Panel používateľa

Vitamín B3

Vitamín B3 a účinky na pleť:

vitamin b3Vitamín B3 je významný vitamín používaný v kozmetickom priemysle.

Telo  produkuje 2 enzýmy NADH a NADPH, ktoré sú dôležité pre tvorbu bunkovej energie a lipidov. Sú dôležité pre bunkový rast. Pokiaľ máme dostatok týchto dvoch enzýmov, pokožka vytvára vonkajšiu bariéru pre vonkajšie faktory, aby zabránila predčasnému starnutiu. Avšak vekom sa množstvo týchto enzýmov znižuje a práve vitamín B3 zabraňuje redukovaniu a znižovaniu tvorby týchto enzýmov.

Použitie kozmetiky s obsahom B3 podporuje tvorbu ochrannej vrstvy na pokožke, ktorá chráni pleť pred vonkajšími faktormi. Výsledkom je zlepšenie akné, zníženie začervenania pri ochorení rosacea ako aj zníženie tvorby zápalov na pokožke. Okrem toho vitamín B3 udržiava pleť hydratovanú a pomáha zamedziť predčasnému stranutiu pleti.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.