. Krém proti vráskam s hydratačným a protivráskovým základom by mali voliť ženy aj muži po štyridsiatke. Krém proti vráskam 40+ by mal stimulovať látky, ktoré zlepšujú elasticitu (pružnosť) pleti - kyselinu hyaluronovú a ostatné stavebné zložky kože - kolagén a elastén. S vekom sa spomaľuje tempo, s ktorým sa bunky v epiderme regenerujú a obnovujú. Po štyridsiatke je pleť suchšia ako pred 10 rokmi. Suchá pleť je oveľa viac náchylnejšia k prehlbovaniu existujúcich vrások a k vzniku nových. 

Zdravý životný štýl by mal byť prioritou, pretože ovplyvňuje stav pokožky zvnútra. Nedostatočný pitný režim dlhodobo niekoľko rokov nepoškodzuje len pleť, ale predovšetkým celkové zdravie. Stav pleti je preto odrazom aj vnútorného prostredia.

Pokiaľ je hydratácia pleti zvnútra zabezpečená pitným režimom, musí byť zvonku doplnená správnym hydratačným krémom. Po štyridsiatke je potrebné pleti dodať hydratáciu, ošetriť vrásky a doplniť výživu.  Výber správnej kozmetiky môže výrazne dopomôcť k redukcii vrások spevnením pleti  a pravidelnou hydratáciou. Krém na pleť po 40-tke by mal byť u dám v tomto veku samozrejmosťou. 

Zoznam látok, ktoré by mali byť súčasťou krému proti vráskam po štyridsiatke: 

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová

Vysokomolekulárna kyselina hyaluronová dodáva pleti hydratáciu v plytších vrstvách pokožky.

Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová

Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová dodáva pleti hydratáciu v hlbších vrstvách pokožky. 

Kyselina hyaluronová so stredným reťazcom

Dodáva pleti hydratáciu v stredných vrstvách pokožky. 

Aquaxyl

Patentovaná látka, ktorá dodáva hydratáciu všetkými vrstvami pokožky (3D) a stimuluje tvorbu vlastnej kyseliny hyaluronovej.

Matrigenics 14G

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spiace gény na reštrukturalizáciu extracelulárnej matrice. 
Matrigenics 14G reštrukturalizuje extracelulárnu matricu pre celkové omladenie pleti. Zamračené čiary a nazálne brázdy sa korigujú za 2 týždne, zatiaľ čo vráskové ryhy sú vyplnené a hustejšie.

Retinol palmitát 

Retinol palmitát je chemická látka Retinol s kyselinou palmitovou. Retinol palmitát sa rozkladá na Retinol a ten ďalej na retinoidy. Významný retinoid pre kozmetický priemysel a medicínu je Retin A. Je potrebné väčšie množstvo retinolu palmitát-u, aby sa rozložením získalo rovnaké množstvo Retinu A v porovnaní s rozkladaním Retinolu. Pri vyššej koncentrácii retinolu palmitátu sa získa rovnako účinná látka proti vráskam. V zložení INCI nesmie byť retinol palmitát na posledných miestach, ale mal by sa vyskytovať v prvej tretine.

Makadamový olej, Jojobový olej, Bambucké maslo

Obsahujú dôležité vitamíny, minerály, nenásytené mastné kyseliny a pridávajú sa do krémov ako výživa pre pleť.

Vitamín E

Vitamín E pôsobí proti voľným radikálom a ochraňuje pokožke pred starnutím vplyvom voľných radikálov.

Extrakt z očianky rostkovovej (Svetlík lekársky)

Používa sa pri opuchoch a zápaloch očí. Má proti zápalové účinky.

1. Odporúčame krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke) s obsahom KAVIÁRU

Devee CAVIAR nočný krém obsahuje: kaviárový extrakt, morský kolagén, bretónsky planktón extrakt, morské riasy extrakt, kyselina hyaluronová 2 druhy, bambucké maslo, makadamiový olej, jojobový olej, vitamín E

Nočný krém je vhodný na nočnú starostlivosť o pleť, alebo na dennú starostlivosť o suchú pleť. 

Devee CAVIAR pleťový fluid obsahuje: Extrakt z kaviáru, Nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, Vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová, Extrakt z hnedých morských rias, Anti-aging a anti-vráskový komplex pozostávajúci z morského planktónu, kolagénu a tyrkysových rias, Skvalen

Pleťový fluid je vhodný na dennú starostlivosť o pleť, alebo na nočnú starostlivosť o mastnú pleť. 

Devee caviar fluid  devee caviar nočný krém 40+

2. Odporúčame krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke) s obsahom MatriGenetics pre obnovu kolagénu

Krém na vrásky 40+

COLLAGEN KRÉM

Wellmaxx Collagen 24hod fluid: špeciálna zmes MatriGenics, jojobový olej, výťažky z hrozna, kyselina hyaluronová, vitamín E   

Ľahká 24-hodinová starostlivosť o náročnú pleť. Táto výživná, mäkká textúra dodáva pokožke vysoko kvalitnú kyselinu hyalurónovú a ďalšie účinné látky na hydratáciu pokožky. Účinná látka Matrigenics® s minerálmi a esenciálnymi aminokyselinami pomáha dodávať dokonalé posilňovače pre optimalizáciu syntézy hyalurónu, kolagénu a elastínu. Pleť je intenzívne hydratovaná a žiarivo krásna.

Krém proti vráskam 40+ : Odoberajte naše novinky a dozviete sa v pravý čas o akciách a novinkách!