LIQUID MARINE COLLAGEN X POWER HYALURONIC – MANGO FLAVOUR 10x30ml

2 body do vernostného systému

Cena
29,90 EUR

Značka
The Collagen Company Italy

Kód produktu
P00488

ks

LIQUID MARINE COLLAGEN X POWER HYALURONIC – MANGO FLAVOUR
✔ 5000 mg čistého rybieho kolagénu
✔ Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (HA)
✔ 100 % dennej potreby vitamínu C
✔ Tekutá a vysoko vstrebateľná forma suplementácie
viac

✔ 5000 mg čistého rybieho kolagénu
✔ Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová (HA)
✔ 100 % dennej potreby vitamínu C
✔ Tekutá a vysoko vstrebateľná forma suplementácie

LIQUID MARINE COLLAGEN x POWER HYALURONIC obsahuje 10 shotov čistého rybieho kolagénu s prídavkom zosieťovanej, nízkomolekulovej kyseliny hyalurónovej. Táto forma zabezpečuje vysokú absorpciu a asimiláciu účinných látok. Komplexný doplnok stravy určený pre najnáročnejších ľudí. Silná a účinná kombinácia morského kolagénu, nízkomolekulovej kyseliny hyalurónovej a vitamínu C, ktorý je zodpovedný za syntézu kolagénu a uľahčuje jeho začlenenie do tkanivovej štruktúry.

S pribúdajúcim vekom pokožka stráca schopnosť viazať vodu. Pomôcť môže kyselina hyalurónová. Vďaka svojim hydroskopickým vlastnostiam (jedna molekula môže viazať približne 250 molekúl vody) zostáva pokožka zvnútra pevná a hladká. Kyselina hyalurónová je tiež hlavnou zložkou synoviálnej tekutiny v kĺboch.

NÍZKA MOLEKULÁRNA HMOTNOSŤ (MENEJ AKO 3 000 DALTONOV) = VYSOKÁ Vstrebateľnosť.

Odporúča sa najmä pred a po invazívnych chirurgických a kozmetických zákrokoch.

Používa sa ako pomôcka pri ošetreniach proti starnutiu, zlepšuje vzhľad a pevnosť pokožky.

V ČOM JE TEKUTÉ MORSKÝ KOLAGÉN – POWER HYALURONIC ŠPECIÁLNY?

VYSOKO KONCENTROVANÝ KOLAGÉN
Náš kolagén pochádza z rýb. Kolagén s kyselinou hyalurónovou obsahuje 5 000 mg morského kolagénu v 30 ml fľaštičke, čo z neho robí jeden z najkoncentrovanejších produktov morského kolagénu na svete.

PRIDANIE KYSELINY HYALURONOVEJ
Zlepšuje úroveň hydratácie vlasov a pokožky, ako aj jej napätie a elasticitu. Vďaka tejto zložke sa odporúča najmä perioperačne - pred a po zákrokoch kozmetickej a estetickej medicíny. Urýchľuje regeneráciu pokožky a tela.

VITAMÍN C
Výrazne podporuje syntézu kolagénu a zvyšuje jeho vstrebávanie. Slúži ako druh katalyzátora. Okrem toho ovplyvňuje vzhľad, hladkosť a pevnosť pokožky, ako aj imunitný systém.

AJ NA CESTY
Doplnok stravy TEKUTÉ MORSKÉ KOLAGÉN x POWER HYALURONIC sme pribalili do krásnych praktických fľaštičiek, ktoré môžete mať vždy so sebou: v práci, na cestách, na dovolenke.

JEDINEČNÁ TALIANSKÁ FORMULA
Collagen Shots od The Collagen Company sú vyrobené 100% v Taliansku. S medzinárodným tímom pre výskum a vývoj so sídlom v Londýne si môžete byť istí, že produkt, ktorý používate, má najvyšší globálny štandard.

LIQUID MARINE COLLAGEN X POWER HYALURONIC - MANGO FLAVOR.

SK: Názov: TEKUTÝ MORSKÝ KOLAGÉN X SILNÁ KYSELINA HYALURONOVÁ, PRÍCHUŤ MANGO.

Doplnok výživy. Zloženie: čistená voda, morský kolagén, mangový džús, sladidlo (xylitol), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), príchute (prírodná mangová aróma), kyselina L-askorbová (vitamín C), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný), kyselina hyaluronová.

Odporúčané dávkovanie: 30ml vypiť každý deň (dospelý). 

Výživové hodnoty na dennú dávku / referenčná výživová hodnota v %: 

  • Morský kolagén 5000mg / **
  • Vitamín C 80mg / 100%
  • Kyselina hyaluronová: 20 mg / 100%,
  • ** referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Spôsob skladovania: Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.   Skladujte pri teplota do 25 stupňov Celzia. Po otvorení fľaštičku okamžite spotrebujte.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovajte mimo dosahu detí. Doplnok výživy nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah balenia: 300ml / 10 dávok v jednom balení.