Prírodný telový peeling Argan 85 ml

-10%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
027609

Náhradný produkt

Prírodný telový peeling argan pre tých, čo milujú zdravú a jemnú pokožku. Arganový olej udržuje mladistvý vzhľad pleti. Vrchná vrstva pokožky, epidermis, podlieha neustálemu obnovovanie buniek približne každých 28 dní. Pri vzniku nových buniek sa koža starých buniek zbavuje a tie sa postupne odlupujú. Aplikovaním peelingu môžeme tomuto procesu pomôcť a odumreté bunky odstrániť. viac

Prírodný telový peeling Argan 85 ml

Prírodný telový peeling argan pre tých, čo milujú zdravú a jemnú pokožku. Arganový olej udržuje mladistvý vzhľad pleti. Vrchná vrstva pokožky, epidermis, podlieha neustálemu obnovovanie buniek približne každých 28 dní. Pri vzniku nových buniek sa koža starých buniek zbavuje a tie sa postupne odlupujú. Aplikovaním peelingu môžeme tomuto procesu pomôcť a odumreté bunky odstrániť.

Telový peeling argan má základ v liečivom a hojivom argánový olej, ktorý sa využíva na liečbu kožných ochorení ako lupienka, atopickej ekzémy, hnisavé zápaly kože či akné. Obsahuje vitamíny, A, E, F, esenciálne mastné kyseliny, squalan, karotenoidy, prírodné antioxidanty a steroly.

Arganový olej udržuje mladistvý vzhľad pleti.Jako peelingovú zložku obsahuje telový peeling soľ z Mŕtveho mora, ktorá je už po tisícročia známa svojimi uzdravujúcim a uvoľňujúcimi účinkami. Obsahuje dôležité minerály a stopové prvky ako železo, sodík, draslík, vápnik, horčík, bróm, jód, síru, meď a chloridy, ktoré upokojujú pokožku a stimulujú obnovu buniek.

Soľ z Mŕtveho mora podporuje proces hojenia pri kožných ochoreniach ako je ekzém, dermatitída, akné a pomáha pri mnohých ďalších problémoch.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Maris Sal, Argania Spinosa Kernel Oil.