Bestseller: Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron vylepšila zloženie o 5 druhov kyseliny hyalurónovej, vylepšila dizajn a rozšírila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Najpredávanejšia kozmetická séria Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pre ešte lepšie účinky!

Zmierňujte vrásky a vyzerajte mladšie!

Séria HYALURON od spoločnosti WELLMAXX ponúka komplexný balíček krásy pre každodennú starostlivosť o pokožku s anti-aging omladzujúcim účinkom, z ktorého sa môžu tešiť nie len koncoví užívatelia, ale aj kozmetické salóny a ich zákazníci. Kozmetická séria je na trhu od roku 2011! A teraz je kompletne vylepšená! 

Či už ide o čistenie, intenztívnu starostlivosť alebo rozmaznávací rituál krásy - populárna séria vás presvedčí svojou jedinečnou kombinácia rôznych druhov kyselín hyalurónových – až 5 druhov, ktorá spolu s jedinečnými zložkami aktívnych látok ponúka exkluzívne kozmetické výrobky, ktoré môže poskytnúť optimálne výsledky proti starnutiu!

Zákazníci a profesionáli sa môžu na jar tohto roku 2021 tešiť na špeciálny upgrade, pretože receptúra ​​populárnej série bola zdokonalená!

Všetky produkty novej starostlivosti WELLMAXX hyaluron5 obsahujú inovatívnu kombináciu 5 rôznych hyalurónov s dlhým a krátkym reťazcom kyselín. Toto je rozhodujúci rozdiel, pretože nie všetky kyseliny hyalurónové sú rovnaké: Účinná látka kyselina hyalurónová sa dodáva v rôznych veľkostiach. Hovoríme o vysokomolekulárnych a nízkomolekulárnych alebo s dlhým a krátkym reťazcom kyseliny hyalurónovej. Líšia sa hĺbkou prenikania do pokožky. Kyseliny hyalurónové s dlhým reťazcom vytvárajú na povrchu pokožky zvlhčujúci a upokojujúci film. Kyseliny hyalurónové s krátkym reťazcom sú naopak uložené v hlbších vrstvách pokožky a majú trvalý protivráskový účinok.

WELLMAXX HYALURON5

WAW efekt

Kombinácia 5 rôznych hyalurónových kyselín s dlhým a krátkym reťazcom v nových produktoch WELLMAXX hyaluron5 tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky - enormné zlepšenie, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov. Máte sa načo tešiť!

Ešte viac starostlivosti o každodenný rituál krásy 

Nové zloženie série WELLMAXX hyaluron5 ponúka všetky výhody existujúcich sérií s pridaným účinkom: Či už jemný čistiaci krém s jemnými povrchovo aktívnymi látkami, ľahký denný fluid s jojobovým olejom a vitamínom E, koncentrované sérum s posilňovačom kolagénu, vysoko-koncentrované ampulky s vápnikom a morským hodvábom alebo nová maska ​​na spanie s jedinečným systémom hydratácie integrovaným naprieč celou kozmetickou sériou HYALURON5 - so sériou hyaluron5 od WELLMAXX si doprajete upokojujúci zážitok zo starostlivosti o pokožku, ktorá bude bezpochyby plnšia, odolnejšia, žiarivo krásna a pevnejšia. 

Výrobky série WELLMAXX hyaluron5 sú optimálne koordinované a svoj maximálny účinok dosahujú kombináciou výberu tých najkvalitnejších účinných látok.

Vybrané telové aplikácie ako telové mlieko, príjemne voňajúci krém na ruky alebo - úplne nový - vitalizujúci krém na telo završujú rozmanitý program krásy WELLMAXX hyaluron5.

Perfektné pre všetkých, ktorí chcú urobiť VIAC pre mladý, svieži vzhľah, bez ohľadu na vek alebo typ pleti - a stále si užívajú príjemný zážitok z vône a hladké textúry tejto vysoko účinnej rady kozmetiky.

Ešte viac sviežosti - aj v dizajne

Neprinášame len významné zlepšenie zloženia a celkové rozšírenie produktovej rady, ale zmenilo sa aj balenie výrobkov, ktoré zaujme svojím moderným a atraktívnym dizajnom.  

logo

Wellmaxx je na trhu už 25 rokov. Wellmaxx je exkluzívna značka kozmetiky. Všetky výrobky sú vyrábané a rozvíjané v Nemecku. Wellmaxx predstavuje najvyššiu kvalitu. Wellmaxx nájdete po celom svete ako uznávajú značku, ktorá inšpiruje aj mnohé iné kozmetické značky vo svete kozmetiky! 

Produktová rada série hyaluron5 zahŕňa nasledujúce položky:

 • hyaluron5 gentle face wash / čistiaca emulzia
 • hyaluron5 fresh cleansing tonic / čistiace tonikum
 • hyaluron5 skin refining peeling / píling
 • hyaluron5 day&night fluid concentrate / denný a nočný fluid
 • hyaluron5 day&night ream rich / denný a nočný krém absolútne hydratačný
 • hyaluron5 moist intense gel concentrate / hyalurónový gél
 • hyaluron5 collagen booster serum concentrate / koncentrované sérum Collagen Booster
 • hyaluron5 perfect eye gel concentrate / perfektný očný gél
 • hyaluron5 +calzium skin optimizer concentrate
 • hyaluron5 +sea and silk skin optimizer concentrate / koncentrát morského hodvábu
 • hyaluron5 smoothing hand cream / zjemňujúci krém na ruky
 • hyaluron5 fresh vitalizing shower gel / vitalizujúci sprchový gél
 • hyaluron5 vitalizing body peeling cream / vitalizujúci telový pílingový krém
 • hyaluron5 smoothing body lotion / hodvábne telové mlieko
 • hyaluron5 moisture sleep mask / hydratačná maska pre dobrý spánok vašej pokožky
 • hyaluron5 4er beauty box / testovacia sada 4 produktov

UŽ JE SKLADOM!