BeautyBiowave Ultrazvuková špachtla 5v1 EXCLUSIVE

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -14% Video + Darček
11 bodov do vernostného systému
Cena
119

Pôvodná cena
139

Ušetríte
14% (20)

Výrobca

Kód produktu
exclusive1

Ultrazvuková špachtla 5v1 z rady Exclusive viac

Ultrazvuková špachtla 5v1 z rady Exclusive

Ultrazvuková špachtla 5v1 má 5 efektívnych funkcii: ultrazvukovú technológiu (vysoké sonické vibrácie), galvanickú funkciu (kladné ióny, záporné ióny), modré svetlo v režime čistenia, červené svetlo v režime výživy, EMS mikroprúdovú technológiu s možnosťou navolenia silného prúdu a slabšieho prúdu. 

Celkové ošetrenie pokožky trvá 15 minút. 

  3 programy

  CLEAN: V programe čistenia pleti sa spustí ultrazvuk + kladné ióny + modré svetlo (vysoká sonická vibrácia). Program sa vypne po 5 minútach. 

  Postup: Naneste čistiaci prípravok. Zapnite ultrazvukovú špachltu - program čistenia a vyčistite si pokožku. Vysoká sonická vibrácia poskytuje hĺbkové čistenie pleti a zároveň aj efektívny píling. Ultrazvukovú špachlu používajte na zmäkčenú pokožku, keď sú póry otvorené napr. po osprchovaní. Môžete pokožku pred čistením špachtlou aj napariť, aby sa póry otvorili. Čistenie pleti bude tak jednoduchšie. 

  MOISTURE: V programe výživy sa spustí ultrazvuk + záporné ióny + červené svetlo (vysoká sonická vibrácia). Program sa vypne po 5 minútach. 

  Postup: Naneste kvalitný hyalurónový prípravok (gél, sérum, koncentrát). Nepoužívajte s krémami! Pomocou tohto programu zapracujte prípravok do pokožky. Použitím špachtle sa prípravok dostane do hlbších vrstiev pokožky. 

  LIGTING: V programe lifting sa spustú ultrazvuk + EMS (mikroprúd). Môžete si nastaviť intenzitu mikroprúdu H (high) vysokú alebo L(low) nízku. Program sa vypne po 5 minútach. 

  Postup: Naneste ultrazvukový gél napr. BeautyBiowave. Zapnite mikroprúd a vyberte si silnú alebo slabšiu intenzitu. Prikladajte špachltu ku pokožke. Mikroprúd pracuje so svalmi a spevňuje ochabnuté svaly, čím upravuje kontúry tváre. 

  Účinky:

  Prístroj je určený na zlepšovanie kvality pleti, eliminovanie vrások, zlepšenie textúry pleti a dopomáha tiež k zvýšeniu absorpcie dodaných látok ako je napr. kyselina hyalurónová.

  Technická špecifikácia:

  • Menovité napätie: 3.7V
  • Menovitý prúd: <500mA
  • Výkon: 2W
  • Vibračná frekvencia: 25.5 ±5kHz
  • Vodeodolnosť: IPX5
  • Prístroj sa nabíja malou nabíjacou základňou pripojenou k USB káblu.
  • Balenie: ultrazvuková špachtľa s krytom hlavice, USB kábel s nabíjacou základňou