Devee Hyaluron

Kyselina hyalurónová - Fontána mladosti

Výrobky DEVEE HYALURON sú navrhnuté s jasným cieľom: udržať pokožku mladú. Vďaka vysokej koncentrácii prírodnej kyseliny hyalurónovej vo forme vysokej, strednej nízkej molekulovej hmotnosti vyhladzujú a spevňujú pokožku. Sotva existuje lepšia a kvalitnejšia alternatíva na udržanie mladšej a sviežej pleti. Najmä kombinácia vysoko, strednej nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej dáva tejto účinnej aktívnej zložke jedinečnú kvalitu a mimoriadnu výnimočnosť. Táto jedinečná formula je exkluzívne navrhnutá a vyvíjaná v laboratóriách pre výskum a rozvoj v Nemecku. Nie je náhoda, že kyselina hyalurónová je prvou voľbou pri dosahovaní maximálnej sviežosti, pružnosti a pri získavaní optimálnej hydratácie. Veď aj esteticko-plastická medicína kladie veľký dôraz na biotechnologický derivát čistej kyseliny hyalurónovej.

Dobré vedieť!

Čím je telo staršie, tým je menej schopné naďalej produkovať dostatočné množstvo kyseliny hyalurónovej. Fyzické faktory a škodlivé vplyvy životného prostredia urýchľujú tento prírodný proces. Kyselina hyalurónová má silný hydrofi lný potenciál, čo je vedecky dokázaný fakt. Táto telu vlastná látka môže viazať 30-násobne viac vody, ako je objem samotných kožných buniek. Okrem toho zlepšuje regeneráciu buniek. Pri narušení prirodzenej ochrannej funkcie kože sa znižuje aj schopnosť vnímať vlhkosť a škodlivé vplyvy prostredia urýchľujú starnutie a rozvoj vrások. Neporušená ochranná bariéra kože okrem iného znamená, že komponenty bunkovej membrány sú v rovnováhe a fungujú ako „lepivý tmel,“ ktorý spevňuje vonkajšiu vrstvu kože. Toto je jediná možnosť, aby regeneračné mechanizmy fungovali optimálne – predpoklad pre hladkú, jemnú a plnú pokožku.

6 dôvodov, preco dôverovat znacke DEVEE

Dôvera k značke DEVEE sa buduje nielen jedinečným zážitkom pri nanášaní výrobkov, ale najmä na základe presvedčivých výsledkov, ktoré vám týchto 6 prémiových výrobkov ponúka. Keď sa mimické vrásky prirodzene vyhladia, pokožka je celkovo pevnejšia, pleť je viditeľne krajšia, celkový vzhľad je mladší, zdravší a žiarivejší. Absolútne aktívum kyseliny hyalurónovej: Prináša okamžité výsledky! Keď sa vrchné vrstvy kože intenzívne ošetria kyselinou hyalurónovou, povrchové linky ustúpia a zanechajú pleť pevnejšiu a sviežejšiu. Viaže vlhkosť ako špongia: len jediný gram kyseliny hyalurónovej môže naviazať až jeden liter vody. Kyselina hyalurónová poskytuje objem väzbou dostatočnej vlhkosti na povrchu kože. Zanecháva vzduchopriepustný film, ktorý zabraňuje vysúšaniu pokožky.

DEVEE, vysoko kvalitná značka vyrábaná v Nemecku, ponúka luxusné kozmetické ošetrenie s aktívnymi zložkami, ktoré zanechávajú viditeľné výsledky.

Odporúčané produkty4

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk