Sú žehličky na pleť účinné? Ich funkcie ich k tomu predurčujú. Prečítajte si u funkciách a ako sa líšia od profesionálnych prístrojov.

 1. Žehličky na pleť

Mnohí sa pýtate, sú žehličky na pleť účinné? Neexistuje jednoznačná odpoveď, treba najskôr vysvetliť mechanizmus ich účinkov. Keď pochopíte, ako fungujú, budete ich vnímať inak. Nie len ako prostriedok, ako vyzerať mladšie, ale ako pomocníka, vďaka ktorému môžete zlepšiť kvalitu pleti a stimulovať metabolické funkcie kožných buniek ak sú vychýlené od normálu a zlepšiť ich fungovanie do miery, do akej to stav povoľuje. 

 1. Tvorba vrások

Pokožka má v priebehu času tendenciu strácať pružnosť aj objem, čo vedie k tvorbe liniek, vrások, záhybov a ochabnutosti spôsobenému uvoľnením tkanív.

Žehličky na pleť sú ideálne na oddialenie týchto procesov,  udržanie a zlepšenie vašej prirodzenej štruktúry pokožky v strednodobom a dlhodobom horizonte. Je to investícia do stimulácie tvorby svojho vlastného kolagénu, navyše v pohodlí domova.

 1. Spoločnosť Kingray

Spoločnosť Kingray sa venuje predaju kozmetických prístrojov od roku 2010, už od roku 2007 sme sa začali tejto téme venovať. Boli sme prvý, ktorý na Slovenko priviezli prvé žehličky na pleť, v tom čase ich ešte nikto nepoznal. Pravidelne k nám prichádzajú vzorky rôznych kozmetických prístrojov, ktoré testujeme a vyberáme pre Vás len to najlepšie. Vyberáme len kvalitné výrobky, ktoré sa nám osvedčili.

 1. V skratke náš sortiment

Žehličky na pleť Profi 7v1 a Profi 5v1 patria dlhé roky medzi obľúbené galvanické prístroje.

Žehličky na pleť z nášho Exclusive portfólia sú vyššia cenová kategória, ale ich funkcie sú rozmanitejšie, komplexnejšie a z hľadiska kvality sú na vyššom levely.

V ponuke máme aj lacnejšie varianty.

Prinášame kozmetické výrobky pre všetky vekové kategórie, rôznych cenových kategórií, aby si naozaj vybral každý z toho najlepšieho.

Áno, na trhu nájdete rôzne ďalšie – verte, máme ich plný sklad. Ale dôkladne sme ich testovali a keď nám kvalita nevyhovovala, funkcie nedávali zmysel, mali zvýšenú kazivosť, alebo ošetrenie bolo bolestivé, výkon slabý, tak sme ich do nášho sortimentu nezaradili. Dávame si záležať, nechceme mať všetkého veľa, ale menej kvalitných a spoľahlivých prístrojov.

Sledujeme trh, inovácie, výrobcovia nás už oslovujú sami a snažíme sa Vám ponúknuť to najlepšie.  

 1. Porovnanie s profi prístrojmi v salónoch

Prístroje nie sú také výkonné ako sú profesionálne prístroje používané v kozmetických salónoch, ktoré stoja tisíce eur. Ale ak ich používate pravidelne, každý deň až každý druhý deň, výsledky sa kumulujú. Keď sa pracuje s pokožkou pravidelne, výsledky sú trvalejšie, pretože každým ošetrením stimulujete kožné bunky, ich regeneračné a detoxikačné procesy, cielene ich stimulujete a aktivujete na pravidelnej báze. Výsledkom je dlhodobé spomalenie starnutia kožných buniek.

 1. Porovnanie liečebného mechanizmus s inými zdravotnými pomôckami

Mnohé tieto funkcie sa používajú pri liečbe rôznych ochorení – rozdiel je s iným výkonom a intenzitou. Ak máte úraz, možno vám odporučia elektroliečbu, alebo svetelnú terapiu.

Kozmetické prístroje sú malým pomocníkom, ktorý dokáže veľké veci v dlhodobom horizonte a cieli na pokožku – lepšia kvalita pleti, pevnejšia pleť, zdravšia pleť.

