Swedish Nutra vitamín C + vitamín D3 + zinok 500 ml (podpora imunity)

Doprava zdarma 📦
1 bod do vernostného systému

Cena
18,20 EUR s DPH


Kód produktu
swzinokCD3

Okamžité odoslanie.
ks

Vitamín C + Vitamín D3 + Zinok je 500ml roztok. Registrovaná na Úrade verejného zdravotníctva SR ako doplnok výživy. Výroba vo Švédsku. viac

Swedish Nutra vitamín C + vitamín D3 + zinok na posiľnenie imunity 500 ml

Vynikajúci pri oslabenej imunite a hlavne v období chrípky, vírusov ako influenza a nachladenia. Dodáva potrebné látky na posiľnenie imunity.

Neobsahuje GMO, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.

Zloženie: 

Zložka 15 ml (1 dávka)  RVH 25 ml (1 dávka)  RVH
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 300 mg 375 % 500 mg 625 %
Vitamín D3 (cholekalciferol) vegánsky z lišajníka 30 mcg 600 % 50 mcg 1000 %
Zinok (glukonát zinku) 6 mg 60 % 10 mg 100 %

RVF = referenčná výživová hodnota ** = RVH nie je stanovená

Ďalej obsahuje: Filtrovaná voda, prírodná zmes ovocných štiav z koncentrátu (pomaranč, jablko, mandarínka, guava, papája, limetka, mango, ananás, hrozno), prírodné príchute, konzervačné látky (kyselina citrónová), sladidlo (sacharóza), prírodné farbivo 

Spôsob použitia: Pred použitím fľašou potraste. Vypite ráno 15-25 ml výživového doplnku (odmerka je položená na vrchnáku). 25 ml predstavuje maximálnu dennú odporúčanú dávku. V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň.

Spôsob skladovania: Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrade pestrej stravy. V prípade zdravotných ťažkostí sa pred užívaním výživového doplnku poraďte s vašim lekárom. Osoby v lekárskej starostlivosti by mali užívanie doplnku konzultovať s lekárom. Prestaňte doplnok užívať ak sa vyskytne akákoľvek negatívna reakcia. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.  Doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a dojčiace ženy. 

Parametre
Typ produktu Multivitamin
Balenie / dávka počet dní 500ml
Sladká chuť - zložka u Swedish produktov Umelé sladidlá, prírodný cukor z ovocia (z koncentrátu)