Rosita extra virgin olej z treščej pečene 90 toboliek

Video
4 body do vernostného systému

Cena
46,90 EUR


Kód produktu
P00593

Okamžité odoslanie.
ks

Rosita je dôveryhodný zdroj surového oleja z treščej pečene z tresiek ulovených vo voľnej prírode, z rýb, ktoré žijú v krištáľovo čistých vodách vzdialených nórskych fjordov. viac

Rosita: Každú jednu dávku našich extra panenských rybích olejov testujeme v mikrobiologickom laboratóriu tretej strany, aby sme sa uistili, že sú čisté, účinné a certifikované, aby spĺňali prísne európske predpisy. Veľmi dbáme na to, aby každý z našich produktov spĺňal všetky prísne európske požiadavky. Výsledky našich testov ukázali, že všetky vitamíny a živiny v našich olejoch nie sú negatívne ovplyvnené zmrazením a zostávajú úplne nedotknuté, rovnako čerstvé ako v pečeni živých divých rýb.

Pre koho je Rosita vhodná?

Čerstvý, na živiny bohatý olej z tresčej pečene na cesty! Mäkké kapsuly s extra panenským olejom z treščej pečene Rosita majú rovnaký výnimočný olej ako naša veľmi populárna tekutá verzia.

Výhody extra panenského oleja z treščej pečene Rosita (kapsuly)

Tu je niekoľko dôvodov, prečo mnohí uprednostňujú naše kapsuly s olejom z tresčej pečene:

 • Žiadne chladenie.
 • Žiadna chuť čerstvej ryby.
 • Fantastické na cestovanie.
 • Softgelové puzdro z rybieho kolagénu sa ľahko vstrebáva a podporuje zdravie pokožky, vlasov, nechtov a kĺbov.*
 • Môže byť bezpečne doručený pri všetkých teplotách, bez studených obalov (olej je chránený pred kyslíkom pomocou mäkkého gélového obalu a tesného uzáveru fľaše).

Čo je vo vašich prírodných mäkkých kapsulách (kapsulách) s olejom z tresčej pečene

 • Tieto malé kapsuly obsahujú jediný čerstvý, divoko ulovený a surový olej z tresčej pečene na celom svete.
 • Olej priamo z čistých nórskych morí má 100% prirodzene sa vyskytujúce živiny, ako sú vitamíny A a D, a celé spektrum omega mastných kyselín, vrátane Omega 3 EPA a DHA.

Veľkosť porcie 3 mäkkých kapsulí s extra panenským olejom z tresčej pečene Rosita má:

 • 120 IU vitamínu D na porciu (3 kapsuly),
 • 1215 IU vitamínu A na porciu (3 kapsuly).

Tu sú ďalšie špeciálne funkcie, ktoré odlišujú kapsuly Rosita s olejom z tresčej pečene:

 • Udržateľné: Autentická treska (Gadus morhua) sa udržateľným spôsobom loví na rybárskych lodiach Rosita pri pobreží severného Nórska.
 • Nespracovaný: Olej z tresčej pečene sa rýchlo a prirodzene uvoľňuje pomocou vzácnej, generácie starej techniky (ktorá zahŕňa jemný teplotný posun), čo zaisťuje maximálnu čerstvosť; nikdy sa nepoužíva teplo, chemikálie ani mechanika.
 • Bezpečné: Každá šarža je testovaná treťou stranou v mikrobiologickom laboratóriu a certifikovaná tak, aby spĺňala prísne európske predpisy pre potenciu a čistotu. Výsledky si môžete prečítať tu.

Surový olej z tresčej pečene poskytuje čisté a esenciálne mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravie pokožky, zdravie srdca a zvýšenie vstrebávania vitamínov a minerálov, o ktorých je známe, že podporujú zdravý imunitný systém.