 1. Nie je to len o prístrojoch, ale aj kozmetike

Od roku 2007 spolupracujeme s nemeckým výrobcom kvalitnej kozmetiky, ktorá je mimoriadne vhodná pod žehličky na pleť. Keďže výrobca tejto kozmetiky vlastní kozmetické salóny v Nemecku, tak ich cieľom bolo vyvinúť kozmetiku, ktorá bude s kozmetickými prístrojmi fungovať synergicky. Na stránke www.hyaluron.sk nájdete celý náš sortiment kozmetických prístrojov značky BeautyBiowave, Liftmee, Not Time a aj celý sortiment kozmetických prípravkov značky Devee a Wellmaxx.

FUNKCIE

 1. Ultrazvuk

Ultrazvuk je ošetrenie, ktoré využíva vysokofrekvenčné zvukové vlny na vytvorenie tepelnej energie v pokožke, kde spúšťa napnutie, lifting a omladenie.

Použitím ultrazvukového ošetrenia bude mať pokožka zvýšený prietok krvi. Teplo vznikajúce z vysokofrekvenčných vibrácií spôsobí mikrozranenia v pokožke. Tieto zranenia nie sú bolestivé, ale zvyšujú produkciu kolagénu, ktorý pomáha spevniť pokožku a znižuje ochabnutie alebo vrásky.

Ultrazvukové žehličky rozkmitajú molekuly vody. Kvapnite na hlavicu kvapky vody a uvidíte efekt ultrazvuku.

 1. Rádiofrekvencia

Sústredená energia RF preniká do pokožky a stimuluje bunky, aby produkovali viac kolagénu a elastínu, výsledkom čoho je jasnejší a rovnomernejší tón pleti. Môže to byť účinný spôsob, ako znížiť zafarbenie a zlepšiť celkové zdravie pokožky.

Vlny vydávajú teplo, ktoré núti vašu pokožku produkovať viac kolagénu a elastínu. Ošetrenie tiež urýchľuje bunkovú výmenu, takže pokožka je časom pevnejšia.

RF skrátene generuje teplo, preto je potrebné žehličku s RF funkciou po pokožke kĺzať, aby sa pokožka nepopálila.

 1. EMS – mikroprúd

Elektro stimulácia svalov, tiež známa ako EMS, je ideálnym ošetrením na tonizáciu svalu na napnutie pokožky. Procedúra využíva mikroprúd na stimuláciu svalu, aby bol silnejší, pevnejší a štíhlejší.

Pri mikroprúdových žehličkách sa pracuje s pokožkou a svalovou časťou tváre. Rovnako ako keď pravidelne cvičíte tvárovú jógu, alebo chodíte do posilovni, tak sa svaly napínajú a uvoľnujú a pokožka a svaly sa spevňujú. Výsledkom je pevnejšia pokožka, vypnutejšia pokožka.

 1. Galvanický prúd

Ionoforéza zahŕňa použitie prúdu s nízkou intenzitou na transport nabitých aj neutrálnych látok do kože na základe dvoch hlavných mechanizmov účinku: elektromigrácia a elektroosmóza. Elektromigrácia je založená na princípe, že podobné náboje sa navzájom odpudzujú.

Galvanický prúd prúdiaci od hlavice smerom von pomáha otvárať póry, extrahovať nečistoty z hlbších pórov.

Galvanický prúd prúdiaci od hlavice smerom do pokožky pomáha vnášať výživné látky do hlbších vrstiev pokožky cez otvorené póry.

 1. Masážna - vibračná funkcia

Masáž pomáha znižovať napätie v pokožke a spojovacích tkanivách, aby sa krv ľahšie dostala do pokožky. Rozšírenie povrchových kapilár dodá vašej pokožke zdravý lesk, pretože krv bude prúdiť ľahšie, čím sa zlepší farba a tón.

 1. LED svetlo

Zelené a žlté LED svetlo ošetruje citlivosť a nerovnomernú farbu pleti. Červené LED svetlo stimuluje kolagén a elastín, čo môže pomôcť proti starnutiu

 1. Infra žiarenie

Zvyšuje krvný obeh a okysličenie buniek, stimuluje uvoľňovanie toxických odpadov pre zdravý a žiarivý lesk. Zlepšuje celkovú jasnosť pleti, tón, textúru a odolnosť. Môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii s terapiou Red LED pre pokročilé omladenie pleti proti starnutiu.

 

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk