Prírodný detský olej na zadoček 100ml

-10%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
027550

Náhradný produkt

Matej Bublinka - Prírodné detský olej na zadoček je navrhnutý pre citlivú detskú pokožku. Tento jemný detský olejček výborne hydratuje, zvláčňuje a upokojuje podráždenú detskú pokožku.Přírodní detský olej na zadoček je navrhnutý pre citlivú detskú pokožku. viac

Prírodný detský olej na zadoček 100ml

Olej je vyrobený z najkvalitnejšieho organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleja a organického (BIO) kakaového masla. Okrem kokosového oleja a kakaového masla neobsahuje žiadne ďalšie aditíva ani konzervačné látky.

Kokosový olej vďaka svojmu unikátnemu zloženiu pokožku výborne hydratuje, upokojuje, podporuje jej prirodzenú pružnosť a má významné antibakteriálne vlastnosti. Kokosový olej je špeciálne dovážaný zo Srí Lanky, je certifikovaný ako organický a je lisovaný pri teplotách pod 45 ° C.

Kakaové maslo prirodzene ochraňuje citlivú detskú pokožku pred vysušovaním a lúpaním. Obsahuje polyfenoly, ktoré svojimi antioxidačnými vlastnosťami podporujú imunitný systém a zmierňujú zápalové procesy. Semená, ktoré sa používajú na výrobu certifikovaného organického kakaového masla, sa pestujú v peruánskej Amazonke, v duchovnom dome kakaa. Sú to 100% organická surová kakaová semená odrody Criollo. Kakaové maslo nebolo rafinované ani dezodorizovaný, čo znamená, že si ponechalo svoju prirodzenú úžasnú vôňu.

Matej Bublinka - Prírodné detský olej na zadoček je certifikovaný pre použitie pre deti od narodenia nezávislom skúšobnom laboratóriu Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Cocos nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter.