Vitamíny pre krásnu a zdravú pleť

Čo je to kolagén? 

Hydrolyzovaný kolagén (hydrolyzát kolagénu, kolagénové peptidy po hydrolýze) je látka, ktorá sa získava z kolagénu odobratá z častí tela zvieraťa.

Účinky na pokožku

Konzumácia hydrolizovaného kolagénu môže mať vplyv na pokožku zvýšením hustoty kolagénových vlákien a na fibroblasty, čím stimuluje syntézu vlastného kolagénu. 

Pri starostlivosti o pokožku by sa nemalo zabúdať aj na konzumáciu pestrej stravy, ktorá by mala obsahovať potraviny bohaté na kolagén, kyselinu hyalurónovú, kremík a siroké spektrum vitamínov a minerálov. Mnohokrát naša strava pri optimánom kalorickom prijme neobsahuje všetko to, čo naša pokožka potrebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovú sériu doplnkov výživy vo forme chutných ovocných sirupov, vďaka ktorým získate toľko aktívnych látok, koľko pokožka potrebuje v dennej dávke. 

Účinky na kĺby

Niektoré štúdie zo sveta uvádzajú, že konzumácia hydrolizovaného kolagénu znižuje bolesti kĺbov. 

Hľadáte produkt práve na problémy s kĺbami? Joint Support sirup je obohatený aj o glukozamín, chondroitín, MSM a kolagén! 

COLLAGEN + KYSELINA HYALURONOVÁ

Swedish Nutra vyvinulo doplnok výživy, ktorý obsahuje rybí kolagén a doplnok výživy, ktorý obsahuje hovädzí kolagén v dennej dávke 10.000mg kolagénu. Aminokyseliny sú dôležité nie len pre zdravie a ohybnosť vašich kĺbov, ale veľké množstvo kolagénu sa nachádza aj v pokožke a je to stavebná zložka kože. S pribúdajúcim vekom dochádza k degradáciuu kolagénu, preto je vhodné ho dopĺňať vo forme doplnkov výživy. Nie je potrebné ho užívať neustále, ale 1 mesačná dávka vo forme sirupu raz za 6 mesiacov Vám pomôže doplniť chýbajúci kolagén, pokiaľ ho vôbec nekonzumujete v inej forme. 

MULTIVITAMÍN

Vitamíny dôležité pre krásnu a zdravú pokožku sú napríklad Vitamín D, Vitamín C, Vitamín E, Vitamín B3, Vitamín A, Vitamín B7, Vitamín B5 a mnohé iné. 

MULTI-MINERÁLY

Minerály, ktoré sú dôležité pre krásnu a zdravú pokožku sú napríklad zinok, selén, meď, vápnik, horčík, draslík, kremík a mnohé iné. 

Napríklad význam krémík:  Pokiaľ ide o pokožku, predpokladá sa, že kremík je dôležitý pre optimálnu syntézu kolagénu a pre aktiváciu hydroxylačných enzýmov, ktoré sú dôležité pri tvorbe kolagénovej siete a zlepšujú pevnosť a pružnosť pokožky. Kremík je tiež spájaný so syntézou glykozaminoglykánov. Pokiaľ ide o vlasy,  pramene s vyšším obsahom kremíka majú tendenciu mať nižšiu rýchlosť padania a vyšší jas. Nechty sú tiež ovplyvnené prítomnosťou kremíka, pretože tento prvok je jedným z prevládajúcich minerálov v ich zložení. Prítomnosť mäkkých a lámavých nechtov môže naznačovať systémový nedostatok kremíka. Zlepšením kvality nechtov sa zvyšuje ochrana pred nechtovými infekciami. 

SUPER GREENS - SUPER ZELENÉ POTRAVINY

Zelené potraviny a super potraviny, ktoré prispievajú ku krásnej a zdravej pokožkú sú napríklad spirulína, lykopén z paradajok, citrusové bioflavonoidy, brokolica, zelená káva a mnohé ďalšie. 

SWEDISH NUTRA zloženie

Keď sa pozriete na zloženie týchto doplnkov výživy, multivitamíny obsahujú najmenej 140 aktívnych látok, medzi nimi vitamíny, minerály, stopové prvky, zelené extraty, kyselinu hyalurónovú a kolagén! Je to chutný sirup bez cukru - namiesto cukru použili niekoľko druhov ovocných štiav z koncentrátu, fruktózu a glykozidy steviolu. 

KOMPLEX všetkého v jedinom doplnku výživy - v jedinej dávke 15 alebo 30ml denne

Vyskúšajte chutný sirup každé ráno po dobu 1 mesiaca a dodáte pokožke všetko, čo potrebuje bez toho, aby ste museli užívať iné doplnky výživy. Tento doplnok výživy je komplex všetkého, čo by ste hľadali a museli kupovať vo viacerých doplnoch výživy. 

Univerzálny doplnok výživy a kolagén pre ženy nad 50 rokov

Swedish Nutra Woman 50+ obsahuje kombináciu vhodné pre ženy nad 50 rokov. 149 aktívnych látok napríklad vitamíny,  minerály, 72 stopových prvkov morského pôvodu, MSM, luteín a zeaxantín z kvetov nechtíka, hydrolizovaný kolagén v dennej dávke 1500mg a extrakty zo zelených a super potravín v dennej dávke 77mg vrátane kyseliny hyalurónovej. 

Univerzálny doplnok výživy a kolagén pre ženy do 50 rokov

Swedish Nutra Woman obsahuje kombináciu vhodné pre ženy DO 50 rokov. 147 aktívnych látok napríklad vitamíny,  minerály, 72 stopových prvkov morského pôvodu, MSM, luteín a zeaxantín z kvetov nechtíka, hydrolizovaný kolagén v dennej dávke 1500mg a extrakty zo zelených a super potravín v dennej dávke 75mg.

Sú cenovo mimoriadne dostupné, vydržia vám 1 celý mesiac a navyše majú príjemnú ovocnú chuť. Obohaťte svoju stravu o tento doplnok výživy a zaručíte organizmu, že mu nič nebude chýbať pre zlepšenie stavu nielen pokožky, ale aj celkového zdravia. 

KOLAGÉN SIRUP

SWEDISH NUTRA ponúka kolagén vo forme chutného ovocného sirupu. Sirup sa užíva 15ml alebo 30ml denne a poskytne vám toho oveľa viac ako len kolagén! U nás si vyberú dámy aj páni nad a do 50 rokov, deti, športovci, dospelí, dámy s aknóznou pleťou - každý si nájde kolagén sirup šitý ako na mieru. 

KolagénShot, KolagénSirup, KolagénDrink, KolagénBlend - je to jedinečný tekutý roztok, ktorý vás obohatí o kolagén, vitamíny, minerály a super potraviny.