Panel používateľa

Test krémov proti vráskam

Krém proti vráskam TEST

Najlepšie test kremov proti vraskamvýsledky v teste produktov a krémov proti vráskam výrobkov Devee a Wellmaxx 2019

Upozorňujeme, že výsledky všetkých testov sú založené na objektívnych meraniach konkrétnych parametrov napríklad elasticity kože, hrúbky kože a hĺbky vrások a nie na základe subjektívneho hodnotenia používateľa. Tieto štúdie účinnosti kozmetických prípravkov sú vykonávané nezávislou spoločnosťou Dermatest Gmbh pre najvyšší stupeň dermatologickej expertízy podľa požiadaviek žiadateľov.

1.Dermatologický test a špeciálna dermatologická štúdia na vplyv produktu na liftingové parametre:

1. Na prvom mieste sa umiestnil Wellmaxx Cellular lift sérum

2. Na druhom miesta sa umiestnil Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

serumVýsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Cellular lift sérum na tvár dvakrát denne:

1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent.

2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je  o 28,73 percent.

3. Priemerné redukovanie hĺbky vrások po týždňoch je o - 34,48 percent.  

4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý".

5. Hodnotenie zákazníkov na hyaluron.sk stránke: Najpredávanejšie sérum v roku 2018 v počte predaných kusov a najvyšší počet opakovaných nákupov z dôvodu spokojnosti užívateľov. 

test kremov proti vraskam collagen booster

Výsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster na tvár dvakrát denne:

1. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 24,23 percent.

2. Priemerné redukovanie hĺbky vrások - 26,38 percent.

3. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý".

Kedy môžete očakávať výsledky? Peptidy účinkujú okamžite. Produkcia kolagénu sa zvyšuje. Zo začiatku sa zlepšuje tonicita pleti a textúra pleti. Videteľné zväčšenie objemu kolagénu u mladšej pleti trvá približne 28 dní a u staršej pleti 56 dní. Výrazné zmeny v hĺbke vrások sa dosahujú pri pravidelnom používaní 3 mesiace.

Peptidové krémy sú zatiaľ špička proti hlbokým vráskam.

 

2. Štúdie in vivo a in vitro DEVEE RETINOL:

Štúdia in vivo a in vitro spoločnosti Silab Laboratoires v teste spokojnosti so vzorkou 21 žien, priemerného veku 54 rokov +/- 9 rokov 

Testovaný produkt: Vitanol Bio

Kozmetická rada: štúdia in vitro spoločnosti Silab Laboratoires sa vzťahuje na kozmetickú radu DEVEE® RETINOL, ktorá má percentuálne rovnaké použitie prípravku VITANOL® Bio 

Preukázatelný účinok:

devee retinol štúdiaDEVEE vo svojej prémiovej sérii starostlivosti o pokožku RETINOL využíva inovatívny systém transportu látok. Tento rafinovaný systém uvoľňuje cenný vitamín A až na pokožke. Tým sa nestráca nič z jeho hodnotnej sily. Preukazujú to výsledky testov použitého prípravku VITANOL® Bio-Komplex, ktorý dáva látkovej výmene buniek pokožky tri merateľné impulzy:

1. Osobitne výrazná je syntéza nového kolagénu I – stimulácia poskytuje zvýšenie o +201%*.

2. Podporné vlákna väziva môžu byť napádané enzýmami, ktoré štiepia bielkoviny, lebo odbúravajú kolagén I a III – tento proces, iniciovaný ultrafialovým žiarením, sa dá znížiť o -85 %*.

3. Vlastnosti spomaľujúce tvorbu vrások sa preukazujú u 80 % testovaných osôb po 28-dňovej aplikácii ráno a večer znížením

• počtu vrások o -19%**
• dĺžky vrások o -22%**
• povrchových vrások o -16%**.

* štúdia in vitro spoločnosti Silab Laboratoires pri percentuálne rovnakom použití prípravku VITANOL® Bio ako je v prípravku DEVEE® RETINOL
** štúdia in vivo spoločnosti Silab Laboratoires v teste spokojnosti so vzorkou 21 žien, priemerného veku 54 rokov +/- 9 rokov

3. Štúdia in vivo, in vitro a ex vivo WELLMAXX DETOX:

Testovanie "In vitro" na bunkových kultúrach, "in vivo" na dobrovoľníkoch a "ex vivo" na vzorkách kože

Testovaný produkt: Celldetox

Kozmetická rada: Wellmaxx Celldetox (kozmetická rada, ktorá obsahuje rovnaké percentuálne zloženie ako bolo testované v štúdii)

Wellmaxx si dal záležať na výbere správnej detoxikačnej účinnej látky. Testovanie preukázalo výrazné zlepšenie a zrýchlenie výmeny buniek docielené vlastnými bunkovými mechanizmami zahŕňajúc efektívnejšie odstránenie poškodených proteínov a stimulovanie metabolických procesov. Vedecky sa dokázalo aj významne zlepšenie vzhĺadu pleti - pleť ostáva jemnejšia, hydratovaná a pevná a redukujú sa kruhy a opuchy okolo očí.

test kremov proti vraskam Preukázateľný účinok: 

Testy "in vivo" na dobrovoľníkoch: 

13.9% redukcia poškodení proteínov oxidačným stresom u 82% testovaných
23.4% redukcia poškodení lipidov (tukov) perooxidačným stresom u 71% testovaných

Testy "in vitro" na dobrovoľníkoch:

30-40% zlepšenie nápravných mechanizmov u buniek DNA, ktoré boli poškodené UV žiarením

Testy "ex vivo": 

54% nárast syntézy kolagénu
27% nárast fybronektínu

4. Dermatologický test a špeciálna dermatologická štúdia na vplyv produktu na elasticitu pokožky a iné celulitídové parametre:

test kremov na celulitiduTestovaný produkt: Wellmaxx Shape denné telové mlieko

Výsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Shape denné telové mlieko na oblasť postihnutú celulitídou dvakrát denne:

1. Priemerné zlepšenie elasticity pokožky o 24,64%

2. Priemerné redukovanie dĺžky tukových vankúšikov o 11.70%.

3. Priemerné redukovanie šírky tukových vankúšikov o 17.26%.

4. Priemerné zlepšenie povrchu tukových vankúšikov o 24.12%.

 

5. Certifikácia prírodnej kozmetiky Wellmaxx Organics

natrue certifikátKozmetická rada Wellmaxx Organics s argánovým olejom získala Natrue certifikát kvality. Wellmaxx Organics je certifikovaná prírodná kozmetika.

Wellmaxx Shape neobsahujú:

Žiadne syntetické farbivá, prísady, parfémy a prezervatívy
Neobsahujú petroleum, parafín, PEG a iné škodlivé látky
Žiadne zložky zvieracieho pôvodu
Žiadne látky, ktoré by boli geneticky upravované
Sú založené na čistých rastlinných zložkách a prírodných olejoch z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

6. Štúdia in vivo, in vitro a ex vivo WELLMAXX SKINEFFECT:

 • Wellmaxx Skineffect day fluid: 1,2,3,4 (viď dole)
 • Wellmaxx Skineffect night fluid: 5,6,7,4 (viď dole)
 • Wellmaxx Skineffect eye lifting gel: 1,2,8,4 (viď dole)
 • Wellmaxx Skineffect anti age even skin serum: 1,6,4 (viď dole)
 • Wellmaxx Skineffect intense lightening serum: 9,10,5 (viď dole)

skineffect1. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 20 testujúcich s priemerným vekom 34 rokov počas obdobia 2 mesiacov. Aplikácia dvoch ošetrení denne

 • zlepšenie v jase (svetlosti) pleti o 9,2 %
 • zlepšenie v priehľadnosti pleti o 67 %
 • zníženie začervenania o 13,4 %. 

2. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca. Aplikácia dvoch ošetrení denne preukázala elimináciu pro- aging látok o 23,6 %, čím bola dosiahnutá výrazná redukcia nadmerného podráždenia pokožky. 

3. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca, ktorí trpeli podráždením pleti (zistené na základe testu svetlom). Štúdia rozpoznateľne preukázala zlepšenie vzhľadu pleti (najmä z pohľadu vyrovnania nepravidelností pokožky) o 17,9 %.

4. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na viskoelasticitu pleti preukázala omladenie pleti v rozsahu od 3,4 do 4,4 roka, zlepšenie pevnosti pleti od 24 % do 28 % a zlepšenie hodnoty hustoty pleti od 32 % do 34 %.

test kremov wellmaxx skineffect5. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na ochranu pleti pred stresom prostredníctvom zlepšenia vlastného obranného systému pokožky preukázala po ukončení ošetrenia po 28 dňoch revitali- začný účinok u vlhkosti pokožky o 24,9 %, u elasticity pokožky o 8,3 % a u vyhladenia pleti o 27 % v porovnaní so stavom pred ošetrením.

6. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na stimuláciu a zlepšenie funkcií unavených buniek. Výsledky uskutočnených testov na uvoľnenie energie (ATP metabolizmus) zaznamenali zvýšenie vitality o 12 %.

7. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná počas 4 týždňov na vzorke 20 testujúcich vo veku 45 rokov a viac s ošetrením dvakrát denne priniesla zlepšenie elasticity o 8,3 %, zlepšenie vyhladenia pokožky o 27 %. Hodnoty boli ešte vyššie u predtým neošetrovanej pleti, kde bolo zaznamenané zlepšenie elasticity až o 93,3 % a zlepšenie vyhladenia pokožky až o 61,8 %.

8. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na zvýšenie antioxidačných schopností buniek u starnúcich kožných buniek za použitia SOD1. Ošetrené bunky (na rozdiel od neošetrených buniek) produkovali úrovne SOD1 vyššie až o 280 %.

9. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na zosvetlenie pleti zrealizovaná na vzorke 15 testujúcich vo veku od 45 do 76 rokov, ktorí trpeli problémami s pigmentáciou v dôsledku veku a slnečného žiarenia a overená použitím makrofotografie. Aplikácia ošetrení na dennej báze počas 4 týždňov preukázala redukciu pigmentácie až o 21 %.

10. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na rozklad melanínu v pokožke počas 24 hodín preukázala zníženie úrovne melanínu v pokožke až o 37 %. 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.