Panel používateľa

Kombucha

kombuchaKombucha už od nepamäti sa v Číne a v Rusku považuje za elixír zdravia a dlhovekosti

Kombucha extrakt je extrakt špeciálneho čaju s množstvom benefitov pre pleť - hydratuje, napráva pH, oddialuje starnutie pleti, čistí póry, upokojuje zápalové procesy kože, používa sa na ekzémy a dermatitídu, zmierňuje svrbenie a očervenanie atď. Kombucha pomáha zlepšiť pružnosť, tonicitu a farbu pleti. Pomáha odstraňovať vrásky, akné, škvrny a zlepšuje textúru pleti. 

Kombucha stimuluje tvorbu adipocytov (tukové bunky), ktoré vďaka Kombuche znásobujú svoj objem a to robí Kombuchu jedinečnou medzi High-Tech účinnými látkami. 

Kombucha je bohatým zdrojom vitamínov, kyselín a enzýmov, ktoré revitalizujú pokožku. Vďaka Kombuche pleť môže pôsobiť jemnejšie, plnšie, zdravšie a mladšie. 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.