Prírodný šampón 5 olejov Levanduľa

-10%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
031807

Náhradný produkt

Prémiový prírodné šampón, ktorý dodá Vašim vlasom a pokožke hlavy to najlepšie z rastlinných olejov. Náš šampón vlasy vyživuje a regeneruje, posilňuje vlasové folikuly, udržuje vlasy lesklé, zabraňuje ich vypadávaniu a podporuje ich rast. Je výborný na liečbu rôznych ochorení pokožky hlavy, ktoré vedú k tvorbe lupín, začervenanie pokožky hlavy, k vzniku ekzémov či k vypadávaniu vlasov. viac

Prírodné šampón 5 olejov Levanduľa

Pokožku hlavy vyživuje, hydratuje a udržuje zdravú, pretože jedine zdravá pokožka hlavy je základom zdravých a krásnych vlasov. Šampón obsahuje veľký podiel najkvalitnejších organických olejov, a to arganový, makadamový, mandľový, kokosový a jojobový olej. Navyše je obohatený o soľ z Mŕtveho mora, organický glycerín, panthenol, cetyl alkohol, aloe vera a extrakt z grepových jadier. Bohatú a jemnú penu dodávajú tomuto šampónu prírodné povrchovo aktívne látky kokoglukosid a decylglukosid.

Nášmu šampónu dodáva krásnu prenikavú vôňu 100% prírodný esenciálny olej levandule z Francúzska. Levanduľový esenciálny olej významne zvyšuje počet vlasových folikulov a je zároveň schopný prehĺbiť hĺbku vlasových folikulov. Má navyše antimikrobiálne vlastnosti a pomáha v boji proti bakteriálnym a hubovým ochoreniam. Má schopnosť upokojiť pokožku hlavy, zabraňuje predovšetkým svrbenie a lieči pokožku hlavy, čím zabraňuje tvorbe lupín, a dokonca aj infekciám. Levanduľový esenciálny olej navyše vytvára pokojné a antistresové prostredie, čím eliminuje rednutie vlasov v dôsledku emocionálneho stresu.

Arganový olej je extrahovaný zo semien marockého arganového stromu a v starostlivosti o vlasy je používaný ako hydratačný zložka, kondicionér, zmäkčovač pokožky hlavy a vlasov. Arganový olej je pre svoje úžasné vlastnosti nazývaný ako "tekuté zlato", obsahuje totiž veľké množstvo živín vrátane vitamínu E, omega-9 mononenasýtených a omega-6 nenasýtených mastných kyselín. V arganový oleji obsiahnutá kyselina linolová znižuje zápal, odstraňuje akné a hydratuje pokožku hlavy, vďaka čomu bojuje proti lupinám a suchej pokožke hlavy.

Kyselina olejová zlepšuje priepustnosť pokožky, a tým pomáha ďalším zložkám ľahšie prenikať do jej štruktúry. Vitamín E podporuje zdravý rast vlasov, pretože obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú posilňovať kožné bunky. Arganový olej tiež podporuje rast zdravých, silných vlasov v porovnaní s vlasmi poškodenými, krehkými a tenkými. Dokáže dokonca odstrániť časť poškodenia spôsobeného chemickými úpravami a farbivami.

Makadamový olej je vyrábaný lisovaním za studena z orechov makadamového orechového stromu. Je to svetlo žltý rastlinný olej, ktorý je ľahký, nemastný a ľahko sa vstrebáva do pokožky hlavy a vlasovej štruktúry. Vašu pokožku hlavy hydratuje, zlepšuje vitalitu a lesk Vašich vlasov. Je jedným z najväčších zdrojov esenciálnych mastných kyselín: obsahuje vysoké koncentrácie kyseliny palmitovej, stearovej, palmitolejové, olejové a linolovej. Navyše obsahuje vápnik, železo, horčík, fosfor, sodík, a dokonca aj meď. Obsiahnuté mastné kyseliny pomáhajú dodávať vlasom lesk, posilňujú a vyživujú vlasové folikuly, a tým zahŕňajú vypadávanie vlasov a tvorbe krehkých prameňov.

Kokosový olej je bohatý na antioxidanty a má antivírusové, antifungálne a antibakteriálne vlastnosti. Obsahuje kyselinu laurovou, ktorá vďaka nízkej molekulárnej hmotnosti ľahko preniká do vlasovej štruktúry, a ďalšie mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom, ktoré posilňujú vlasy, vyživujú pokožku hlavy a pomáhajú regenerovať vlasy. Kokosový olej je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie živiny, ktoré udržujú vlasy silné, pridávajú im objem a lesk. Pokožku hlavy udržujú zdravú, hydratovanú a veľmi účinne pomáhajú predchádzať lupinám.

Mandľový olej poskytuje celý rad výhod pre zdravie vlasov a pokožky hlavy. Obsahuje látky, ktoré pôsobia protizápalovo, čím dokážu upokojiť zhoršený stav či podráždenie pokožky hlavy. Lieči tak problémy ako svrbenie hlavy, lupiny a v extrémnych prípadoch aj vypadávanie vlasov. Mandľový olej je ďalej bohatý na omega-6, omega-3 a omega-9 mastné kyseliny, bielkoviny, vitamín E a horčík. Tieto živiny prenikajú hlboko do pokožky hlavy a štruktúry vlasov, vlasy regenerujú, zabraňujú ich vypadávaniu, podporujú rast vlasov dokonca aj zo "spiacich" vlasových folikulov a zanechávajú vlasy silné a lesklé.

Jojobový olej je prírodný rastlinný olej, ktorý má najpodobnejšie zloženie ako kožný maz (sebum) tvorený pokožkou našej hlavy. Tento jedinečný olej svojím bohatým obsahom vitamínu E, omega-6 a 9 mastných kyselín vyživuje a hydratuje vlasy a vlasové folikuly, pomáha udržiavať optimálnu produkciu kožného mazu a maximalizuje rýchlosť rastu vlasov. Nenasýtená mastná kyselina dokozanol pomáha bojovať proti vírusovým infekciám. Antifungálne a antimikrobiálne vlastnosti jojobového oleja chráni pokožku hlavy pred infekciami a upokojujú akýkoľvek zápal. Vysoký obsah antioxidantov bojuje proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú poškodenie pokožky hlavy a vlasov. Tiež pomáha pri regenerácii a čistenie pokožky hlavy, čím ju zbavuje lupín a zanecháva ju dobre hydratovanú.