Rosita extra virgin olej z treščej pečene 150ml

Video
4 body do vernostného systému

Cena
44,90 EUR s DPH


Kód produktu
P00540

Okamžité odoslanie.
ks

Rosita je dôveryhodný zdroj surového oleja z treščej pečene z tresiek ulovených vo voľnej prírode, z rýb, ktoré žijú v krištáľovo čistých vodách vzdialených nórskych fjordov. viac

Rosita: Každú jednu dávku našich extra panenských rybích olejov testujeme v mikrobiologickom laboratóriu tretej strany, aby sme sa uistili, že sú čisté, účinné a certifikované, aby spĺňali prísne európske predpisy. Veľmi dbáme na to, aby každý z našich produktov spĺňal všetky prísne európske požiadavky. Výsledky našich testov ukázali, že všetky vitamíny a živiny v našich olejoch nie sú negatívne ovplyvnené zmrazením a zostávajú úplne nedotknuté, rovnako čerstvé ako v pečeni živých divých rýb.

Ako prebieha výroba?

Ako Rosita vyzerá a chutí?

Pre koho je Rosita vhodná?

Surový olej z tresčej pečene poskytuje čisté a esenciálne mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravie pokožky, zdravie srdca a zvýšenie vstrebávania vitamínov a minerálov, o ktorých je známe, že podporujú zdravý imunitný systém.

Čo je olej z tresčej pečene a prečo ho potrebujete vo svojej strave

Olej z tresčej pečene je jedným z najlepších zdrojov omega-3, 4, 6, 7, 9 a 11 tukov a ďalších živín rozpustných v tukoch a ponúka relatívne vysoké množstvo vitamínu A a vitamínu D. Tento prírodný elixír po stáročia zohráva dôležitú úlohu v strave predkov mnohých kultúr a je jednou z najžiadanejších superpotravín prírody.

Olej nebol zazimovaný, bielený, deodorizovaný, molekulárne destilovaný ani žiadnym spôsobom rafinovaný.  Tekutina má lepšiu hodnotu ako mäkké kapsuly s až 3-násobným množstvom omega-3 a vitamínov rozpustných v tukoch. Tekutý olej z tresčej pečene je pre vaše telo absorbovaný ľahšie a efektívnejšie ako mäkké kapsuly, pretože telo vyžaduje menej práce. Bez námahy sa asimiluje do 1-4 minút po požití, v porovnaní s mäkkými kapsulami, ktorých trávenie trvá až 30 minút. Je prirodzené, že niektoré živiny sa strácajú v procese vstrebávania a trávenia, takže čím rýchlejšie ich telo prijíma, tým viac živín telo využije.

Ktorý olej z tresčej pečene je pre vás najlepší

Extra panenský olej z treščej pečene Rosita je najlepší olej z tresčej pečene na trhu. Vyrába sa výlučne z voľne žijúcej tresky udržateľným spôsobom zozbieranej z nedotknutých vôd Nórska. Tento surový, za studena lisovaný a nerafinovaný produkt si zachováva čerstvosť nefalšovaných olejov, aby sa zabezpečila maximálna biologická dostupnosť živín. Cíťte sa vyživení a sebaisto so surovým, divokým olejom z tresčej pečene Rosity, presne tak, ako to príroda zamýšľala.

Prečo si vybrať extra panenský olej z treščej pečene Rosita

Rosita je malý rodinný podnik v Nórsku, ktorý je skutočne nadšený kvalitou a starodávnou výrobnou metódou tohto nádherného oleja. Sortiment produktov Rosita je riadený s prvkami lásky a rešpektu, od toho, ako udržateľným spôsobom ručne lovia najlepšie druhy voľne žijúcich tresiek, Gadus Morhua, až po kvapku prírodného rozmarínu a vitamínu E pridávaného na zlepšenie trvanlivosti a prevenciu oxidácie. 

Rosita extra virgin olej z treščej pečene 150ml

Pre optimálne výsledky užívajte olej ráno, pretože olej obsahuje prirodzene sa vyskytujúci vitamín D, ktorý môže mať vplyv na kvalitu spánku, ak sa užíva neskôr počas dňa.

Užívanie: Užívajte 1 čajovú lyžičku denne alebo podľa potreby s jedlom. (dospelí)

Aké kľúčové živiny sa nachádzajú v oleji z tresčej pečene?

Olej z tresčej pečene obsahuje kompletný rad surových omega tukov vrátane omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 tukov. Je obzvlášť bohatý na omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom (EPA a DHA), ktoré sú známe aj ako esenciálne tuky, pretože si ich telo nedokáže vyrobiť úplne od začiatku. Náš olej z tresčej pečene tiež obsahuje skvelý prírodný zdroj vitamínu A a vitamínu D.

Neobsahuje syntetické živiny a obsahuje všetky silné, prirodzene sa vyskytujúce biologicky aktívne živiny, vďaka ktorým je účinný a v presnej forme prítomnej v živej tresčej pečeni. Napríklad vitamín A je prevažne vo forme retinolu a vitamín D je prevažne vo forme cholekalciferolu (D3). Ak si vyberiete prírodnú formu pred syntetickou verziou, znamená to, že živiny sú vysoko biologicky dostupné a ľahko sa absorbujú, trávia a asimilujú vo vašom tele.

Aké sú kľúčové zdravotné prínosy prírodných vitamínov a Omega 3 mastných kyselín nachádzajúcich sa v oleji z tresčej pečene?

 • Protizápalové účinky
 • Zdravé srdce a obehový systém
 • Udržuje zdravie kostí
 • Posilňuje imunitný systém
 • Zdravá pokožka a vlasy
 • Zlepšuje duševné zdravie a výkonnosť
 • Podporuje prirodzené chudnutie

Ako sa vyrábajú oleje z tresčej pečene Rosita?

Metóda Rosita nepoužíva žiadne teplo, tlak ani kovové nádoby, ani žiadne ošetrenie, to je veľmi dôležité. Tieto oleje sú veľmi chúlostivé a nesmú sa zohrievať, extrahovať pod tlakom ani vystavovať vzduchu alebo kovu počas procesu. Ryby a proces extrakcie sú špeciálne ošetrené, pričom každá pečeň je skontrolovaná a len tá selektívne vybraná je umiestnená v tmavom prostredí bez kyslíka.

Olej sa prirodzene uvoľňuje, keď sú tresčie pečene vystavené teplotám o niečo vyšším ako v oceáne, a preto sa venuje veľká pozornosť monitorovaniu tohto procesu, aby si oleje zachovali svoju čerstvosť a čistotu. Zvyšky rybej pečene sú oddelené od surového oleja pomocou dekantéra a kontaminanty sú odstránené bez použitia tepla alebo chemikálií pomocou patentovanej metódy a prirodzene sa vyskytujúceho materiálu. Olej je potom umiestnený v chladiarenskom sklade bez prístupu kyslíka a svetla, čo udržuje olej čerstvý, kým sa testuje na čistotu pred plnením do fliaš.

Názov: Rosita extra virgin olej z treščej pečene 150ml

Zloženie:  Extra panenský olej z tresčej pečene, rozmarínový olej a vitamín E (tokoferoly)

Dávkovanie: 1 čajová lyžička (5ml) denne (dospelý)

Krajina pôvodu: Nórsko

Skladovanie:  Krátkodobé skladovanie: Po otvorení uchovávajte v chladničke (4°C) a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Jedná sa o doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu stravy. Určené pre dospelých. 

Nutričné hodnoty na 5ml:

 • omega 3: 1293mg
 • EPA: 443 mg
 • DHA: 605 mg
 • vitamín D: 395 IU / 98% odporúčaná denná dávka  
 • vitamín A: 3900 IU / 78% odporúčaná denná dávka  

Obsah: 150ml / 30 dávok po 5 ml

Parametre
Typ produktu Oleje z pečene
Balenie / dávka počet dní 150 ml
hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk