Wellmaxx Hyaluron

Kyselina hyalurónová – sila vlhkosti pre vitálnu a hebkú plet!

S výrobkami od značky Wellmaxx® pomáhate svojej pleti získať naspäť dlhotrvajúcu vlhkosť, pevnosť a pružnosť. Doprajte svojej pleti skvelý pocit.

Aktívna kyselina hyalurónová pomáha pleti viazať vlhkosť, prináša jej svieži a mladistvý vzhľad a hebkosť.

Unikátna kombinácia aktívnych zložiek v kozmetickom rade Wellmaxx® Hyaluron prináša efektívnu podporu pleti, celkové posilnenie jej pružnosti a pevnosti.

Esteticko-plastická medicína by bola nedokonalá bez použitia kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová je najpoužívanejšia aktívna látka, ktorá bojuje so starnutím pleti a zároveň je lídrom medzi výplňami vrások. Časom pleť stráca schopnosť viazať vlhkosť, prirodzená tvorba kyseliny hyalurónovej sa znižuje. Pleť stráca pružnosť a dochádza k vzniku prvých vrások.

Kyselina hyalurónová sa prvotne v medicíne využívala na rany, jazvy a kĺby. Až neskôr sa stala obľúbenou v esteticko-plastickej chirurgii vo forme injekcií na eliminovanie hlbokých vrások, tvarovanie obrysov tváre a ako výplň pier a vrások. Tvorba kyseliny hyalurónovej sa vekom znižuje, a to najmä vplyvom mnohých faktorov, ako je prirodzené starnutie, celkový fyzický a zdravotný stav, genetika a škodlivé environmentálne vplyvy.

Používanie kozmetiky s obsahom kyseliny hyalurónovej sa odporúča na zlepšenie pružnosti a spomalenie starnutia pleti. Kyselina hyalurónová má vysoký hydrofylický potenciál a dokáže viazať 30-krát viac objemu vody, ako je objem kožných buniek. Preto kyselina hyalurónová prináša vlhkosť a pružnosť. Pleť pôsobí celkovo pevnejšie a na dotyk jemnejšie. Okrem toho stimuluje regeneráciu kožných buniek.

Predchádzat predčasnému starnutiu tak dlho, ako sa dá. Kto by tomu dokázal odolať?

Kyselina hyalurónová v kozmetických výrobkoch pre starostlivosť o pleť

Starnutím naša pleť stráca svoju silu a pružnosť. Naším úsilím je odstránenie vrások, ktoré už vznikli a prevencia tvorby nových vrások. Hlavnou príčinou starnutia je zníženie tvorby kyseliny hyalurónovej v pokožke. S pribúdajúcim vekom koncentrácia kyseliny hyalurónovej klesá tak výrazne, že štruktúra spojivového tkaniva stráca objem. Len ak dokážeme do pokožky dať dostatok vlhkosti, tak vtedy môže nadobudnúť stratený objem.

Moderný výskum v oblasti kozmetiky hľadá riešenie na problém práve pri koreni a je prepojený sieťou špecialistov v mnohých disciplínach, ako napríklad estetickoplastická chirurgia.

Experti k vašim službám

Wellmaxx sa spolieha na koncept, v ktorom používa zvlášť efektívne a dôkladne testované zložky pre všetky typy a podmienky pleti. Wellmaxx kladie dôraz na kyselinu hyalurónovú, dobre známu ako magnet na vodu. A to najmä preto, lebo kozmetické výrobky obsahujúce kyselinu hyalurónovú spúšťajú telu vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v hlbších vrstvách kože. Výsledkom je minimalizovanie vrások vyplnením matrixu spojivového tkaniva vlastnou kyselinou hyalurónovou. Produkty, ktoré obsahujú čistú kyselinu hyalurónovú, prinášajú hladší a svieži vzhľad pleti a jej výrazné omladenie. Kyselina hyalurónová dodáva objem viazaním dostatočnej vlhkosti na povrchu kože a tiež zanecháva vzduchopriepustnú vrstvu na povrchu kože, aby sa zabránilo jej vysychaniu.

Wellmaxx Hyaluron

Odporúčané produkty2

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk