Panel používateľa

Retinol palmitát

retinol palmitátRetinol palmitát a účinky na pleť: Retinol palmitát má omladzujúce účinky!

Retinol palmitát je chemická látka Retinol s kyselinou palmitovou. Retinol palmitát sa rozkladá na Retinol a ten ďalej na retinoidy. Významný retinoid pre kozmetický priemysel a medicínu je Retin A. Je potrebné väčšie množstvo retinolu palmitát-u, aby sa rozložením získalo rovnaké množstvo Retinu A v porovnaní s rozkladaním Retinolu. Pri vyššej koncentrácii retinolu palmitátu sa získa rovnako účinná látka proti vráskam. V zložení INCI nesmie byť retinol palmitát na posledných miestach, ale mal by sa vyskytovať v prvej tretine.

Ak má pokožka nedostatok vitamínu A, fibroblasty sa čoraz viac zmršťujú. Ak však dostanú stimuláciu zvonku, pokračujú vo svojej aktivite, takže sa už dokonca ochabnuté bunky dokážu zotaviť. Začnú opäť vytvárať nový kolagén.

Odporúčané články:

 Pro-Retinol v kozmetike

Krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke)

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.