Wellmaxx Cellular Lift kozmetika - vylepšené zloženie, nové balenie

Kozmetika Wellmaxx Cellular Lift, ako už z názvu vyplýva, prináša bunkový lifting.

Wellmaxx stavil na kvalitný výber peptidov:  Peptidy Vinci 02, Matrixil 3000, Syn-Coll a Regu-Age kombinuje v celej kozmetickej rade.

Zvyšuje sa syntéza kolagénu I, fibronektínu a kyseliny hyaluronovej až 2-3 násobne.

Kozmetika je cielená proti vráskam. 

Pokožka každého človeka začína starnúť vo veku približne dvadsiatich piatich rokov. Úroveň vitálneho kolagénu sa začína znižovať, pleť vyzerá ochabnutejšia a môže sa zvýšiť výskyt pigmentových škvŕn a vrások. K takýmto účinkom sa neskôr pripájajú hormonálne zmeny. Pokožka sa stáva tenšou a menej pružnou a vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Súčasne sa objavuje problém so suchou pleťou. Na vyživovanie pokožky je k dispozícii menej peptidov. Okrem týchto zmien, má na vašu pokožku nepriaznivý vplyv aj zlé životné prostredie, stres a stravovacie návyky. 

Peptidy – poslovia pokožky

Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu.

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky:

  • posilnenie prirodzenej obranyschopnosti pokožky,
  • zvýšenie pružnosti pokožky,
  • zlepšenie pevnosti pokožky,
  • celkový žiarivý vzhľad pokožky

Predstavujeme Vám inovatívne zloženie, ktoré sme pre Vás vylepšili. Nové balenia a nové produkty v sérii - novinkou je pleťová maska a čistiaca kozmetika. Nočný krém v kelímku je hydrant, ktorý zásobí pokožku vlhkosťou počas noci a denný krém ochráni pleť pred vznikom pigmentových škvŕn. Koncentrované sérum obsahuje vyššiu koncentráciu peptidov ako predchádzajúce. Táto kozmetická séria pre bunkový lifting je najobľúbenejšiu pre dámy nad 40, 50 a 60 rokov, pretože účinkami cieli aj na mimické vrásky. 

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk