Panel používateľa

Vápnik

Vápnik a účinky na pleť:

vapnik Vápnik v pokožke je nevyčísliteľne dôležitý

Vápnik nachádzajúci sa v epidermis pomáha telu regulovať ako rýchlo sa generujú nové kožné bunky a ako rýchlo sa staré nahrádzajú novými. Pokožka, ktorá nemá dostatok vápnika starne rýchlejšie, je tenká, citlivá a suchá. 

Vápnik spolupracuje s epidermis a produkuje maz, ktorý chráni pokožku a udržiava dostatok hydratácie. Ľudia s nedostatkom vápnika neprodukujú dostatok mazu, čo spôsobuje stenšovanie a vysušovanie pleti, a tô prináša tvorbu hlbokých a viditeľných vrások. A nie len to. Pokožka bez dostatku vápnika môže byť náchylnejšia na ekzémy a iné kožné ochorenia.

Je dôležité, aby pokožka mala dostatok vápnika a preto aspoň niekoľko krát do roka aplikujte na pleť ampulky s vápnikom.

Vápnik, ktorý sa konzumuje vo forme výživových doplnkov vyživuje síce aj pleť (ak ho telo dokáže spracovať efektívne), ale kozmetika s vápnikom je niekoľko násobne efektívnejšia.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.