Panel používateľa

Kaviár (Caviar)

kaviár caviarKaviár (Caviar) a účinky na pleť

Kaviár alebo ikry rýb znie lepšie ako vajíčka rýb. Hoci je pre niekoho nemysliteľné si natrieť ikry rýb na pokožku, nie je za tým len snaha kozmetických firiem začleniť luxusný a drahý komponent do kozmetických prípravkov. Je za tým oveľa viac. Kaviár má anti-oxidačné účinky a ochraňuje pokožku pred škodlivým UVA a UVB žiarením. Kaviár obsahuje omega 3 a omega 6 – látky, ktoré pokožka potrebuje, aby vyzerala mladistvo a vitálne. Kaviár vraj dokonca pomáha zmierňovať zápalové procesy v bunkách, pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a redukuje vrásky. Kaviár má aj preukázateľné hydratačné účinky. V kozmetických prípravkoch je vhodná kombinácia s kyselinou hyaluronovou.

 • Pleťové sérum s kaviárom 30ml

  SKLADOM AKCIA

  Pleťové sérum s kaviárom (Devee Luxury Caviar Collection)

  Dostupnosť: Skladom

  25 € s DPH

  59 € s DPH Zľava 34 €

 • Pleťový fluid s kaviárom 30ml

  SKLADOM AKCIA

  s kaviárom (Devee Luxury Caviar Collection)

  Dostupnosť: Skladom

  29 € s DPH

  49 € s DPH Zľava 20 €

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.