Čo je olej z tresčej pečene a prečo ho potrebujete vo svojej strave

Olej z tresčej pečene je jedným z najlepších zdrojov omega-3, 4, 6, 7, 9 a 11 tukov a ďalších živín rozpustných v tukoch a ponúka relatívne vysoké množstvo vitamínu A a vitamínu D. Tento prírodný elixír po stáročia zohráva dôležitú úlohu v strave predkov mnohých kultúr a je jednou z najžiadanejších superpotravín prírody.

Olej nebol zazimovaný, bielený, deodorizovaný, molekulárne destilovaný ani žiadnym spôsobom rafinovaný.  Tekutina má lepšiu hodnotu ako mäkké kapsuly s až 3-násobným množstvom omega-3 a vitamínov rozpustných v tukoch. Tekutý olej z tresčej pečene je pre vaše telo absorbovaný ľahšie a efektívnejšie ako mäkké kapsuly, pretože telo vyžaduje menej práce. Bez námahy sa asimiluje do 1-4 minút po požití, v porovnaní s mäkkými kapsulami, ktorých trávenie trvá až 30 minút. Je prirodzené, že niektoré živiny sa strácajú v procese vstrebávania a trávenia, takže čím rýchlejšie ich telo prijíma, tým viac živín telo využije.

Ktorý olej z tresčej pečene je pre vás najlepší

Extra panenský olej z treščej pečene Rosita je najlepší olej z tresčej pečene na trhu. Vyrába sa výlučne z voľne žijúcej tresky udržateľným spôsobom zozbieranej z nedotknutých vôd Nórska. Tento surový, za studena lisovaný a nerafinovaný produkt si zachováva čerstvosť nefalšovaných olejov, aby sa zabezpečila maximálna biologická dostupnosť živín. Cíťte sa vyživení a sebaisto so surovým, divokým olejom z tresčej pečene Rosity, presne tak, ako to príroda zamýšľala.

Prečo si vybrať extra panenský olej z treščej pečene Rosita

Rosita je malý rodinný podnik v Nórsku, ktorý je skutočne nadšený kvalitou a starodávnou výrobnou metódou tohto nádherného oleja. Sortiment produktov Rosita je riadený s prvkami lásky a rešpektu, od toho, ako udržateľným spôsobom ručne lovia najlepšie druhy voľne žijúcich tresiek, Gadus Morhua, až po kvapku prírodného rozmarínu a vitamínu E pridávaného na zlepšenie trvanlivosti a prevenciu oxidácie. 

Rosita extra virgin olej z treščej pečene

Pre optimálne výsledky užívajte olej ráno, pretože olej obsahuje prirodzene sa vyskytujúci vitamín D, ktorý môže mať vplyv na kvalitu spánku, ak sa užíva neskôr počas dňa.

Aké kľúčové živiny sa nachádzajú v oleji z tresčej pečene?

Olej z tresčej pečene obsahuje kompletný rad surových omega tukov vrátane omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 tukov. Je obzvlášť bohatý na omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom (EPA a DHA), ktoré sú známe aj ako esenciálne tuky, pretože si ich telo nedokáže vyrobiť úplne od začiatku. Náš olej z tresčej pečene tiež obsahuje skvelý prírodný zdroj vitamínu A a vitamínu D.

Neobsahuje syntetické živiny a obsahuje všetky silné, prirodzene sa vyskytujúce biologicky aktívne živiny, vďaka ktorým je účinný a v presnej forme prítomnej v živej tresčej pečeni. Napríklad vitamín A je prevažne vo forme retinolu a vitamín D je prevažne vo forme cholekalciferolu (D3). Ak si vyberiete prírodnú formu pred syntetickou verziou, znamená to, že živiny sú vysoko biologicky dostupné a ľahko sa absorbujú, trávia a asimilujú vo vašom tele.

Aké sú kľúčové zdravotné prínosy prírodných vitamínov a Omega 3 mastných kyselín nachádzajúcich sa v oleji z tresčej pečene?

