Panel používateľa

Biopolysacharidy

polysacharidyBio polysacharidy a účinky na pleť:

Polysacharidy sú nesmierne dôležité pre prirodzené procesy v koži. Vďaka polysacharidom je pokožka hydratovaná a zásobovaná vlhkosťou. Polysacharidy sú tiež dôležité pre regeneráciu a obnovu pokožky. Vznik vrások spôsobuje poškodenie ochrannej bariéry pokožky, čím pleť stráca potrebnú vlhkosť alebo nedostatok polysacharidov v pokožke. Polysacharidy sa používajú v pílingoch, v krémoch a géloch pre zlepšenie hydratácie pleti a textúry pleti alebo ako čistiace látky v kozmetických čistiacich produktoch. 

Najznámejšie polysacharidy sú napríklad CM-glukán, kyselina hyaluronová, fucogel, celulóza, pektín, tenzidy, Xantan Gum a mnohé ďalšie. 

 • Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edícia

  SKLADOM AKCIA

  Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou je dokonalá formula pre oddialenie procesu starnutia.

  Dostupnosť: Skladom

  35 € s DPH

  49 € s DPH Zľava 14 €

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.