TOP pleťové sérum + porovnanie

Pleťové sérum sa dostalo do popredia. Otvorte akýkoľvek magazín, časopis a môžete si byť istí, že natrafíte na ponuku na pleťové sérum. Je pleťové sérum naozaj také účinné? Je potrebné ho zaradiť do denného režimu v starostlivosti o pleť?

Základné fakty o pleťových sérach

Pleťové sérum obsahuje vysokú koncentráciu účinných látok, takže postačuje pár kvapiek pre ošetrenie celej tváre. Pleťové sérum má ľahšiu textúru ako pleťový krém. Ľahšie a rýchlejšie sa vstrebáva do pokožky.

Pleťové sérum sa nanáša vždy na vyčistenú pleť. Preto pripomíname dôležitosť týchto krokov pred nanesením pleťového séra.

1. Odlíčenie pleti od make-upu odlíčovavím prostriedkom. 

2. Dôkladné čistenie pleti: Čistenie pleti je najdôležitejší krok, pretože čistiaci gél, pena alebo čistiaca emulzia zbaví pleť nečistôt a otvorí póry. Každá kozmetická rada Wellmaxx a Devee obsahuje čistiacu emulziu. 

3. Tonizovanie pleti: Tonizujúca voda (tonikum) odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, uzatvára póry, navracia pleti prirodzené pH, stimuluje cirkuláciu krvi, dodáva pleti žiarivý vzhľad, zvyšuje efektívnosť ďalšieho ošetrenia pleti. Každá kozmetická rada Wellmaxx obsahuje tonizujúce čistiace tonikum. 

Použitie pleťového séra

Pleťové sérum sa odporúča používať 2krát denne. Je to prvý produkt, ktorý by ste mali použiť po čistení a tonizovaní. Po pleťovom sére ráno použite opaľovací krém a večer pleťový krém. V masírujte pleťové sérum do pokožky a jemne ho vklepte končekmi prstov.

Máte galvanickú a ultrazvukovú žehličku na pleť? Výborne. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti. 

Typy pleti

Mastná pleť – Odporúčame pleťové sérum na vodnej báze bez rastlinných olejov.

Suchá pleť - Odporúčame pleťové sérum s obsahom rastlinných olejov.

TOP pleťové séra

devee hyaluron gel

1. Devee Hyaluron gél

Superkoncentrát gél s kyselinou hyaluronovou obsahuje 3x kyselinu HA: kyselinu hyaluronovú s malými molekulami, veľkými molekulami a zosieťovaný typ crosspolymér pre dlhodobé udržanie hydratácie v pokožke. Vylepšené zloženie od septembra 2020!

 • kyselina hyaluronová s malou molekulovou hmotnosťou (nízkomolekulárna) resp. malé molekuly s rozmermi 10 – 20 kDa
 • kyselina hyaluronová s veľkou molekulovou hmotnosťou (vysokomolekulárna) resp. veľké molekuly s rozmermi 1,50 - 1,80 MDa
 • kyselina hyaluronová crosspolymér - zosieťovaný typ
 • kyselina hyaluronová použitá v prípravku je z 100% čistého prášku
 • vysoká koncentrácia kyseliny hyaluronovej
 • vhodný pod galvanickú a mikroprúdovú žehličku
 • bez parfemu

2. Devee Hyaluron sérum

Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou obsahuje 4x kyselinu HA: kyselinu hyaluronovú s malými molekulami, veľkými molekulami, zosieťovaný typ crosspolymér a kyselinu hyaluronovú zapudrenú v v lipozóme pre dlhodobé udržanie hydratácie v pokožke (postupné uvoľňovanie). Vylepšené zloženie od septembra 2020!

 • kyselina hyaluronová s malou molekulovou hmotnosťou (nízkomolekulárna) resp. malé molekuly s rozmermi 10 – 20 kDa
 • kyselina hyaluronová s veľkou molekulovou hmotnosťou (vysokomolekulárna) resp. veľké molekuly s rozmermi 1,50 - 1,80 MDa
 • kyselina hyaluronová crosspolymér - zosieťovaný typ
 • kyselina hyaluronová s rozmermi 1,77MD zapuzdrené v lipozómoch pre postupné uvoľňovanie
 • kyselina hyaluronová použitá v prípravku je z 100% čistého prášku
 • vysoká koncentrácia kyseliny hyaluronovej
 • vhodný pod galvanickú a mikroprúdovú žehličku

wellmaxx hyaluron gel

3. Wellmaxx Hyaluron gél

S vysokým podielom koncentrácie hyalurónu je neparfémovaný zosilňovač zvlhčujúceho účinku ideálnou intenzívnou starostlivosťou na každodenné použitie – aj pod denný alebo nočný krém.

wellmaxx collagen booster serum

4. Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

Hodvábne omladzovacie sérum Anti-Aging ukazuje dvojitý účinok, ktorý reštrukturalizuje a vystužuje pokožku. Okrem vysoko účinnej kyseliny hyalurónovej aj veľmi výkonný tripeptidový zosilňovač aktivuje syntézu kolagénu, čím sa môže zvýšiť pružnosť pokožky. Geniálna textúra sa jednou kvapkou postará o hladkú, mladšie pôsobiacu pokožka a oživí ju s udržateľným účinkom proti tvorbe vrások.

devee caviar serum

5. Devee caviar sérum

Ultrakoncentrované sérum vás prekvapí svojou jemnou konzistenciou, ktorá je okamžite absorbovaná pokožkou a jemne lahodí vašej pleti a vašim zmyslom. Dokonalý kaviárový extrakt, nízko- a vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová a proti-vráskový komplex tvorený z tyrkysových morských rias s anti-oxidačnou ochranou a s minerálmi, z morského kolagénu a Bretonského morského planktónu fungujú dokonale a synergicky na posiľnení prirodzených ochranných funkcií pleti. Intenzívna stimulácia centrálnych funkcií pokožky zlepšuje elasticitu a pevnosť zanechávajúc pokožku jemnú, hebkú a omladenú. Unavená pleť sa stáva žiarivou, čerstvou a vitálnou. 

wellmaxx skineffect

6. Wellmaxx Skineffect sérum

Koncentrované hydrosérum regeneruje suchú a citlivú pleť. Ochranné rastlinné extrakty a ingrediencie zamerané proti starnutiu pomáhajú redukovať vrásky, začervenanie, podráždenie a bunkový stres. Hlavnou úlohou tohto séra je navrátiť pokožke rovnováhu. Sérum stimuluje syntézu elastínu, čím zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti, zlepšuje jej elasticitu a navracia lesk a jas.

Obsahuje 4-násobnú kyselinu hyaluronovú.

Na záver

Používajte tento postup pravidelne minimálne 1 krát denne večer (alebo aj ráno) po dobu 2 mesiacov a vaša pleť sa vám odvďačí krásou a mladosťou. Po odlíčení, čistení a tonizácii naneste pleťové koncentráty alebo pleťové sérum a v poslednom kroku aplikujte opaľovací krém alebo hydratačný pleťový krém z danej rady. Stačí 2 mesiace a účinné látky urobia svoje. Výsledok vás samých prekvapí. Najdôležitejšie je, aby ste zotrvali a boli dôslední. 

Okrem pleťových sér sú na trhu dostupné aj koncentráty účinných látok

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk