Nový kozmetický rad proti vráskam so stabilizovaným vitamínom C - Wellmaxx Skineffect + vitamín C

Predstavujeme Vám našu novinku v roku 2022. 

Dokonale jemne textúra, ktorú si vaša pokožka zamiluje a vaše zmysly pohladí nádherná vôňa, to všetko je ukryté v novom produktovom rade proti vráskam. Predčasné starnutie pokožky zastaví dômyslené zosúladenie vitamínov, omladzujúcich a hydratačných komplexov a vzácnych olejov v ich zložení. 

Pleťový fluid LIGHT je vhodný pre dámy nad 30 rokov s normálnou, mastnejšou a zmiešanou pokožkou. 

Pleťový fluid RICH je vhodný pre dámy nad 30 rokov so suchou pokožkou. 

Pleťový očný krém je vhodný pre všetky typy pleti. 

Wellmaxx Skineffect + vitamín C

Kozmetický rad je vhodný pre dámy nad 30 rokov, ktoré trápia jemné a výraznejšie vrásky. Výrobky obsahujú významné vitamíny, cenné oleje a omladzujúce komplexy, ktoré spomalujú predčasnú tvorbu vrások, pomáhajú redukovať existujúce vrásky a prinášajú významný anti-aging efekt - silná formula proti voľným radikálom. 

Pribúdajúce roky

Regeneračné funkcie pokožky sa časom zoslabujú. Tento úbytok vedie k pomalšej obnove kožných buniek, zníženiu kolagénu, hrúbky kože, hustoty a elasticity pokožky, horšiemu zásobovaniu živinami a prekrveniu pokožky. Viditeľnými následkami sú prejavy rýchlejšieho starnutia pokožky - vrásky, jemné linky, strata pevnosti a tenšia pokožka.

Stabilizovaný vitamín C + iné vitamíny

Vitamín C je ideálny na prevenciu fotostarnutia, ako aj mimických liniek a vrások. Pri použití v našich vysokokvalitných prípravkoch zabezpečuje táto zložka aktivačné vlastnosti prírodných enzýmov pre dosiahnutie mladšie vyzerajúcej pokožky, ktorá vás prekvapí zdravou a mladistvou žiarou.

Stabilizovaný vitamín C, vitamín E a vitamín A – receptúra postavená na silnom antioxidačnom komplexe v spojení s tripeptidmi Juvenessence® spevňuje a rozjasňuje vzhľad pokožky, minimalizuje viditeľné známky fotostarnutia a ochraňuje pokožku pred znečistením a inými stresovými faktormi životného prostredia.

Omladzujúca formula Juvenessence®

Tento tripeptid z hnedých rias tlmí proteín, ktorý spôsobuje rýchlejšie starnutie pokožky. Oddialením predčasného starnutia pleti sa remodelujú ochabnuté kontúry. Praktický efekt sa prejavuje v zlepšenej súdržnosti buniek, optimalizovanej štruktúre pokožky a hladkom reliéfe pokožky. Elasticita a tonus sa zvyšujú vďaka novým kolagénovým a elastínovým vláknam.

Vzácne oleje

Pre zabezpečenie dokonalej hydratácie výrobca použil vzácne oleje, ktoré sa od nepamäti používajú pre ich účinky v kozmetických výrobkoch. 

  • bambucké maslo
  • jojobový olej
  • avakádový olej
  • olej z brokolicových semiačok
  • olej z makadámových orechov
  • olej zo pšeničných klíčkov
  • olivový olej

Hydratačné komplexy 

Mnohé produkty Wellmaxx sú obohatené o hydratačný systém Aquaxyl. AQUAXYL™ optimalizuje tok vody v pokožke. Jeho mechanizmus účinku identifikovaný kozmetogenomikou riadi cirkuláciu vody a zásoby. Aquaxyl™ posilňuje kožnú bariéru, podporuje zdravú diferenciáciu epidermis a dopĺňa vnútorné rezervoáre vody (kyselina hyalurónová, ceramidy a akvaporínové boostery).