Wellmaxx Hyaluron5 massage krém 250ml

6 bodov do vernostného systému

Cena
67,30 EUR s DPH

Značka
Wellmaxx (Germany)

Kód produktu
P00153

Okamžité odoslanie.
ks

Skvelý masážny krém s obsahom kyseliny hyalurónovej a olejov, ktorý môžete používať v režime masáž (program masáže u žehličky na pleť), masírujte pleť 5-10 minút a následne ho odstráňte. Nepoužívajte s ultrazvukom, mikroprúdom, galvanickým prúdom. Používajte len s programom masáže. Masážny krém môžete použiť aj bez žehličky na pleť formou masáže v kozmetickom salóne. viac

WELLMAXX Hyaluron hydro relax masážny krém

Wellmaxx Hyaluron je hydratačný a relaxačný masážny krém s omladzujúcim účinkom. Používa na masírovanie pokožky. Pleť by sa mala masírovať 15-20 minút. Krém pomáha redukovať vrásky. Je vhodný do kozmetického salónu. 

Rituál

Predstavujeme Vám vylepšenú inovatívnu kozmetickú sériu Hyaluron Premium Treatment by Wellmaxx  s obsahom kyseliny hyaluronovej vhodná do kozmetických salónov a kúpeľov.

Kozmetická rada pre salóny pozostáva zo šiestich produktov

Koncepcia obsahuje najdôležitejšie produkty pre všetky fázy ošetrovania pleti: čistenie a tonizácia, vysoko efektívny enzýmový peeling, silný koncentrát v ampulkovej forme, masážny krém, 24-hodinový hydratačný fluid pre tvár, krk a dekolt.

Tri čistiace produkty pre salóny

Jemná čistiaca emulzia v 250ml dóze je jednoducho predurčený na prvú aplikáciu pre dokonalé vyčistenie pleti v salónoch, následne sa aplikuje enzýmový peeling - koncentrát (30ks x 2ml ampulky) a čistenie sa zakončí revitalizujúcim osviežujúcim čistiacim hyalurónovým tonikom (500ml fľaša).

Štyri produkty pre maximálnu starostlivosť o pleť pre salóny (aplikácia po čistení pleti)

Ako prvý produkt sa aplikuje denný a nočný koncentrát hyaluron + vápnik pre optimalizáciu pleti (30ks x 2ml ampulky) - kombinácia vysoko a nízko molekulárnej kyseliny hyaluronovej s vápnikom pleť zjemnia, jemné vrásky sa minimalizujú. Následne sa aplikuje a vmasíruje multifunkčný hydratačný masážny krém(250ml dóza) pre tvár, krk a dekolt na 15-20 minút, aby sa zminimalizovali vyditeľnejšie vrásky a zvýšila sa elasticita pleti. Na záver je potrebné aplikovať anti-age hyalurónový koncentrát proti vráskam (100ml dóza).

Aplikáciou wellmaxx professional kozmetickej rady sa zlepší pružnosť a vyhladia sa menšie a výraznejšie vrásky.

The hyaluron Premium Treatment by Wellmaxx® liečebný rituál

1. Čistenie pleti --- Jemný čistiaci krém v 250ml dóze

2. Hĺbkové čistenie pleti --- enzýmový peeling - koncentrát (30ks x 2ml ampulky)

3. Tonikum --- revitalizujúce osviežujúce čistiace tonikom (500ml fľaša)

4. Koncentrát s aktívnymi zložkami --- denný a nočný koncentrát hyaluron + vápnik pre optimalizáciu pleti (30ks x 2ml ampulky)

5. Masáž - Hydro relax masážny krém (250ml dóza)

6. Záver - hyaluronový koncentrát proti vráskam (100ml dóza)

Parametre
Účinná látka v kozmetike Hyaluron
hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk