Panel používateľa

Krém na suchú pleť

Krém na suchú pleť značky Wellmaxx je maximálne hydratačný (Absolute rich)

Tento pleťový hydratačný krém na tvár je určený na suchú pleť, pretože svojim zložením zásobuje pleť vlhkosťou, dodáva pleti potrebnú výživu a ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi. Každý krém na suchú pleť by mal obsahovať hydratačné látky, ktoré dokážu udržovať pleť hydratovanú na dlhú dobu a kombináciu vzácnych olejov, ktoré suchú pleť premastia a dodajú pleti potrebnú výživu. Normálna pleť sa pribúdajúcim vekom mení na suchú. Suchá pleť stárne oveľa rýchlejšie a preto vhodný krém určený na suchú pleť dokáže dodaním hydratácie a premastebím pleti oddialiť stárnutie pleti.

Zloženie - krém na suchú pleť Wellmaxx Absolute rich: 

Kyselina hyaluronová, hydratačný systém Aquaxyl, anti-aging hydratačný systém Proteasyl, bambucké maslo, olej z makadámových orechov, jojobový olej, vitamín E, glycerín rastlinného pôvodu

Podrobný význam účinných látok v zloženení nájdete v ďalšom článku

Účinky:

krém na suchú pleťV kréme sa spája jedinečná kombinácia hydratačných látok - Kyselina hyaluronová, Aquaxyl, Proteasyl a 3 druhy olejov. Proteasyl udržuje rovnakú hladinu vlhkosti až na 24 hodín. Bambucké maslo, olej z makadámových orechov a jojobový olej dodávajú pleti hydratáciu ale aj vitamíny, minerály a nenásytené mastné kyseliny. Výživa pleti je garantovaná. Hydratačný potenciál krému s vitamínom E pomáhajú oddialiť proces starnutia. 

Prečo starneme?

Vekom dochádza k ubúdaniu kyseliny hyaluronovej, rozpadávaniu kolagénu, vysúšaniu pleti a poškodzovaniu ochrannej bariéry pleti. Doplnením kyseliny hyaluronovej v kombinácii s Aquaxylom a Proteasylom je hydratácia doplnená a kolagén a okolité tkanivá sú dobre hydratované a vyživované. Proteasyl okrem hydratácie je anti-aging produkt - bojuje proti starnutiu a ochraňuje kolagén. Vitamín E pomáha vytvárať ochrannú bariéru proti voľným radikálom a UV žiareniu.Krém je ideálnym prostriedkom pre oddialenie procesov starnutia a redukciu vrások. Tento krém na suchú pokožku je obľúbený produkt z kozmetickej rady Wellmaxx Hyaluron v nemeckých kozmetických salónoch. 

Pre koho je krém vhodný?

Wellmaxx Absolute rich hydratačný krém  je vhodný pre suchú až extrémne suchú pleť.

Pre normálnu pleť odporúčame Wellmaxx Hyaluron fluid.

Pre mastnú pleť odporúčame Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

Preklik do eshopu na kozmetickú radu Wellmaxx Hyaluron >>>>>>

Preklik do eshopu - Krém na suchú pleť Absolute rich >>>>>>

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.