Aktívne peptidy v kozmetike proti vráskam

Aktívne peptidy

Špičková technológia v kozmetike

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.

Cieľom filozofie spoločnosti Wellmaxx® je efektívny boj so starnutím pleti a zachovanie vlastného mladistvého vzhľadu pokožky.

Určite je aj vaším prianím:  zastaviť čas, vyzerať  dobre, cítiť sa dobre, užívať si každodennú starostlivosť o pleť... 

Peptidy – poslovia pokožky

Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín a stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti. 

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: 

> posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,

> zvýšenie pružnosti pokožky,

> zlepšenie pevnosti pokožky,   

> celkový žiarivý vzhľad pokožky.

Vaša pokožka sa mení

Pokožka každého človeka začína starnúť vo veku približne 25 rokov. Úroveň vitálneho  kolagénu sa začne znižovať, pleť vyzerá ochabnutejšia a môže sa zvýšiť výskyt  pigmentových škvŕn a vrások. K týmto účinkom sa neskôr pripájajú  hormonálne zmeny.
Pokožka sa stáva tenšou a menej pružnou a vrásky sa stávajú viditeľnejšími. Súčasne sa objavuje problém so suchou pleťou. Na vyživovanie pokožky slúži menej peptidov. Okrem týchto zmien má na vašu pokožku nepriaznivý vplyv aj zlé životné prostredie, stres a stravovacie návyky.

 Riešenie existuje a volá sa: bunkový lifting

Aktívne peptidy môžu zohrať pri zlepšení tejto situácie rozhodujúcu úlohu. Stimulujú tvorbu nových kolagénových vlákien a chránia  extracelulárnu hmotu pokožky pred stratou dôležitých enzýmov. Peptidy však dokážu redukovať aj mimické vrásky v oblasti úst a pomáhajú predchádzať ich vzniku.

Bunkový lifting Wellmaxx® využíva výsledky takéhoto výskumu a je založený na exkluzívnej  inovácii. Zloženie aktívnych  peptidov pomáha dosiahnuť napnutú pokožku,  regeneračný, revitalizačný, spevňujúci a omladzujúci účinok, pričom udržiava optimálnu rovnováhu vlhkosti pleti. Bunkový lifting sa postará o to, aby funkcie pokožky ostali nezmenené, aby sa textúra pokožky zjemnila a aby pokožka vyzerala pevnejšia.

Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov s aktívnymi účinkami

= ultramoderné,   aplikácia najnovšej technológie s viditeľnými vyhladzujúcimi  + vypínacími účinkami + so schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti

>          posilňuje bunkovú kohéziu,

>          spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,

>          dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,

>          aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,

>          stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

Budete sa páčiť samy sebe...

Bunkový  lifting vám pomôže  získať žiarivú pokožku, ktorá vás poteší. Vynikajúca koncepcia výrobku je správne cielená a systematická – je zameraná na zdokonalenie prirodzenej funkcie vašej pokožky.

Postupne presvedčíte nielen ľudí vo svojom okolí, ale predovšetkým samy seba: spoľahnite sa na najlepšie výsledky a užívajte si moderné a ľahké  textúry. Bunkový lifting opraví iba tie časti, kde je čo opravovať. Starnutie pokožky sa začína na úrovni  buniek – a práve tam prichádza na rad bunkový lifting, ktorý umožní dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ktoré samy uvidíte a pocítite.

 Šesť produktov založených na aktívnych peptidoch

Wellmaxx® má jasne stanovenú koncepciu výrobkov. 

Zameriava sa na sérum z aktívnych zložiek, ktoré dokonale dopĺňa  krémy určené na starostlivosť o pokožku. Ideálnym spôsobom posilňuje ich účinky. Výhodou je hodvábna textúra tohto bohatého, intenzívneho prípravku, ktorý s ľahkosťou a príjemne zjemní vašu pokožku pred tým, ako uvoľní jej mimoriadne schopnosti.

Rituál starostlivosti o pokožku  sa, samozrejme, začína výrobkom na čistenie pokožky a špeciálnym výrobkom. Denná a nočná starostlivosť o pleť predstavuje dokonalý základ pre vašu pokožku – 24 hodín každý deň. Citlivá oblasť okolo očí si zasluhuje samostatný špecializovaný produkt. Pleťová maska v sebe spája intenzívne pôsobenie a okamžité liftingové účinky. Jemná vôňa výrobkov určených na starostlivosť o pleť má nežný, ženský charakter, a završuje tento zážitok.

Druhy peptidov v sérii Wellmaxx Cellular Lift

Peptidy Regu-Age a účinky na pleť: Regu Age sú významné pre očné okolie!

Peptidy Regu-Age pomáhajú odstraňovať opuchy okolo očí a tmavé kruhy pod očami, zlepšujú mikrocirkuláciu, ochraňujú integridu kolagénových a elasténových väzieb, stimulujú proliferáciu fibroblastov, ochraňujú citlivú pleť okolo očí proti voľným radikálom a UV žiareniu, posilňujú tkanivo okolo očí a pomáhajú redukovať zápalové procesy.

Peptidy Syn-Coll a účinky na pleť: Nie je peptid ako peptid!

Tento peptid stimuluje syntézu kolagénu, aktívne pomáha odstraňovať rôzny typy vrások, opravuje poškodené tkanivá, vyhladzuje vrásky a hydratuje pleť.

Peptidy Vinci 02 a účinky na pleť: Peptidy pre obnovu pleti!

Peptid 02 je bielkovina, ktorá zvyšuje prirodzenú regeneračnú schopnosť buniek a stimuluje syntézu extracelulárnej hmoty.

Peptidy Vinci 02 predstavujú pokrokový anti-aging produkt. 

Matrixyl 3000 a účinky na pleť: Peptid, ktorý dokáže zvýšiť produkciu kolagénu o 258 percent!

Matrixyl 3000 je patentovo chránené riešenie. Klinická štúdia výrobcu tohto peptidu deklaruje, že po 2 mesiacoch používania tohto peptidu v kréme došlo u žien k úbytku hlbokých vrások o 45 percent a tonicita pleti vzrástla o 20 percent. Klinická štúdia u mužov zaznamenala redukciu vrások o 30 percent. Peptidy pomáhajú redukovať rozpadávanie vlákien v pokožke a podporujú rekonštrukciu nových štruktúr.

Dávajte si pozor, keď kupujete produkt s Matrixylom 3000. Mnohí si ho mýlia s peptidom Matrixyl, ktorý má úplne iné zloženie, aj keď deklaruje redukciu hĺbky vrások. Matrixyl 3000 je zložený z dvoch najúčinnejších peptidov, ktoré synergicky dosahujú maximálne účinky na pleť, napríklad zvyšujú produkciu kolagénu o neuveriteľných 258 percent a produkciu hyaluronu o 179 percent.

Účinky:

  • zvýšenie tvorby kolagénu a hyaluronu
  • účinný na hlboké a mimické vrásky
  • zlepšuje elasticitu a farbu pleti