NEWS

NOVINKY

2.8.2016 sme rozšírili ponuku o novú kolekciu pre kozmetické salóny Wellmaxx Cellular lift age defense s peptidmi. Určená pre kozmetické salóny. Peptidová kozmetike do salónov. 

peptidová kozmetika pre salóny

 

13.7.2016 Na stránku sme pridali nové darčekové duo sady kozmetiky Devee Hyaluron a Devee Retinol. 

kozmetická sada s kyselinou hyaluronovou kozmetická sada s kyselinou hyaluronovou  kozmetická sada s kyselinou hyaluronovou s retinolom  kozmetická sada s kyselinou hyaluronovou s retinolom

12.7.2016 Ponuku žehličiek na pleť na stránke hyaluron.sk sme rozšírili o ďalšie žehličky napríklad New Razzi 3v1, Perfect Skin New Model, Maya 2v1 a Profi 5v1. 

12.7.2016 Natlačili sme pre Vás nové katalógy ku kozmetickým radám. Okrem katalógov Devee Hyaluron, Devee Retinol, Wellmaxx Hyaluron, Wellmaxx rastlinné koncentráty sme pripravili aj katalógy pre nové kozmetické rady Devee Clear Skin, Wellmaxx Organics argánovy olej. Ostatné pripravujeme a budú dostupné čoskoro.  

25.4.2016 Pripravujeme Devee kaviárovú radu a Devee čistiacu radu, ktorá bude dostupná v eshope koncom apríla a začiatkom mája.

devee clear skin devee s kaviárom

24.3.2016 Ponuku sme rozšírili o novú omladzujúcu fotónovú maska na pleť pre celkovú regeneráciu pleti s vynikajúcimi účinkami proti vráskam a na akné. 

maska na plet

 

24.3.2016 Ponuku sme rozšírili o novú kozmetickú radu Wellmaxx Detox professional vo veľkých baleniach pre kozmetické salóny. 

wellmaxx detox

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.