Skúsenosti s kozmetikou - krémy, ampulky a iné

Skúsenosť zákazníka, ktorý používal krémy z rady Wellmaxx Cellular lift a Devee and ampulky sladkých mandlí a ibišteka.

dobrý deň,

kozmetiku Devee používam už niekoľko rokov, možno dva a tohto roku som začala používať aj Wellmaxx. Predtým som si zvykla kozmetiku kupovať v DM drogérii. V podstate cenovo okolo 10 euro.

Mám 65 rokov a hlboké vrásky. V podstate som si vedomá, že za moje vrásky som zodpovedná, pretože som vždy mala nedostatočný pitný režim a kozmetiku som začala používať veľmi neskoro - tesne pred dôchodkom a vrásky boli veľmi viditeľné už vtedy. Na dôchodok som šla, keď som mala 60 rokov. 

Devee kozmetika mi pomohla hydratovať pleť a vrásky sa neprehlbovali. Použivam ju denne. Celú kozmetickú sadu kupujem priamo v revúcej, keďže som z okolia. Ale vrásky nemizli. Preto som oslovila firmu a odporučili mi konkrétne produkty, keďže mali v ponuke novinky. Dala som si jednu kúru ampuliek z ibišteka, jednu kúru ampulky sladkých mandlí. Ampulka mi vydržala tri aplikácie, tak som každú ampulku rozdelila na 3 dni. Denne použivam peptidovú kozmetiku - denný a nočný krém, očný krém, sérum . Masku som si kúpila jednu a použila som ju raz. Použivam asi 2 mesiace tento výber Wellmaxx. Prišla som sa do Revúcej do firmy ukázať a ma nespoznali. Ľudia na ulici ma zastavujú a hovoria, že som dajako omladla, asi nemám žiadne starosti. Starostí mám vyše hlavy ale asi to bude tými krémikmi :) A tích čo stretávam po dlhej dobe neveria že mám tak vysoký vek. Ja pociťujem plnšiu pleť, jemnú na dotyk a vypnutejšiu už na pohľad. Nazvala by som to doslova omladnutie. Ťažko to popísať, mne stači pohľad do zrkadla. Kozmetika rozjasňuje pleť.

Pán Kokoš z Revúcej ma poprosil. aby som napísala svoju skúsenosť. Rada sa o ňu podelím. Ešte by som dodala, že používam od nich aj Bioquant pár rokov a som nesmierne spokojná. Aj kordyceps s reishi kupujem pre manžela pravidelne, ktorý má rakovinu prostaty a už je to 7 rokov a stále je tu. Pred 7 rokmi mu diagnostikovali rakovinu prostaty vo vysokom štádiu s metastázami do kostí a povedali mu, že mu ostáva maximálne 2 roky života. Chodí každý mesiac aj do nemocnice na injekciu a chemoterapiu. Manžel je plný života, smeje sa, že už 5 rokov "nadsluhuje" na tejto zemi a ten pán doktor už aj zomrel, čo mu to diagnostikoval a manžel je stále tu. Takže okrem liečby z nemocnice dávame kordyceps s reishi značky kingray 1 kapsulku denne a bioquant do nosa.

Na Vianoce som podostávala dva krémy z darčekových setov - tie kozmetické balenia, čo sa dávajú do kozmetický setov na Vianoce. Jeden ma celkom zaujal lebo bol kozí. Na internete som si našla zloženie a cenu 5 euro. Po nanesení na pleť bola pleť mastná a voňala za niečim kokosovým. Chcela som dať tomu krému šancu, ale po 2 týždňoch používania som sa vrátila ku peptidom Wellmaxx. Pleť bola stále po tom kozom -kokosovom kréme mastná a taký nepríjemný pocit jemného pálenia. Akoby Vám pleť horela. Tak som ju odložila. (nechcem napísať kde)

Kozmetiku peptidy odporúčam a hodnotím - maximálna spokojnosť. Neviem, "tescové či hypermarketové krémy" - neviem ako ich nazvať, sú všade, propagované všade kde sa pozriem. Veľká reklama určite za kopec peňazí a nízka cena asi nie sú zárukou kvalitných ingrediencií. Pozerala som na internete aj drahšiu kozmetiku ale načo si mám kupovať ešte niečo drahšie, keď mám krémy Devee a teraz aj Welmaxx a som spokojná. Tí nemci asi vedia čo robia.

Odporúčam každému vyskúšať aspoň mesiac ten nočný peptidový krém, ten sa mi najviac páči, občas si ho dám aj cez deň a myslím si, že rozdiel naozaj je markantný ako u mňa.

Eva Gondová. okolie revúca

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.