Kyselina hyaluronová ampulky

Kyselina hyaluronová ampulky sú super-hodnotné pleťové koncentráty, ktoré prenikajú do pokožky okamžite. Pleťové koncentráty – ampulky s kyselinou hyaluronovou rozlišujeme dva druhy –„čistá bez iných účinných látok“ alebo kombinácia s inými účinnými látkami. Vo všetkých ampulkách sa nachádza aqua - voda. Upozorňujeme, že predajcovia, ktorí tvrdia, že predávajú čistú alebo 100 percentnú kyselinu hyaluronovú v ampulách klamú, pretože kyselina hyaluronová je prášok, ktorý sa v kontakte s vodou mení na gél. 

Ako často by sa mali ampulky kyseliny hyaluronovej používať?

Ampulky kyseliny hyaluronovej sú silné koncentráty, preto sa neodporúča používať ampulky denne dlhodobo. Ampulky predstavujú 7 dňovú kúru, ktorá pleť super-hydratuje, super-revizalizuje a super-vyživuje. Po 7-dňovej aplikácii je potrebná prestávka. 7-dňovú kúru je vhodné opakovať niekoľkokrát do roka, optimálne je raz do mesiaca, maximálne však 2x do mesiaca.

Porovnanie s inými produktami s obsahom kyseliny hyaluronovej

Hyaluron gél - Gél je superkoncentrát kyseliny hyaluronovej. Na prvom mieste je voda a na druhom je hyaluronan sodný. Gél dodáva pleti kyselinu hyaluronovú - rýchlo sa vstrebe, ale pleť ostáva akoby "nahá". Preto je potrebný krém. 

Hyaluron denný krém - Denný krém pleť ochraňuje cez deň a kyselina hyaluronová pleť zásobuje vlhkosťou počas celého dňa. 

Hyaluron nočný krém - Nočný krém pleť hydratuje a vyživuje.

Hyaluron sérum - Sérum obsahuje maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej a je vhodné ho používať denne pod krém alebo striedať s gélom.

Hyaluron ampulky - Ampulky sú niečo viac - obsahujú maximálnu možnú koncentráciu kyseliny hyaluronovej s minimálnym množstvom konzervačných látok. Ich koncentrácia kyseliny hyaluronovej je vyššia ako koncentrácia v krémoch, ktorý je možné používať aj mesiac. Takže približne rovnaké množstvo kyseliny hyaluronovej z krému aplikujete na pleť za pár sekúnd jednou ampulkou, ktorá sa okamžite vstrebe. Následne je potrebné použiť vhodný denný alebo nočný krém pre ochranu a výživu pleti. 

Čo majú ampulky spoločného?

Ampulky s obsahom kyseliny hyaluronovej môžu obsahovať vysokomolekulárnu kyselinu hyaluronovú – to je taký štandard v kozmetike. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová je hodnotnejšia. Ich kombinácia je najúčinnejšia. Vysokomolekulárna kyselina HA preniká plytšie a nízkomolekulárna hlbšie do pokožky. Všetky ampulky majú hydratačný účinok. V kombinácii s inými účinnými látkami sú maximálne efektívne proti vráskam.

V texte budeme rozlišovať hlbkové vrásky (50+), stredne hlboké vrásky (40-50) a prvé vrásky (30+).

Spoločnosť Devee a Wellmaxx sú nemecké spološnosti, ktoré vyrábajú výlučne kozmetiku proti vráskam s kyselinou hyaluronovou. Experti vo svojom obore. Devee vyrába jeden druh ampuliek Hyaluron (ampulky okamžitý účinok) ku svojej Devee Hyaluron kozmetickej sérii. Wellmaxx prináša široký výber ampuliek na rôzne problémy s pleťou - rastlinné koncentráty v ampulkách ( vitamíny, sladké mandle, komplex čajov, ginkgo, púpalkový olej, ibištek, - ampulky) a hyaluron koncentráty v ampulkách ( aloe vera, morský hodváb, vápnik, kmeňové bunky, + kyselina hyaluronová ampulky) 

Wellmaxx ponúka široký výber ampuliek nie len s obsahom kyseliny hyalurnovej ale aj s obsahom rôznych rastlinných extraktov alebo výťažkov pre riešenie vrások a iných problémov s pleťou. 

Porovnanie ampuliek

Devee Hyaluron effect kyselina hyaluronova v ampulkachKyselina hyaluronová ampulky od spoločnosti Devee (Devee Hyaluron effect)

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vápnik

Účinok: Ampulky s kyselinou hyaluronovou boli vyvinuté pre okamžitý účinok. Vápnik má funkciu ochrannej bariéry.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky. 

wellmaxx hyaluron kmeňové bunky v ampulkáchKyselina hyaluronová + kmeňové bunky ampulky značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron stem cells)

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, extrakt jablčných kmeňových buniek, extrakt z ibišteka, hydrosystém Aquaxyl®

Účinok: Tieto ampulky majú 3D hydratačný a regeneračný účinok. Stimulujú tvorbu nových buniek a aktivujú samoregeneračné procesy. 

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na stredne hlboké vrásky alebo hlboké vrásky.

wellmaxx hyaluron morský hodvábKyselina hyaluronová + morský hodváb ampulky značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron sea silk)

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, morský hodváb, aquaporine plus

Účinok: Tieto ampulky majú super hydratačný účinok a stimulujú syntézu vlastného kolagénu. Ampulky sú vhodné na suchú pleť alebo na hlbšie vrásky.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na stredne hlboké vrásky alebo hlboké vrásky.

wellmaxx hyaluron aloe vera v ampulkáchKyselina hyaluronová + Aloe Vera ampulky od značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron Aloe Vera)

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, aloe Vera, d-pantenol, alantoín

Účinok: Tieto ampulky majú hydratačný, upokojúci a regeneračný účinok na citlivú pleť. Podráždená pleť sa upokojí. 

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky.

wellmaxx hyaluron vápnik v ampulkáchKyselina hyaluronová + Vápnik ampulky od značky Wellmaxx

Zloženie: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, vápnik

Účinok: Ampulky sa používajú na vyhladenie a zjemnenie jemných vrások a stredne hlbokých vrások. Ampulky poskytujú hydratáciu. Power-koncentrát na jemné vrásky.

Hĺbka vrások alebo vek: Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a na prvé vrásky alebo stredne hlboké vrásky.

Odoberajte naše novinky a dozviete sa v pravý čas o akciách a novinkách!