Wellmaxx Shape body slim lotion 24 hod - telové mlieko na tvarovanie postavy

Zľavový kód na júl SALE24SK
2 body do vernostného systému

Cena
29,70 EUR s DPH

Značka
Wellmaxx (Germany)

Kód produktu
P00240

Okamžité odoslanie.
ks

Wellmaxx Shape body slim lotion - telové mlieko na tvarovanie postavy -
viac

BODY LOTION na tvarovanie postavy 24hod 200ml

Vonkajšie faktory majú negatívny vplyv na pevnosť a elasticitu pokožky, či už ide o priberanie, chudnutie, vek, slnenie alebo tehotenstvo.

Boj proti tomu fyzickou aktivitou pre štíhle, pevné kontúry tela možno účinne podporiť intenzívnymi kozmetickými prípravkami, najmä s cieľom napnutia ochabnutej pokožky.

Nové shape body slim 24h lotion je podpornou starostlivosťou pre najnáročnejších. Ideálne sa hodí na ošetrenie problémových partií na stehnách, nadlaktí, bruchu, zadku a bokoch.

Účinná, ale jemná pleťová voda dokáže účinne pôsobiť proti zadržiavaniu vody, vráskam, striám, a tak pôsobiť proti všetkým viditeľným známkam celulitídy.

Inovatívna kombinácia účinných látok s jemným chladivým účinkom môže tiež podporiť pružnejšiu, hladšiu, pevnejšiu a mladistvo vyzerajúcu pokožku.

Receptúra ​​je založená na zmesi vysoko účinných účinných látok, ktoré dokážu napnúť pokožku a bojovať proti strate elasticity, podporujú krvný obeh a metabolické procesy, čím minimalizujú tvorbu tukových zásob.

Aplikácia

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov naneste tenkú vrstvu a vmasírujte do postihnutých oblastí. Ideálne používajte dvakrát denne.

Parametre
Kozmetický prípravok Telové mlieko
Účinná látka v kozmetike Niacinamid, Vitamin A, Vitamin E
hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk