Kozmetické prístroje s mikroprúdom: čo očakávať?

Mikroprúd je kozmetické ošetrenie, pri ktorom človek používa kozmetický prístroj na dodávanie malých prúdov elektriny do tváre. Tieto mikroprúdy stimulujú pokožku a svaly s cieľom zlepšiť vzhľad človeka. Účinky siahajú až na bunkovú úroveň, zlepšuje sa prekrvenie každej bunky, zvyšuje sa ATP v bunkách a regeneračné mechanizmy bežia efektívnejšie.

Mikroprúdové ošetrenie tváre môže pomôcť zdvihnúť a napnúť svaly v danej oblasti a stimulovať kolagén a elastín, vďaka čomu bude vaša pleť vyzerať hladšie, jasnejšie a omladenejšie. Dá sa to prirovnať k „hodine pilatesu pre vašu tvár“. Je to skvelé na krk, skvelé na okolie očí. Je to tiež dobrá alternatíva proti starnutiu pre ľudí, ktorí sa možno zdráhajú vyskúšať invazívnejšie možnosti, ako je botox alebo výplne. Nie je určený len pre spevnenie pokožky, ale používa ho aj u ľudia, ktorí bojujú s akné. Mikroprúd pomáha urýchliť hojenie.

AKO TO FUNGUJE

Mikroprúdové zariadenia majú na jednom konci dve elektródy, ktoré dodávajú elektrický prúd. Použitie je veľmi jednoduché a neinvazívne.

Mikroprúdové prístroje sú k dispozícii na použitie doma alebo v kozmetických salónoch.

Mikroprúdové zariadenia fungujú tak, že dodávajú elektrický prúd do svalov a kožných buniek. Myšlienka za tým je, že elektrický prúd spevní svaly na tvári, zdvíha a napína pokožku. 

POZOROVANÉ EFEKTY:

  • Stimulujte svaly tváre
  • Zlepšuje prekrvenie tkaniva
  • Spevňuje svaly a pokožku na tvári, čím sa redukujú vrásky

ZÁVER

Je to podobné ako cvičenie v posilovni, dopriajte svojim svalom deň voľna tu a tam. Čas, počas ktorého ho používate, závisí od zariadenia, ale zvyčajne je to približne 5 až 10 minút – mnohé z nich majú nastavený časovač. Väčšina prístrojov sa dodáva aj s vodivým gélom, ktorý aplikujete pred ošetrením.

Ľudia, ktorí doma používajú mikroprúdové kozmetické prístroje dosiahnu výsledky rýchlejšie, ak ich používajú so správnou kozmetikou.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk