Panel používateľa

Biely čaj

biely čajBiely čaj a účinky na pleť: Biely čaj má zrovnateľný účinok so zeleným čajom

Biely čaj garantuje pleti účinnú antioxidačnú ochranu, teda ochranu pred poškodením voľnými radikálmi. Obsahuje iné antioxidanty ako zelený čaj. Biely čaj má vyšší obsah katechínu (catechínu, tannin) ako iné čaje. Catechin je bioflavonoid, ktorý má antibakteriálne aj antioxidačné účinky. Biely čaj dokonca ochraňuje kolagén a elastín pred degradíciou. V antioxidačnej ochrane je zrovnateľný účinok so zeleným čajom. Preto je extrakt bieleho čaju nesmierne prospešný pre oddialenie starnutia pleti. 

Odporúčané články: 

Ako odstrániť pigmentové škvrny? Nové výskumy objavili nové príčiny ich vzniku a odhaľujú nové možnosti ich predchádzania.

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.