VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour Sachets (morský Taliansky kolagén) - Balenie / dávka počet dní: 30 x 10g

5 bodov do vernostného systému

Značka: The Collagen Company (Italy)Kód produktu: P00597-3 Doprava a platba

50,90 EUR s DPH
Varianta neexistuje
Okamžité odoslanie.
ks

✔ Vysoká dávka 7500 mg morského kolagénu Verisol na vrecúško
✔ Kolagén s nízkou molekulovou hmotnosťou – v priemere 2000 Daltonov (Da)
✔ Výborná podpora po zákrokoch estetickej medicíny
✔ Vitamíny A, C, E, biotín a HA
✔ Resveratrol – silné antioxidačné vlastnosti viac

Varianty2

Balenie / dávka počet dní Dostupnosť Cena s DPH Množstvo (ks)
VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour  Sachets (morský Taliansky kolagén) - Balenie / dávka počet dní: 30 x 10g 10 x 10g Okamžité odoslanie. viac 24,90 EUR
VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour  Sachets (morský Taliansky kolagén) - Balenie / dávka počet dní: 30 x 10g 30 x 10g Okamžité odoslanie. viac 50,90 EUR

VeriBosco, vreckový doplnok, ktorý poskytuje až 7 500 mg morského kolagénu Verisol, vybraného pre maximálnu účinnosť.
VeriBosco s 8 aktívnymi, synergickými zložkami, ako sú vitamíny C, A, E, biotín, kyselina hyalurónová, resveratrol a výťažky z lesného ovocia, poskytuje komplexnú podporu krásy.

Klinicky overené štúdie o Verisole ukázali pôsobivé výsledky:

● Zníženie hĺbky vrások o 32 % a objemu vrások o 23 %, čo naznačuje významné vlastnosti proti starnutiu.
● Zvýšenie elasticity pokožky o 10 %, výsledkom čoho je mladší vzhľad pokožky a zlepšená textúra pokožky.
● Zníženie krepovatenia pokožky o 11 % a efektívne zníženie celulitídy, zlepšenie celkového vzhľadu a stavu pokožky.
● Posilnenie buniek vlasových folikulov o 31 %, čo vedie k zvýšeniu hrúbky a sily vlasov.
● Posilnenie nechtov, výsledkom čoho je 42% zníženie lámavosti.

Zatiaľ čo klinicky overené výhody vyplývajú z najmenej 12 týždňov dennej suplementácie 2,5 g Verisol, VeriBosco zosilňuje účinnosť so silnou dávkou 7,5 g Verisol na vrecúško!

V ČOM JE VERIBOSCO MARINE COLLAGEN 7500MG ŠPECIÁLNY?

RESVERATROL
Pôsobí ako silný antioxidant, chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Pomáha udržiavať zdravie srdca tým, že podporuje elasticitu ciev a má priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu. Spomaľuje proces starnutia na bunkovej úrovni.

VERISOL KOLAGÉN
Najvyššia koncentrácia nízkomolekulárneho kolagénu dostupná na trhu vo forme vrecúšok - pôsobivá dávka 7500 mg v každej dávke. Preukázaná účinnosť pri výraznom zlepšení zdravia a vzhľadu pokožky z neho robí nenahraditeľnú podporu pri každodennej starostlivosti a udržiavaní mladistvého vzhľadu.

KLINICKÉ ŠTÚDIE
Prísne klinické štúdie potvrdzujú, že Verisol účinne redukuje hĺbku vrások, zlepšuje elasticitu pokožky, redukuje vlnitosť a účinne redukuje celulitídu, čím ponúka komplexnú podporu pre udržanie mladistvého vzhľadu pokožky.

POHODLNÁ DOPLNKA
Vrecká VeriBosco sa ľahko používajú a môžete ich vziať kedykoľvek a kdekoľvek, rozpustiť ich vo vašom obľúbenom nápoji, jogurte alebo dezerte, vďaka čomu je pohodlné a bezproblémové dodávať vášmu telu kvalitný kolagén na dennej báze.

JEDINEČNÁ TALIANSKÁ FORMULA
Kolagénové produkty od The Collagen Company sú vyrobené 100% v Taliansku. S medzinárodným tímom pre výskum a vývoj so sídlom v Londýne si môžete byť istí, že produkt, ktorý používate, má najvyšší globálny štandard.