Prírodné telové maslo kakao-mandle-avokádo

-5%
Cena
9,50

Pôvodná cena
10

Ušetríte
5% (0,50)

Výrobca

Kód produktu
030812

Prírodné telové maslo zložené z najkvalitnejšieho mandľového masla organického kakaového masla a organického avokádového oleja. Neobsahuje žiadne aditíva, rozpúšťadlá ani konzervanty. viac

Prírodné telové maslo kakao-mandle-avokádo 100ml

Mandľové maslo obsahuje vysoké množstvo vitamínu E, ktorý je jedným z najdôležitejších živín pre zdravú pokožku. Mnohé vedecké štúdie potvrdili, že vitamín E chráni pokožku pred starnutím (prirodzená oxidácia kože a vplyv slnečného žiarenia). Mandľové maslo obsahuje zdravé omega-6 mastné kyseliny, ktoré telo používa spolu s Omega-3 kyselinami pre výrobu eikosanoidov. Tie znižujú výskyt ekzému, lupienky, akné a iných zápalových stavov kože. Mandľové maslo je veľmi vhodné na premastenie veľmi suchých miest na pokožke.

Semená, ktoré sa používajú na výrobu certifikovaného organického kakaového masla, sa pestujú v peruánskej Amazonke, v duchovnom dome kakaa. Sú to 100% organické surové kakaové semená odrody Criollo. Kakaové maslo nebolo rafinované / dezodorizovaný, čo znamená, že si ponechalo svoju prirodzenú úžasnú vôňu. Kakaové maslo má všestranné využitie. Kedysi išlo výhradne o chutné a zdravé jedlo, ktoré sa používa pri výrobe čokolády, ale už čoskoro sa prišlo na to, že táto voňavá dobrota prináša blahodarné účinky aj pokožke. Upokojuje popáleniny a odreniny, zmierňuje kožné infekcie a ochraňuje pokožku pred vysušovaním a lúpaním. Navyše obsahuje polyfenoly, ktoré svojimi antioxidačnými vlastnosťami podporujú imunitný systém a zmierňujú zápalové procesy.

Organický za studena lisovaný avokádový olej je nerafinovaný a je pôvodom z Karibiku. Je bohatý na živiny, lecitín, draslík a vitamíny ako A, B1, B2, D a E. Obsahuje tiež esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú užitočné pri kožných ochoreniach, ako je ekzém a psoriáza. Avokádový olej je ľahko a hlboko absorbovateľný kožou, osviežuje, oživuje a hydratuje pokožku.Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

inci

Prunus Amygdalus Dulcis Oil & hydrogenated Vegetable Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Persea Gratissima Oil.