 • Protizápalové účinky
 • Zdravé srdce a obehový systém
 • Udržuje zdravie kostí
 • Posilňuje imunitný systém
 • Zdravá pokožka a vlasy
 • Zlepšuje duševné zdravie a výkonnosť
 • Podporuje prirodzené chudnutie

Ako sa vyrábajú oleje z tresčej pečene Rosita?

Metóda Rosita nepoužíva žiadne teplo, tlak ani kovové nádoby, ani žiadne ošetrenie, to je veľmi dôležité. Tieto oleje sú veľmi chúlostivé a nesmú sa zohrievať, extrahovať pod tlakom ani vystavovať vzduchu alebo kovu počas procesu. Ryby a proces extrakcie sú špeciálne ošetrené, pričom každá pečeň je skontrolovaná a len tá selektívne vybraná je umiestnená v tmavom prostredí bez kyslíka.

Olej sa prirodzene uvoľňuje, keď sú tresčie pečene vystavené teplotám o niečo vyšším ako v oceáne, a preto sa venuje veľká pozornosť monitorovaniu tohto procesu, aby si oleje zachovali svoju čerstvosť a čistotu. Zvyšky rybej pečene sú oddelené od surového oleja pomocou dekantéra a kontaminanty sú odstránené bez použitia tepla alebo chemikálií pomocou patentovanej metódy a prirodzene sa vyskytujúceho materiálu. Olej je potom umiestnený v chladiarenskom sklade bez prístupu kyslíka a svetla, čo udržuje olej čerstvý, kým sa testuje na čistotu pred plnením do fliaš.

Názov: Rosita extra virgin olej z treščej pečene

Mäkké kapsuly s olejom z tresčej pečene sú vhodné pre ľudí, ktorí si potrebujú vziať svoje oleje na cesty. Fungujú dobre pre deti alebo pre tých, ktorí nemajú prístup k chladeniu v čase, keď olej berú. Pre optimálne výsledky sa odporúča užívať ho ráno, pretože obsahuje prirodzene sa vyskytujúci vitamín D, ktorý môže mať vplyv na kvalitu spánku, ak sa užíva neskôr počas dňa.

Dospelí

 • 3 mäkké kapsuly denne alebo podľa potreby s jedlom.

Deti a citliví jedinci

 • Začnite užívaním 1 kapsuly denne s jedlom a v prípade potreby ju zvýšte. Mäkké kapsuly možno prepichnúť špendlíkom a malým deťom vytlačiť olej do úst.

Najlepšie je užívať s jedlom.

Dojčatá

 • 2-3 kvapky denne podľa potreby. Mäkké gély môžu byť prepichnuté špendlíkom a olej vytlačený do úst dieťaťa. Najlepšie je užívať s jedlom.

Tehotné a dojčiace matky

 • Neprekračujte viac ako 1 kapsulu denne. Vezmite podľa potreby. Najlepšie je užívať s jedlom.

Prečo by ste si mali vybrať kapsuly s olejom z treščej pečene Rosita?

Extra panenský olej z tresčej pečene Rosita je najlepší olej z tresčej pečene, aký si môžete kúpiť. Tobolky obsahujú rovnako kvalitný olej z treščej pečene ako tekutá verzia. Oba sú vyrobené výlučne z voľne žijúcich tresiek, ktoré sa zbierajú udržateľným spôsobom v nedotknutých vodách Nórska. Tento surový, za studena lisovaný a nerafinovaný produkt poskytuje maximum prospešných živín.

Mäkké kapsuly Rosita majú malú veľkosť a sú potiahnuté kapsulou zo 100% rybacej želatíny, čo uľahčuje prehĺtanie. Olej nebol zazimovaný, bielený, deodorizovaný, molekulárne destilovaný ani žiadnym spôsobom rafinovaný. Budete konzumovať surovú a divokú tresčiu pečeň presne tak, ako to príroda zamýšľala. Čerstvý olej z tresčej pečene bez rybej chuti.

Parametre
Typ produktu Oleje z pečene
Balenie / dávka počet dní 90 kps