BeautyBiowave Žehlička na tvár a telo Slimming Beauty II

BeautyBiowave žehlička Slimming Beauty 

Zákazníci hľadajú Slimming Beauty prístroje 2v1, aby mohli vyriešiť 2 problémy - zlepšiť stav pleti a zároveň spevniť pokožku tela. Kombinované prístroje pôsobia na prvý pohľad lákavo, lebo sú 2v1, ale nie je možné mať dokonalý prístroj aj na pleť aj na telo, aby sme do neho zapasovali všetky funkcie. EMS na elektródach je vhodné len na telo, ale nie na tvár, chýba vibračná funkcia na hlavici.  Zákazníkom vždy odporúčame vsadiť na kvalitnú žehličku na pleť a dokúpiť si prístroj na telo. Hoci sú tieto prístroje zákazníkmi obľúbené, sú trochu zastaralé, v ponuke máme modernejšie riešenia napr. Slimming beauty 6v1. Zo skúseností radšej odporúčame vybrať si lacnejšiu žehličku na pleť napr. Profi 5v1 a k nej dokúpiť prístroj na telo napr. Color Light Slimming. Alebo modernejšiu kombinovanú žehličku Slimming Beauty 6v1. Tieto prístroje máme v ponuke, pretože sú obľúbené a mnohí zákazníci poznajú len tieto. Ale z vlastných skúseností, a aj zo skúseností zákazníkov, odporúčame hore uvedené modely, hoci sú cenovo drahšie, ale technológiou a kombináciou funkcií sú na vyššej úrovni. 

Žehlička na pleť pre krásnu pleť bez vrások (Beauty) a na chudnutie, redukovanie celulitídy (Slimming)

Prístroj je vybavený účinnými technikami fyzikálnej terapie, ktoré môžete použiť na tvár aj na telo, zoštíhlenie a formovanie postavy, vyhladenie vrások, udržiavanie vlhkosti pokožky a na zníženie prejavov celulitídy.

Funkcie:

1. Ultrazvuk

2. Galvanoterapia (kladné a záporné ióny)

3. Fototerapia (red - červené, blue - modré)

4. EMS (elektrická stimulácia)

U tejto galvanickej žehličky nie sú prednastavené programy. Program si naprogramujete presne podľa návodu. Nie je to nič zložité. Jednoducho si navolíte kombináciu funkcií pre čistenie pleti a penetráciu kyseliny hyaluronovej. Funkcie môžete používať aj osobitne. Žehličku na pleť napojíte do elektrickej siete a môžete s radosťou používať!

Dôležité vedieť:

  • Galvanické žehličky – jednosmerný prúd sa používa na čistenie pleti a na výživu pleti (na penetráciu účinných látok hlbšie do pleti). Vo všeobecnosti galvanický prúd má mnoho predností -  používa na stimuláciu kožných buniek, zjemnenie pokožky, „vpichovanie" resp. penetrovanie účinných látok (kyseliny hyaluronovej) hlbšie do vrstiev pokožky, čo umožní kyseline hyaluronovej rozvinúť svoj objem naprieč tkanivami čím sa zjemnia vrásky a linky. Galvanický prúd nespôsobuje kontrakciu svalov. Niekto pociťuje mierne pichanie, niekto vôbec nič.  Dlhodobé účinky: menej vrások a zdravšia pokožka
  • Hyaluron prípravok (gél, sérum, koncentrát) - Používa sa pre výživu pokožky. Je potrebné ho dokúpiť. Naše značky napr. Devee Hyaluron gél alebo Wellmaxx Hyaluron gél majú pumpičku a jedno stlačenie pumpičky predstavuje 1 dávku. Odporúča sa použiť 1 dávku maximálne 2 dávky na celú tvár. Je to dosť individuálne, koľko gélu dokáže vaša pokožka vstrebať. Keď sa použije optimálne množstvo, gél sa pekne vstrebe. Ak sa použije veľa, nevstrebané množstvo na pokožke vyschne a urobia sa šmutky. Aj pokožka má svoje limity. Niekto má pokožku zvnútra "smädnú" a zo začiatku bude pokožka potrebovať viac kyseliny hyalurónovej. A niekto menej. 

