Tekutý morský kolagén s čistým biotínom - malinová príchuť 10x30ml

2 body do vernostného systému

Cena
29,70 EUR s DPH

Značka
The Collagen Company (Italy)

Kód produktu
P00485

Okamžité odoslanie.
ks

✔ 5000 mg čistého rybieho kolagénu
✔ 100 % dennej potreby biotínu
✔ 100 % dennej potreby vitamínov A, C, E
✔ Tekutá a vysoko vstrebateľná forma suplementácie viac

TEKUTÝ MORSKÝ KOLAGÉN X PURE BIOTIN obsahuje 10 dávok čistého rybieho kolagénu s Biotínom je doplnok stravy, ktorý je nevyhnutný pre udržanie krásy vo vnútri aj zvonku. Dokonale a komplexne sa postará o vaše vlasy, pokožku a nechty.

Kolagén a biotín (vitamín B7) s vysokou biologickou dostupnosťou je dokonalá kombinácia! Toto ideálne duo zaisťuje krásnu a zdravú pokožku, lesklé vlasy a pevné nechty. Kolagénové výstrely s biotínom od The Collagen Company® sú skvelé, budú dobre fungovať pre ľudí, ktorí sa chcú o seba starať prirodzene a komplexne.

NÍZKA MOLEKULÁRNA HMOTNOSŤ (MENEJ AKO 3 000 DALTONOV) = VYSOKÁ Vstrebateľnosť.

V ČOM JE TEKUTÉ MORSKÝ KOLAGÉN – ČISTÝ BIOTÍN ŠPECIÁLNY?

VYSOKO KONCENTROVANÝ KOLAGÉN
Náš kolagén pochádza z rýb. Kolagén s čistým biotínom obsahuje 5 000 mg morského kolagénu v 30 ml fľaštičke, čo z neho robí jeden z najkoncentrovanejších produktov morského kolagénu na svete.

BIOTÍN
Biotín, tiež známy ako vitamín B7 alebo H, je nevyhnutný pre správne fungovanie tela a pre tvorbu keratínu, bielkoviny, ktorá je nevyhnutnou súčasťou vlasov, pokožky a nechtov. Okrem toho môže biotín pomôcť pri kožných ochoreniach a zdraví GI traktu.

VITAMÍNY A,C,E
Vitamíny: A, C + E, ktoré pôsobia ako prírodné antioxidanty, ktoré chránia telo pred oxidačným stresom a zvyšujú syntézu kolagénu. Pomáhajú tiež udržiavať pružné tkanivá a chránia pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.

AJ NA CESTY
Doplnok stravy TEKUTÉ MORSKÉ KOLAGÉN x ČISTÝ BTIOTÍN sme pribalili do krásnych praktických fľaštičiek, ktoré môžete mať vždy so sebou: v práci, na cestách, na dovolenke.

JEDINEČNÁ TALIANSKÁ FORMULA
Collagen Shots od The Collagen Company sú vyrobené 100% v Taliansku. S medzinárodným tímom pre výskum a vývoj so sídlom v Londýne si môžete byť istí, že produkt, ktorý používate, má najvyšší globálny štandard.

LIQUID MARINE COLLAGEN X PURE BIOTIN RASPBERRY FLAVOR.

SK: Názov: TEKUTÝ MORSKÝ KOLAGÉN X ČISTÝ BIOTIN, PRÍCHUŤ MALINA. Doplnok výživy.

Zloženie: čistená voda, morský kolagén, malinová šťava, sladidlo (xylitol), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), príchute (prírodná malinová aróma), kyselina L-askorbová (vitamín C), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný), vitamín E, biotín, vitamín A.

Odporúčané dávkovanie: 30ml vypiť každý deň (dospelý). 

Výživové hodnoty na dennú dávku / referenčná výživová hodnota v %: 

  • Morský kolagén 5000mg / **
  • Vitamín C 80mg / 100%
  • Biotin 50 mcg /100%
  • Vitamín A: 800 mcg / 100%
  • ** referenčná výživová hodnotannie je definovaná. 

Spôsob skladovania: Skladujte na suchom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.   Skladujte pri teplota do 25 stupňov Celzia. Po otvorení fľaštičku okamžite spotrebujte. 

hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk