Test krémov proti vráskam

Krém proti vráskam TEST

Najlepšie výsledky v teste produktov a krémov proti vráskam výrobkov Devee a Wellmaxx 2019

Upozorňujeme, že výsledky všetkých testov sú založené na objektívnych meraniach konkrétnych parametrov napríklad elasticity kože, hrúbky kože a hĺbky vrások a nie na základe subjektívneho hodnotenia používateľa. Tieto štúdie účinnosti kozmetických prípravkov sú vykonávané nezávislou spoločnosťou Dermatest Gmbh pre najvyšší stupeň dermatologickej expertízy podľa požiadaviek žiadateľov.

1.Dermatologický test a špeciálna dermatologická štúdia na vplyv produktu na liftingové parametre:

1. Na prvom mieste sa umiestnil Wellmaxx Cellular lift sérum

2. Na druhom miesta sa umiestnil Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

peptidové sérumVýsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Cellular lift sérum na tvár dvakrát denne:

1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent.

2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je  o 28,73 percent.

3. Priemerné redukovanie hĺbky vrások po týždňoch je o - 34,48 percent.  

4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý".

5. Hodnotenie zákazníkov na hyaluron.sk stránke: Najpredávanejšie sérum v roku 2019 v počte predaných kusov a najvyšší počet opakovaných nákupov z dôvodu spokojnosti užívateľov. 

peptidové sérum test

Výsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster na tvár dvakrát denne:

1. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 24,23 percent.

2. Priemerné redukovanie hĺbky vrások - 26,38 percent.

3. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý".

Kedy môžete očakávať výsledky? Peptidy účinkujú okamžite. Produkcia kolagénu sa zvyšuje. Zo začiatku sa zlepšuje tonicita pleti a textúra pleti. Videteľné zväčšenie objemu kolagénu u mladšej pleti trvá približne 28 dní a u staršej pleti 56 dní. Výrazné zmeny v hĺbke vrások sa dosahujú pri pravidelnom používaní 3 mesiace.

Peptidové krémy sú zatiaľ špička proti hlbokým vráskam.

denné mlieko na celulitidu

2. Dermatologický test a špeciálna dermatologická štúdia na vplyv produktu na elasticitu pokožky a iné celulitídové parametre:

Testovaný produkt: Wellmaxx Shape denné telové mlieko

Výsledky štúdie do ktorej sa zapojilo 20 žien vo veku 30-60 rokov a za rovnakých podmienok sa aplikovalo Wellmaxx Shape denné telové mlieko na oblasť postihnutú celulitídou dvakrát denne:

1. Priemerné zlepšenie elasticity pokožky o 24,64%

2. Priemerné redukovanie dĺžky tukových vankúšikov o 11.70%.

3. Priemerné redukovanie šírky tukových vankúšikov o 17.26%.

4. Priemerné zlepšenie povrchu tukových vankúšikov o 24.12%.

3. Štúdia in vivo, in vitro a ex vivo WELLMAXX SKINEFFECT:

  • Wellmaxx Skineffect day fluid: 1,2,3,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect night fluid: 5,6,7,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect eye lifting gel: 1,2,8,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect anti age even skin serum: 1,6,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect intense lightening serum: 9,10,5 (viď dole)

wellmaxx skineffect1. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 20 testujúcich s priemerným vekom 34 rokov počas obdobia 2 mesiacov. Aplikácia dvoch ošetrení denne

  • zlepšenie v jase (svetlosti) pleti o 9,2 %
  • zlepšenie v priehľadnosti pleti o 67 %
  • zníženie začervenania o 13,4 %. 

2. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca. Aplikácia dvoch ošetrení denne preukázala elimináciu pro- aging látok o 23,6 %, čím bola dosiahnutá výrazná redukcia nadmerného podráždenia pokožky. 

3. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná na vzorke 22 testujúcich s priemerným vekom 44 rokov počas obdobia 1 mesiaca, ktorí trpeli podráždením pleti (zistené na základe testu svetlom). Štúdia rozpoznateľne preukázala zlepšenie vzhľadu pleti (najmä z pohľadu vyrovnania nepravidelností pokožky) o 17,9 %.

4. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na viskoelasticitu pleti preukázala omladenie pleti v rozsahu od 3,4 do 4,4 roka, zlepšenie pevnosti pleti od 24 % do 28 % a zlepšenie hodnoty hustoty pleti od 32 % do 34 %.

5. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na ochranu pleti pred stresom prostredníctvom zlepšenia vlastného obranného systému pokožky preukázala po ukončení ošetrenia po 28 dňoch revitali- začný účinok u vlhkosti pokožky o 24,9 %, u elasticity pokožky o 8,3 % a u vyhladenia pleti o 27 % v porovnaní so stavom pred ošetrením.

6. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na stimuláciu a zlepšenie funkcií unavených buniek. Výsledky uskutočnených testov na uvoľnenie energie (ATP metabolizmus) zaznamenali zvýšenie vitality o 12 %.

7. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo zrealizovaná počas 4 týždňov na vzorke 20 testujúcich vo veku 45 rokov a viac s ošetrením dvakrát denne priniesla zlepšenie elasticity o 8,3 %, zlepšenie vyhladenia pokožky o 27 %. Hodnoty boli ešte vyššie u predtým neošetrovanej pleti, kde bolo zaznamenané zlepšenie elasticity až o 93,3 % a zlepšenie vyhladenia pokožky až o 61,8 %.

8. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na zvýšenie antioxidačných schopností buniek u starnúcich kožných buniek za použitia SOD1. Ošetrené bunky (na rozdiel od neošetrených buniek) produkovali úrovne SOD1 vyššie až o 280 %.

9. Štúdia aktívnej ingrediencie in vivo na zosvetlenie pleti zrealizovaná na vzorke 15 testujúcich vo veku od 45 do 76 rokov, ktorí trpeli problémami s pigmentáciou v dôsledku veku a slnečného žiarenia a overená použitím makrofotografie. Aplikácia ošetrení na dennej báze počas 4 týždňov preukázala redukciu pigmentácie až o 21 %.

10. Štúdia aktívnej ingrediencie in vitro na rozklad melanínu v pokožke počas 24 hodín preukázala zníženie úrovne melanínu v pokožke až o 37 %.