Pleťové sérum

Pleťové sérum

Pleťové sérum

pleťové sérum Wellmaxx Cellular lift peptidyPleťové sérum je produkt s vysokou koncentráciou účinných látok. Od krémov sa pleťové sérum líši zložením a koncentráciou látok. Kvalitné pleťové sérum sa po nanesení na pleť rýchlo absorbuje do pokožky. Pokožka dostáva novú silu a vitalitu. Účinkuje rýchlo a efektívne.

Pleťové sérum sa nanáša vždy na vyčistenú pleť. Po použití pleťového séra je potrebné aplikovať ochranný denný alebo nočný krém, najlepšie z rovnakej kozmetickej rady.

Kvalitné kozmetické značky vyrábajú kozmetické rady pre kompletnú starostlivosť o pleť. Produkty z jednej kozmetickej rady sa dobre dopĺňajú. Nie je dobré kombinovať kozmetické značky alebo kozmetické rady. Základný balíček kozmetickej rady by mal tvoriť pleťový denný a nočný krém, pleťové sérum a očný krém. Niektoré značky ku základnému balíčku ponúkajú aj niečo naviac - pleťové vody, ampulky, pílingy, pleťové masky.

 Je pleťové sérum to najlepšie? Pleťové sérum verzus pleťové koncentráty v ampulkách

Pleťové sérum je špička. Ale je tu ešte niečo naviac. Pleťové koncentráty účinných látok v sklenených ampulkách.

Pleťové koncentráty majú o niečo vyššiu koncentráciu účinných látok ako pleťové sérum a obsahujú najmenej additív. Sú pre pleť jednoznačne najlepšie. 

Pleťové sérum je najlepšie používať denne. Pleťové koncentráty je najlepšie používať 7 dní – každý deň jedna ampulka a dať si prestávku.  7-dňová kúra by sa mala zopakovať aspoň pár krát do roka.

Ktoré pleťové séra sú naozaj účinné?

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou

Sérum na jemné vrásky

Pleťové sérum, ktoré obsahuje kyselinu hyaluronovú a iné účinné látky dodáva pleti potrebnú hydratáciu pre efektívnu redukciu jemných a stredne hlbokých vrások. Sérum je vhodné už pri prvých vráskach a menej viditeľných a jemnejších vráskach. 

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula sérum Collagen Booster, ktoré kombinuje kyselinu hyaluronovú a významné peptidy, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu. Je preto vhodné a efektívne aj na hlboké vrásky. V internej štúdii sa testovali objektívne merateľné parametre zmien pleti tváre a toto pleťové sérum získalo spomedzi produktov Wellmaxx druhé miesto v efektívnosti proti vráskam. Výsledky testov tu. 

Spoločnosť Devee vyvinula platinové sérum Hyaluron Platinum Serum Concentrate, ktoré kombinuje vysoko a nízkomolekulárnu kyselinu hyaluronovú, biopolysacharidy, antihistaminiká, hesperedín pre účinné redukovanie vrások už do 1 týždňa - patentovo chránané.

Pleťové sérum s peptidmi 

Sérum na hlboké vrásky

Pleťové anti-age sérum Wellmaxx Cellular lift peptidy obsahuje významné peptidy Vinci 02 a Syn-Coll, kyselinu hyaluronovú, fucogel a vitamín B pre efektívnu redukciu hlbších a hlbokých vrások. Sérum je vhodné pre staršie dámy. V internej štúdii sa testovali objektívne merateľné parametre zmien pleti tváre a toto pleťové sérum získalo spomedzi produktov Wellmaxx prvé miesto v efektívnosti proti vráskam. Výsledky testov tu. 

Výsledky testov Wellmaxx Cellular lift sérum a Wellmaxx Hyaluron sérum nájdete tu.