Prírodné telové maslo kakao-kokos 100ml

-5%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
027461

Náhradný produkt

Prírodné telové maslo zložené z najkvalitnejšieho organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleja a organického (BIO) kakaového masla. Pokožku výborne hydratuje, upokojuje a podporuje jej prirodzenú pružnosť. viac

Prírodné telové maslo kakao-kokos

Prírodné telové maslo zložené z najkvalitnejšieho organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleja a organického (BIO) kakaového masla. Spolu vytvárajú toto jemné a aromatické telové maslo, ktoré dokonale nahradí pleťové krémy.

Pokožku výborne hydratuje, upokojuje a podporuje jej prirodzenú pružnosť. Okrem kokosového oleja a kakaového masla neobsahuje žiadne ďalšie aditíva a konzervačné látky.

Kokosový olej je špeciálne dovážaný zo Srí Lanky, je certifikovaný ako organický a je lisovaný pri teplotách pod 45 ° C. Má podobné hydratačné vlastnosti ako kakaové maslo, ale pridanou hodnotou sú u neho výrazné antibakteriálne vlastnosti.

Obsahuje tiež mastné kyseliny ako napr. Kyselinu kaprylovej a kyselinu laurovou, ktoré udržujú pokožku čistú a zdravou.Semena, ktoré sa používajú na výrobu certifikovaného organického kakaového masla, sa pestujú v peruánskej Amazonke, v duchovnom dome kakaa. Sú to 100% organická surová kakaová semená odrody Criollo.

Kakaové maslo nebolo rafinované / dezodorizovaný, čo znamená, že si ponechalo svoju prirodzenú úžasnú vôňu. Kakaové maslo má všestranné využitie. Kedysi išlo výhradne o chutné a zdravé jedlo, ktoré sa používalo pri výrobe čokolády, ale už čoskoro sa prišlo na to, že táto voňavá dobrota prináša blahodarné účinky aj pokožke.

Upokojuje popáleniny a odreniny, zmierňuje kožné infekcie a ochraňuje pokožku pred vysušovaním a lúpaním. Navyše obsahuje polyfenoly, ktoré svojimi antioxidačnými vlastnosťami podporujú imunitný systém a zmierňujú zápalové procesy.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia.

Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Cocos nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter.