Panel používateľa

Pro Retinol Vitanol Bio

vitanol bio retinolPro Retinol a účinky na pleť: Pro retinol Vitanol Bio je patentovaná účinná látka Retinol-like pre redukovanie vrások bez vedľajších účinkov!

Pro retinol Vitanol Bio je extrakt z lucerny siatej (Medicago Sativa) z ekologickej poľnohospodárskej výroby. Ochraňuje a napráva dermis – zapšu. Stimuluje syntézu kolagénu I. 99.5 percent ingrediencií sú prírodného pôvodu a z organickej výroby. Retinol je celá molekula vitamínu A. Takže je to vlastne ekvivalent ku vitamínu A, ktorý Vám je dobre známy. Retinol sa rozkladá na retinoidy – jednou z nich je Retin A, ktorý je považovaný za „zlatý" štandard v kozmetike proti starnutiu pleti. Práve Retinol alebo vitamín A vo forme Retinu A je látka, ktorá sa používa ako liečivo na pleť. Retinol napráva pH pleti do normálu a zvyšuje jej elasticitu alebo pružnosť. Pokožka sa zjemňuje, hĺbka pórov sa zmenšuje a vrásky sa redukujú. Strácaním kolagénu sa vrásky prehlbujú a retinol napomáha stimulovať tvorbu kolagénu. Starnutie sa nedá oddialiť, je to prirodzený proces, ale dá sa jednoznačne výrazne spomaliť.

Odporúčané články:

 Pro-Retinol v kozmetike

Krém proti vráskam 40+ (po štyridsiatke)

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.