Prírodný olej pre tehotné 50ml

-5%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
027616

Náhradný produkt

Prírodný olej pre tehotné udržuje pokožku v dobrej kondícii, podporuje jej elasticitu a hydratáciu. Pri pravidelnom používaní je veľmi účinný v prevencii proti vzniku strií. viac

Prírodný olej pre tehotné 50ml

Prírodný avokádový olej vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam preniká hlbšie do pokožky, čím vyživuje aj nižšie kožné vrstvu zvanú dermis. Práve v tejto vrstve kože vznikajú jemné trhlinky, ktoré potom navonok vidíme ako strie.

Avokádový olej udržuje pokožku v dobrej kondícii, podporuje jej elasticitu a hydratáciu. Pri pravidelnom používaní je veľmi účinný v prevencii proti vzniku strií. Prírodný avokádový olej je vhodný pre tehotné, dojčiace mamičky, a tiež pre každodennú starostlivosť o pokožku.Obsahuje nerafinovaný organický za studena lisovaný avokádový olej pôvodom z Karibiku. Je bohatý na živiny, lecitín, draslík a vitamíny ako A, B1, B2, D a E.

Obsahuje tiež esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú užitočné pri kožných ochoreniach. Avokádový olej je ľahko a hlboko absorbovateľný kožou, osviežuje, oživuje a hydratuje pokožku.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Persea Gratissima Oil.