1. Generuje 1 MHz vibrácie (1000, 000 krát/s) ultrazvuk

Ultrazvuková kavitácia je revolučná a neinvazívna technológia, ktorá využíva ultrazvukové vlny na roztavenie tukových buniek.

Mechanický účinok, tepelný účinok, fyzikálny a chemický účinok: Ultrazvuk môže zmeniť kapacitu a pohyb každej bunky pomocou presnej masážnej funkcie, ktorá sa nazýva bunková masáž. Dokáže stimulovať a upraviť bunkovú membránu, zvýšiť priepustnosť epidermy, jej tepelné, fyzikálne a chemické účinky dokážu zvýšiť teplotu do hĺbky pokožky o 0,5-1°C, podporiť pokožku, aby absorbovala výživné látky, zrýchliť metabolizmus a posilniť regeneráciu tkaniva

Ultrazvuk dokáže tiež rozložiť tuk uložený okolo pása, spáliť energiu, zregenerovať lymfatické a kapilárne cievy s funkciou úbytku hmotnosti a formovania postavy.

Bežne používaná technika indukuje vibračnú frekvenciu.

Ultrazvuk so špecifickou funkciou, ktorá pôsobí na tukové bunky, ako sú mechanická masáž, chemické a tepelné pôsobenie. Kombinovaná funkcia zníži prejavy celulitídy.

2. Technológia indukcie iónov (Galvanická)

Technológia indukcie iónov je bežná metóda, ktorá sa používa v nemocniciach a v salónoch krásy. Je schopná vytvoriť slabé elektrické pole medzi povrchom pokožky a zárodočnou vrstvou, dočasne narušiť ochrannú vrstvu pokožky, odstrániť nečistoty z pórov na princípe [Protiklady sa priťahujú] a vykonať podstatné prvky rôznych funkcií (ako napríklad odstránenie akné, hydratácia, bielenie a vyhladenie vrások) do hĺbky kože na princípe [homogénneho repelentu]. Doplní účinné zložky do pokožky, ktoré môžu hromadiť okolité bunky pokožky ako [iónový klaster], podporuje bunky, aby nepretržite absorbovali výživné látky s absorpčnou koncentráciou niekoľkokrát až niekoľko desiatok krát vyššou než pri natieraní alebo perorálnom užívaní.

Navyše kladná elektróda môže generovať kyslé pôsobenie s upokojujúcim vplyvom na nervy, s efektom prekrvenia pokožky, posilnením vlákien tkaniva pokožky, zúžením pórov a spôsobí ústup začervenania pokožky. Dá sa použiť na alergickú pokožku a akné. Záporná elektróda je schopná vytvoriť alkalické pôsobenie, stimulovať nervy, podporiť krvný obeh, zmäkčiť vlákna tkanív a zvýšiť pevnosť a dá sa použiť na suchú a starnúcu pokožku s pomalým metabolizmom a zmierniť prejavy celulitídy.

3. Technológia fototerapie

Technika fototerapie je nová technika, ktorá je založená na úzkom pásme LED, a možno ju použiť na liečbu rôznych kožných ochorení, ako napríklad akné, starnutie pokožky v dôsledku vystavenia pokožky účinkom svetla (poškodenie svetlom), nemelanómová rakovina kože, rejuvenizácia (omladenie pokožky), leukoderma, a hojenie rán po chirurgických zákrokoch.

LED  vyžarujú červené svetlo: preniká hlboko do tkaniva, podporuje makrofágy v uvoľňovaní celého radu bunkových faktorov pri ožiarení červeným svetlom, stimuluje delenie a tvorbu rastového faktora, má vplyv na priebeh zápalov, hojenie a celenie rán. Je klinicky dokázané, že odstraňuje vrásky, zvyšuje pevnosť pokožky, vyhladzuje pokožku a bráni starnutiu.

Prenikanie červeného svetla pomáha pri liečbe akné a bráni zápalu. Červené svetlo je účinnejšie pri liečbe zápalového poškodenia pokožky, striedavé vystavenie pokožky červenému a modrému svetlu bezpečne a účinne lieči zápalový proces pri výskyte akné a poškodenie pokožky, ktoré nemá charakter zápalu.

