Rosita Ratfish (Chiméra) Olej z pečene chiméry - 10 ml

2 body do vernostného systému

Cena
29 EUR s DPH


Kód produktu
P00591

Okamžité odoslanie.
ks

Divoké, čerstvé a surové ryby ratfish. Extrahované pomocou starých princípov bez použitia tepla, chemikálií alebo mechanického tlaku. Skutočne čisté a bez prísad. viac

Ratfish Liver Oil (RLO) je po stáročia široko používaný ako doplnková medicína v škandinávskych krajinách, kde je často označovaný ako „zlato oceánu“. Rosita Ratfish Liver Oil™ obsahuje široké spektrum prirodzene sa vyskytujúcich mastných kyselín, živín rozpustných v tukoch a antioxidantov. Je výnimočne bohatým zdrojom prirodzene sa vyskytujúcich biologicky aktívnych alkylglycerolových lipidov. [1] Na extrakciu tohto oleja sa nepoužívajú žiadne tepelné ani mechanické zariadenia, iba prastaré princípy prírody.

Článok o oleji: Surový olej z pečene ryby chiméry je plný antioxidantov

Rosita RLO má jemnú maslovú chuť – menej rybaciu ako olej z tresčej pečene. Olej sa ľahko vstrebe a chuť sa rýchlo rozplynie.

Rosita Ratfish Liver Oil obsahuje viac ako 33% obsahu alkylglycerolu, ktorý je prírodným antioxidantom. Obsahuje omega-3, omega-4, omega-6, omega-7, omega-9 a omega-11 mastné kyseliny v ich prirodzene sa vyskytujúcich formách, ako aj prirodzene nízky pomer vitamínu A k vitamínu D. Obsahuje aj prírodné antioxidanty, ako je skvalén, ktoré chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi. [2][3]

Rosita RLO liquid je plnospektrálny olej z rybej pečene. Na rozdiel od rafinovaných rybích olejov obsahuje RLO mnoho rôznych mastných kyselín, ktoré sa pri chladení zahustia a oddelia. Po ochladení sa stearíny, vosky a triglyceridy môžu javiť ako častice, ako film, zakalené alebo husté ako želatína. To je normálne pre olej z čerstvej, divokej a surovej rybej pečene. Oleje môžete vybrať z chladničky 3-5 minút pred použitím, aby sa rovnomerne premiešali a umožnili efektívne používanie kvapkadla. Toto je obzvlášť dôležité pre kvapkadlo s objemom 10 ml.

Dôležitá informácia:

 • Poraďte sa so svojím lekárom pred užitím podstatne vyšších dávok, ako je odporúčané, alebo ak užívate tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčiaca, diabetička, alergická na ryby alebo jód, užívate lieky na riedenie krvi, čakáte operáciu, máte diagnostikovaný kardiovaskulárny stav, krvácanie alebo poruchu imunitného systému. Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Ak ste vy alebo vaše dieťa nikdy nekonzumovali ryby alebo rybí olej, alebo ak máte podozrenie na alergiu na ryby/jód, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako použijete rybí telový olej/olej z rybej pečene.
 • Ako ďalšie uistenie môžete tiež votrieť malé množstvo Rosita Ratfish Liver Oil™ do malej oblasti pokožky, aby ste pred perorálnym užitím skontrolovali prípadné reakcie.

Použitie:

 • Dospelí: 4 - 8 kvapiek denne alebo podľa potreby s jedlom
 • Citliví jedinci: 1 - 4 kvapky denne alebo podľa potreby s jedlom
 • Dojčiace mamičky môžu konzumovať olej priamo (2 - 5 kvapiek denne s jedlom) a nechať bohaté živiny prejsť cez mlieko k dieťaťu.
   

Vezmite prosím na vedomie:

 • Fľaše potom pred použitím jemne pretrepte.
 • Je potrebné dbať na to, aby sa kvapkadlo nedotýkalo a neobsahovalo znečisťujúce látky, pretože by to mohlo spôsobiť žltnutie (napr. kontakt s ústami/slinami/kožou môže spôsobiť degradáciu antioxidantov).
 • Každá 10 ml fľaštička obsahuje približne 230 kvapiek
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Tento produkt je doplnkom stravy a nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a/alebo životného štýlu.
 • Ak sa liečite kvôli zdravotnému stavu alebo ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa najskôr so svojím lekárom.

Ingrediencie:

 • 100% divoký ručne vyrábaný extra panenský olej z ratfish pečene Rosita™. Kyslosť menej ako 0,3 %. Alergény: Ryby


Referencie:
[1] Aktualizácia o terapeutickej úlohe alkylglycerolov
[2] Biologické a farmakologické aktivity skvalénu a príbuzných zlúčenín: potenciálne využitie v kozmetickej dermatológii
[3] Viacnásobné priaznivé zdravotné účinky prírodných alkylglycerolov z oleja zo žraločej pečene

Parametre
Typ produktu Oleje z pečene
Balenie / dávka počet dní 10ml
hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk