Kozmetika s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je jedinečný produkt proti vráskam. V kontakte s vodou rozvinie svoj objem až na 1000 násobok.

Kyselina hyaluronová sa do pleti aplikuje injekčne alebo nanášaním krémov. Najlepšie výsledky sa dostavia, keď sa látka dostane do hlbších vrstiev pokožky. Keď v hlbších vrtvách pokožky rozvinie svoj objem tak sa pleť akoby nadvihne – pleť sa vypne a vrásky sa vyhladia. Predstavte si balónik, ktorý sa pod vráskou nafúkne. Vráska sa zmenší. V kozmetických prípravkoch sa používa vysokomolekulárna kyselina hyalurnová, ktorá sa nachádza vo väčšine hyaluronových produktoch. Nepreniká dostatočne hlboko. Nízkomolekulárna kyselina hyaluronová je schopná preniknúť dostatočne hlboko do pokožky. Ich kombinácia funguje najlepšie. 

Ktorá kozmetika s kyselinou hyaluronovou je najlepšia?

Hyaluron gél

Gél s kyselinou hyaluronovou by mal  mať v zložení INCI na prvom mieste vodu. Vďaka vode sa dokáže naplno rozvinúť. Na druhom mieste musí byť Hyaluron. Gél je veľmi hodnotný produkt, pretože gél je superkoncentrát kyseliny hyaluronovej. Gél sa vstrebe do pokožky a mierne ju vypne a vysuší. Prečo? Pretože gél stiahne vodu, aby sa koncentrát mohol rozvinúť v pokožke. Preto sa odporúča si pleť navlhčiť teplou vodou pred aplikovaním gélu. Po aplikovaní gélu je pleť akoby  „nahá“ a je potrebné pleť chrániť denným, nočným alebo kombinovaným krémom .

Hyaluron krém

Krém s kyselinou hyaluronovou pokožku ochraňuje a dodáva jej vlhkosť. Pleť potrebuje prísun vlhkosti, aby hyaluron gél udržal svoj objem. Obsahuje aj iné účinné látky pre pleť potrebné. 

Hyaluron sérum

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou alebo pleťové koncentráty s kyselinou hyaluronovou obsahujú maximálnu koncentráciu kyseliny hyaluronovej. Môžete ich použiť miesto gélu alebo ich striedať.

Kozmetika s kyselinou hyaluronovou je veľmi účinná. Stači pravidelná aplikácia a výsledky sa dostavia.

Hyaluron koncentrát v ampulkách

Hyaluronové koncentráty  obsahujú maximálnu koncentráciu kyseliny hyaluronovej s minimálnym množstvom konzervačný látok. Môžete ich použiť miesto gélu alebo ich striedať. Sú mimoriadne účinné. 

Wellmaxx Hyaluron kozmetikaKozmetika s kyselinou hyaluronovou z našej ponuky:

Devee Hyaluron – kozmetická rada proti vráskam obsahuje hyaluron gél, pleťový krém, pleťový koncentrát v ampulkách, pleťové sérum (platinová edícia) a telové mlieko.

Wellmaxx Hyaluron – kozmetická rada proti vráskam obsahuje hyaluron gél, hyaluron fluid pre 24 hodín, hyaluronový hydratačný krém Absolute Rich, pleťové sérum (Collagen Booster, hyaluron v kombinácii s peptidmi), pleťová maska, pleťové koncentráty v ampulkách – aloe vera, vápnik, kmeňové bunky alebo morský hodváb.

Wellmaxx Hyaluron5 – kozmetická séria, ktorá obsahuje až neuveriteľných 5 druhov kyseliny hyaluronovej - séria proti vráskam obsahuje hyaluron gél, hyaluron fluid pre 24 hodín, hyaluronový hydratačný krém Absolute Rich, pleťové sérum (Collagen Booster, hyaluron v kombinácii s peptidmi), pleťová maska, pleťové koncentráty v ampulkách.