LED vyžarujú modré svetlo zohráva úlohu pri prevencii a liečbe akné, ktoré nie sú dôsledkom zlých stravovacích návykov a konzumácie mastných potravín nakoľko tuková žľaza vylučuje príliš veľa olejov, ktoré sa môžu naviazať na bunky žliaz, upchať póry pokožky a tvoriť baktérie, ktoré môžu spôsobiť zápal a sčervenanie pokožky a majú za následok akné.

Liečba na princípe modrého svetla: Propionibacterium acnes (P. Acne) je anaeróbna baktéria, P. Acne ktorá pri normálnom metabolizme vytvára endogénny porfyrín. Keď sú tieto baktérie vystavené účinkom modrého svetla, vytvárajú viac porfyrínu a spôsobujú, že sa v určitej časti vytvorí nestabilný singletový kyslík. Singletový kyslík je pre bunky toxický a môže sa viazať na zlúčeniny v bunkovej membráne a poškodiť bunkovú membránu, a tak spôsobiť nevratné znefunkčnenie a smrť baktérie propionibacterium acnes.

4. Technológia nízkofrekvenčnej (transkutánnej elektrickej nervovej stimulácie) (E.M.S.)

EMS (elektrická stimulácia svalov) je nízkofrekvenčná technológia, ktorá zmierňuje bolesť svalov, eliminuje toxíny, tonizuje svaly, zvyšuje váš metabolizmus a zlepšuje krvný obeh.

Technika nízkofrekvenčnej terapie dokáže imitovať skutočný pocit masáže chrbta, poklepávania, masáže, manipulácie, akupunktúry a bankovania na vyčistenie kanálov, posilnenie životnej energie či a krvného obehu. Má teda účinky odstránenia bolesti a taktiež zvyšuje hodnoty A.T.P. ATP je jedna z chemických reakcií prebiehajúcich v ľudskom tele a poskytuje tepelnú energiu pre svaly a telo.

Tento prístroj tiež patrí k novej generácii bionických prístrojov. Mikroprúdová terapia je moderná technika, ktorá dráždi svaly pomocou nízkofrekvenčného prúdu, čím vyvoláva nútenú kontrakciu svalov. Toto sa nazýva "pasívny pohyb".

Pohyb svalov spotrebuje energiu a spaľuje tuky, cukor a uhľohydráty z okolitého tkaniva. Počas normálnom cvičení svaly spotrebujú okolo 60-70 joulov energie za sekundu, ale toto sa zvýši počas vysokofrekvenčného pasívneho pohybového cvičenia svalov až na 3.000-4.000 joulov za sekundu. To má za následok spustenie spotreby kyslíka a uvoľnenie oxidu uhličitého a vody, ktorá cirkuluje v našom tele ako súčasť normálneho respiračného procesu.

Táto metóda chudnutia je určená na redukciu tuku na stehnách, okolo pásu a paží. A často sa používa na vytvorenie svalového tonusu po úraze a na cielený rozvoj svalstva u atlétov.

POUŽITIE ŽEHLIČKY NA TVÁR

1. Čistenie pleti 

Po zbavení pleti makeup-u navolíte funkciu čistenia a použijete čistiacu emulziu, ktorú používate. Žehličku na pleť nastavíte nasledovne. 

2. Výživa pleti (Penetrácia účinných látok)

Po dôkladnom hĺbkovom čistení pleti žehličkou na pleť použijete hyaluronový gél napr. Devee Hyaluron gél, ktorý nanesiete na pleť a použijete režim penetrácie aktívnych látok, v ktorom zapracujete kyselinu hyaluronovú do hlbších vrstiev pokožky.

3. FINÁLNE OŠETRENIE PLETI

Každý má svoj obľúbený krém na tvár. Niekto používa peptidové sérum, niekto očné krémy ale každý by mal na záver použiť pleťový krém!

Prečo? Pretože kyselina hyalurónová potrebuje prísun vlhkosti. A tou je práve hydratačný krém, ktorý na pokožke vytvorí ochrannú vrstvu. 

Technická špecifikácia:

Rozmery a hmotnosť prístroja: 220g, 240x80x60mm

Ultrazvuk: 1 Mhz

Vlnové dĺžky:

červené 625nm 

modré 465nm

Balenie produktu: kozmetický prístroj, napájací kábel, EMS rukavice, EMS elektródy s lepkami na telo, ochranné okuliare, návod na použitie

Viac o žehličkách: