Devee Caviar - kaviár + kyselina hyaluronová

Luxus má svoje meno - Devee Caviar 

Hodnotný kaviárový extrakt vložený do morského aktívneho komplexu poskytuje tomuto radu kozmetických výrobkov výnimočné anti-aging účinky. Pokožka bude pevnejšia, hladšia a výrazne omladená. Pri každodennom používaní vám tento luxusný produkt poskytne nenapodobiteľný pôžitok a zároveň získate pre svoju pleť nepopierateľné účinky. Vďaka dokonalej hĺbkovej hydratácii bude vaša pleť vyzerať výrazne mladšie.

devee caviarDokonalá elegancia

Kombinácia výživného kaviárového extraktu s ďalšími vysoko účinnými aktívnymi morskými zložkami je pre vašu pleť to pravé. Aktívne zložky z mora sú symbolom čistoty a dokonalej výživy. Tieto výrobky boli vyvinuté na základe výsledkov moderného vedeckého výskumu a disponujú obrovským potenciálom na pomoc v boji proti predčasnému starnutiu pleti. Okrem toho zlepšujú výživu pleti a prinášajú dokonalejšiu regeneráciu pokožky.

Zvolená kombinácia luxusného kaviáru a protivráskového komplexu od základu revitalizuje prirodzené bunkové funkcie pokožky. Vyhladzovanie vrások sa dosahuje dokonalou kombináciou bretónskeho morského planktónu, vitamínov, nutrične bohatých tyrkysových morských rias a morského kolagénu, ktorá nielenže odstraňuje vrásky, ale zároveň dodáva pleti výživu a antioxidačnú ochranu. Kombinácia nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej prináša pleti dokonalý hydratačný efekt: regeneruje, spevňuje a poskytuje pleti starostlivosť s mimoriadnym anti-aging účinkom. Vďaka doplneniu energie do pokožky a jej revitalizovaniu sa spevňuje 3D štruktúra pleti a pleť sa vypĺňa zo spodných vrstiev. Výsledkom je omladená pleť so zlepšenou pružnosťou, novou pevnosťou a vitalitou.

Starostlivosť o pokožku s neprekonateľným luxusom

Vysokú účinnosť luxusnej kozmetiky s kaviárom pozitívne dopĺňa aj nádherná očarujúca vôňa a pohodlné použitie. Jemne preniká pokožkou a hebká textúra prináša nádherný pôžitok pri nanášaní na pleť. Jemná a ľahko roztierateľná konzistencia sa spája s pokožkou ako jemný závoj a dodáva jej zvláštny pocit pohody. Kvetinové a lesné vône rozmaznajú vás i vašu pokožku a dodajú pozitívnu energiu, ktorú ocenia vaše zmysly.

devee caviar

Štyri deluxe výrobky pre starostlivosť o pokožku na každodenné použitie

Výnimočné výrobky dennej a nočnej starostlivosti spájajú luxusnú starostlivosť s inovatívnou technológiou aktívnych zložiek. A robia to 24 hodín denne. Tieto vitalizujúce luxusné komponenty poskytujú pokožke fenomenálnu starostlivosť počas celého dňa. Na konci dlhého dňa je najdôležitejšie aktivovať prirodzené bunkové a ochranné funkcie pokožky. S programom DEVEE CAVIAR dodávate svojej pleti počas celej noci prísun čerstvej energie s unikátnou kombináciou morských zložiek pre dokonalú hydratáciu.

  • CAVIAR Platinum Serum Concentrate -  Luxusné pleťové sérum
  • CAVIAR Luxury Skin Fluid - Luxusný pleťový fluid
  • CAVIAR Luxury Eye Cream - Luxusný očný krém
  • CAVIAR Luxury Skin Night Cream - Luxusný nočný krém

Jeden luxusný liftingový produkt s okamžitým účinkom

Každodenným používaním DEVEE CAVIAR urobíte veľa pre svoju pokožku a jej vzhľad. Môžete však urobiť ešte o niečo viac: zbaviť sa nemiznúcich vrások a získať hladkú a pevnú pleť. Existujú produkty intenzívnej starostlivosti, ktoré sa vyznačujú rýchlymi účinkami: CAVIAR Luxury Concentrate ampulky. Aplikujú sa pri špeciálnych príležitostiach: po mimoriadne náročnom dni alebo dovolenke, ktorá bola pre pokožku vyčerpávajúca, pred dôležitou akciou, ako je napríklad víkendová exkurzia a podobne.

  • CAVIAR Luxury Skin Concentrate - Luxusný koncentrát v ampulkách

devee caviar