Krém s Retinolom, Krém s Peptidmi, Krém s kyselinou hyaluronovou, Krém s argánovým olejom, krém s morským planktónom .... Ktorý si vybrať?

Poradíme Vám ako si vybrať krém proti vráskam.

Krém s Retinolom

Pre kúpou krému je dôležité vedieť o aký derivát retinolu ide, v akých koncentráciách a aká je kombinácia ďalších účinných látok. Niektoré deriváty retinolu sú agresívne a môžu spôsobiť zlúpanie pokožky, očervenanie alebo inú retinoidovú reakciu. Retinoly sú citlivé na svetlo a preto musia byť uzavreté vo vzduchotesnej fľaštičke. Krémy s Retinolom sú určené pre všetky vekové kategórie a poradia si aj s hlbšími vráskami.

Spoločnosti Devee sa podarilo vyvinúť produkt, ktorý kombinuje 4 účinné látky vo vyšších koncentráciách tak, aby sa zamedzilo retinoidovej reakcii a dosiahol sa žiadaný omladzujúci účinok. Kozmetická rada Devee Retinol kombinuje vysoko-molekulárnu kyselinu hyaluronovú, nízko-molekulárnu kyselinu hyaluronovú, špeciálny retinol-like vitanol Bio TM a retinol palmitát. Devee Retinol sú balené vo vzduchotesnej fľaštičke.  Výsledky sú viditeľné do 30 dní, výrazná zmena nastáva približne po 3 mesiacoch pravidelného používania. 

Odporúčame: Devee Retinol

KRÉM S PEPTIDMI

Krém s peptidmi

Krémy s peptidmi sú naozaj špička. Peptidy Matrixyl 3000, Regu-Age, Syn-Coll a Vinci 02 majú naozajstný omladzujúci účinok. Peptidové komplexy stimulujú syntézu kolagénu a zlepšujú elasticitu, pevnosť a celkový vzhľad pleti. Krémy s peptidmi sú určené pre všetky vekové kategórie a poradia si aj s hlbokými vráskami.

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula peptidovú radu Wellmaxx Cellular lift bunkový lifting, ktorý kombinuje najlepší výber peptidov s ďalšími účinnými látkami ako je kyselina hyaluronová, fucogel, bambucké maslo, jojobový olej, makadámiový olej, vitamín E a ďalšie. Vďaka Wellmaxx Cellular lift krémom s peptidmi bude pleť spevnená, dostatočne vyživená a hydratovaná.  Výsledky sú viditeľné do 30 dní, výrazná zmena nastáva približne po 3 mesiacoch pravidelného používania.

Odporúčame: Wellmaxx Cellular lift

krém s kyselinou hyaluronovou

Krém s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová – obľúbená látka kozmetických firiem. Krémy s obsahom kyseliny hyaluronovej pleť dokonale hydratujú a dokážu vypnúť jemné vrásky. Je cenená pre svoj hydratačný potenciál – v pokožke rozvinie svoj objem ako špongia, ktorá sa nasaje vodou a jemné vrásky vypne. V kombinácii s inými účinnými látkami s omladzujúcim účinkom napríklad Retinol a peptidy prináša kyselina hyaluronová zdroj vlhkosti, ktorý je pre pokožku nesmierne dôležitý. Pokožka bez vody vysychá a stárne. Kyselina hyaluronová je jedna z mála látok, ktoré vlhkosť dodávaju a udržujú. Krémy s kyselinou hyaluronovou sú určené pre všetky vekové kategórie a poradia si s jemnými vráskami.

Spoločnosť Devee vyvinula kozmetickú radu Devee Hyaluron, ktorý kombinuje nízkomolekulárnu s vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou s ďalšími účinnými látkami. Výsledkom je lepšia absorpcia kyseliny hyaluronovej tkanivami. Do popredia treba dať predovšetkým patentované Devee Hyaluron Platinum sérum z tejto rady, ktoré si získalo už množstvo priaznivcov.

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula kozmetickú radu Wellmaxx Hyaluron s kyselinou hyaluronovou, ktorá zase vsadila na zdokonalenie hydratačného potenciálu krémov pridaním omladzujúcich a hydratačných látok ako Aquaxyl, Proteasyl a peptidov. Niektoré z nich kombinujú výživné oleje napríklad bambucké maslo, jojobový olej a makadámiový olej. Najlepším z tejto kozmetickej rady je pravdaže sérum Collagen Booster, ako z názvu vyplýva určené pre obnovu kolagénu.

Odporúčame: Wellmaxx Hyaluron, Devee HyaluronWellmaxx Hyaluron koncentráty

Krém s argánovým olejom

Argánový olej je vzácny olej vďaka jeho zloženiu. Pomáha pleť regenerovať, hydratovať, vyživovať a dokonca aj vyhladzuje jemné vrásky. Krémy s argánovým olejom sú určené pre všetky vekové kategórie. 

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula prírodnú organickú kozmetickú radu Wellmaxx Organics, ktorej základom je argánový olej. A nie len ten. V zložení je aj množstvo iných olejov a výsledkom je dokonale prírodný produkt, ktorý dodáva pleti všetko, čo pleť potrebuje. Po aplikovaní týchto krémov s argánovým olejom ostáva pleť hebká na dotyk a hydratovaná a oddýchnutá.   

Odporúčame: Wellmaxx Organics

Krém s morským planktónom

Celldetox s morským planktónom sú látky, ktoré majú detoxikačný potenciál. Zbavujú pleť toxínov, aktivujú samoregeneračné procesy a zlepšujú fungovanie poškodených buniek. Detoxikačné krémy zanechávajú pleť zregenerovanú, oživenú a oddýchnutú. Krémy sú určené pre všetky vekové kategórie.

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula kozmetickú radu Wellmaxx Detox, ktorú by mal používať každý aspoň raz ročne. Pokožka každého človeka je poškodzovaná oxidačným stresom a akumulované toxíny bunky unavujú a poškodzujú. Ich odstránenie je nevyhnutné pre správne fungovanie kožných buniek. 

Odporúčame: Wellmaxx Detox

devee caviar krém s kaviárom a morským komplexom

Krém s morským komplexom 

(odporúčaný produkt na leto, fytoplanktón ochraňuje pleť pred poškodením slnkom)

Kaviár, fytoplanktón, morské riasy, morský hodváb z nití mušlí – dary mora, ktoré sú hodnotné pre kozmetický priemysel. Morský hodváb je zdrojom kolagénu, fytoplanktón podporuje detoxikáciu pleti a ochraňuje pleť pred poškodením voľnými radikálmi, kaviár a morské riasy sú zdrojom hodnotných mastných kyselín omega 3 a omega 6, antioxidantov, vitamínov (vitamín A, vitamin E) a minerálov (draslík, selén, iód, zinok).  “Starostlivosť o pleť dotykom mora” nie je mýtus. High-Tech moderné technológie spracúvajú morské komplexy efektívnymi spôsobmi – metódou rýchleho sušenia alebo zamrazovaním a následným sušením, aby sa zachovali všetky hodnotné látky. Krémy s kaviárom a s morským komplexom sú určené pre všetky vekové kategórie a poradia si s jemnými a stredne hlbokými vráskami.

Spoločnosť Devee vyvinula kozmetickú radu Devee Caviar so zaujímavým pestrým zložením s ultra malými molekulami pre rýchlu a hĺbkovú absorbciu. Základ tvorí prémiový kaviár, ktorý je obohatený o Bretónsky fytoplanktón,  dva druhy morských rias a morský hodváb zo slávok. Celý okruh uzatvára nízko a vysokomolekulárna kyselina hyaluronová. Luxusná rada dodáva pleti rozmanité nutričné látky a antioxidanty, ktoré pleť regenerujú, stimulujú metabolizmus kolagénu, zlepšujú elasticitu (pružnosť) a hydratáciu. S Devee Caviar dostane Vaša pleť to pravé, čo potrebuje. Luxusná rada dodáva pleti tú správnu výživu. Pokožka sa Vám odvďačí mladistvým, pevným a sviežim vzhľadom. Najlepšia je kombinácia séra a fluidu.

Odporúčame: Devee Caviar

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk