Starostlivosť o pleť 30+ - Účinná látka v kozmetike - Vitamin A

Starostlivosť o pleť pre dámy 30+, pre prvé (jemné) a stredne hlboké vrásky

Kyselina hyalurónová sa prvotne v medicíne využívala na rany, jazvy a kĺby. Až neskôr sa stala obľúbenou v esteticko-plastickej chirurgii vo forme injekcií na eliminovanie hlbokých vrások, tvarovanie obrysov tváre a ako výplň pier a vrások. Tvorba kyseliny hyalurónovej sa vekom znižuje, a to najmä vplyvom mnohých faktorov, ako je prirodzené starnutie, celkový fyzický a zdravotný stav, genetika a škodlivé environmentálne vplyvy.

Kyselina hyalurónová má vysoký hydrofylický potenciál a dokáže viazať 30-krát viac objemu vody, ako je objem kožných buniek. Preto kyselina hyalurónová prináša vlhkosť a pružnosť. Pleť pôsobí celkovo pevnejšie a na dotyk jemnejšie. Okrem toho stimuluje regeneráciu kožných buniek

Používanie kozmetiky s obsahom kyseliny hyalurónovej sa odporúča na zlepšenie pružnosti a spomalenie starnutia pleti. kozmetické výrobky obsahujúce kyselinu hyalurónovú spúšťajú telu vlastnú produkciu kyseliny hyalurónovej v hlbších vrstvách kože.

Výsledkom je minimalizovanie vrások vyplnením matrixu spojivového tkaniva vlastnou kyselinou hyalurónovou. Produkty, ktoré obsahujú čistú kyselinu hyalurónovú, prinášajú hladší a svieži vzhľad pleti a jej výrazné omladenie. Kyselina hyalurónová dodáva objem viazaním dostatočnej vlhkosti na povrchu kože a tiež zanecháva vzduchopriepustnú vrstvu na povrchu kože, aby sa zabránilo jej vysychaniu.

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk