Panel používateľa

Biolipidy

lipidyBio lipidy a účinky na pleť: Lipidy v koži tvoria ochrannú bariéru kože!

Lipidy nie sú rozpustné vo vode. Radia sa tam živočíšne tuky aj rastlinné oleje. Existuje niekoľko typov lipidov napríklad mastné kyseliny, fosfolipidy, glykolipidy, cholesterol, vosky alebo steroidy. 

Tuky sú významné komponenty kože. Vytvárajú ochrannú bariéru pokožky. Sú dôležité aj pre komunikáciu buniek.  Najdôležitejšie lipidy pre vsrtvu kože Stratum Corneum sú keramidy, cholesterol a mastné kyseliny. Ideálny pomer je 50% keramidov, 25% cholesterolu a 25% mastných kyselín. 

Nedostatok mastných kyselín spôsobuje kožné problémy - suchú pleť, dermatitídu, enzémy, psoriázu a ďalšie kožné ochorenia. 

Vysoko výkonné lipidy sú najčastejšie využívané prostriedky v starostlivosti o pleť. Lipidy sa môžu používať z akéhokoľvek oleja rastlinného pôvodu, tuky živočíšneho pôvodu a mnohé ďalšie. Wellmaxx a Devee používa len kvalitné vysokokvalitné biolipidy rastlinného pôvodu.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.